Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Jakie trendy biżuteryjne będą obowiązywać w obecnym sezonie?
2018-12-12 09:42
Zastanawiacie się jakie dodatki biżuteryjne będą obowiązywać w bieżącym sezonie jesienno-zimowym? Zapraszamy zatem do lektury poniższego artykułu.
Jak czyścić biżuterię z diamentami?
2018-11-14 11:38
Posiadacie biżuterię z diamentami która straciła już nieco na swoim blasku? Może warto pomyśleć o jej wyczyszczeniu? W tym poradniku podpowiadamy jak tego dokonać domowymi sposobami.
Jak odpowiednio zadbać o diamenty?
2018-11-07 10:15
Posiadacie w swojej kolekcji biżuterię z diamentami? Może warto pomyśleć o jej odpowiedniej konserwacji i pielęgnacji. Jeżeli tak to zapraszamy do lektury naszego poradnika.
Do jakiej stylizacji najlepiej pasować będą perły?
2018-10-31 10:10
Perły tak jak diamenty kojarzą się z bogactwem i luksusem. Dlatego wiele Pań unika ich używania w przypadku codziennych stylizacji. Postaramy się w tym artykule odczarować mit jakoby perły mogły być zakładane jedynie w przypadku bardzo eleganckich wyjść i okazji.
Proste sposoby na sprawdzenie autentyczności biżuterii
2018-10-24 11:44
Jak nie dać się oszukać na zakup podrobionej biżuterii i kamieni szlachetnych? Postaramy się podpowiedzieć w poniższy poradniku.
W jaki sposób dobrać biżuterię do fasonu sukienki?
2018-10-10 10:28
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że dobrze dobrana biżuteria potrafi odmienić nawet najbardziej nudny look. W tym poradniku skupimy się zatem na tym w jaki sposób dobrać odpowiednią biżuterię do fasonu sukienki.
Jaką biżuterię dobrać do jesiennej stylizacji z płaszczem?
2018-09-26 08:55
Stylizacje na chłodniejsze dni rządzą się swoimi prawami. Grubsza warstwa odzieży w pewien sposób ogranicza możliwości doboru dodatków do stroju. W tym poradniku podpowiemy zatem jaką biżuterię dobrać do stylizacji z płaszczem.
Jak dobrać biżuterię do kształtu twarzy?
2018-09-12 11:20
Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że o odpowiednim doborze biżuterii decyduje nie tylko odcień skóry ale również kształt twarzy. W tym poradniku podpowiemy wam zatem jak dobrać biżuterię do określonego typu twarzy.
Historia biżuterii na przestrzeni lat
2018-08-29 10:20
Biżuteria to obecnie dla wielu osób bardzo istotny element codziennego wyglądu. Mało jednak kto zdaje sobie sprawę, że historia powstania biżuterii datuje się na wiele lat wstecz. W tym artykule postaramy się dla Was omówić historię biżuterii na przestrzeni wieków.
Jak dbać o biżuterię - sprawdzone sposoby
2018-01-25 09:09
Aby biżuteria zachowała na długo swój pierwotny, piękny wygląd należy o nią odpowiednio dbać. W tym poradniku podzielimy się z wami sprawdzonymi sposobami na to aby jak najdłużej cieszyć się z elegancko wyglądającej biżuterii.
Jak przechowywać i dbać o biżuterię – poradnik
2018-01-22 09:05
Biżuteria to bardzo ważny element garderoby każdej modnej kobiety. Niestety nie wszystkie Panie zdają sobie sprawę z tego jak należy przechowywać biżuterię aby służyła przez długi czas. W tym poradniku podpowiemy zatem jak przechowywać i dbać o biżuterię
Wielkie serce SPARK SILVER JEWELRY
2018-01-04 16:21
Styczeń w Polsce od lat oznacza nie tylko Nowy Rok, ale i gorączkowe oczekiwanie na kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra zagra już po raz 26, a wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Spraw, by święta zyskały większy blask – SPARK pod choinkę
2017-12-18 13:52
Gorączka przedświątecznych zakupów w pełni. Jeśli nadal zastanawiacie się, czym chcielibyście obdarować bliską osobę, SPARK SILVER JEWELRY przygotował zestawienie praktycznych gwiazdkowych upominków.
Goście premiery biżuterii SPARK
2017-10-31 16:24
Goście premiery SPARK Wczoraj odbyła się oficjalna premiera najnowszej kolekcji SENSATION marki SPARK SILVER JEWELRY.
Biżuteria dla druhny
2017-08-17 15:45
Sezon ślubny w pełni! Jesteś druhną? To zaszczytna, ale i odpowiedzialna funkcja. Druhna powinna być dla Panny Młodej zarówno wsparciem, jak i jej pięknym tłem. I chociaż to Pannie Młodej poświęca się najwięcej uwagi, stylizacja druhny jest równie ważna i stanowi jeden z kluczowych elementów tego szczególnego dnia.
Less is more, czyli biżuteria w wersji minimalistycznej
2017-08-11 14:18
Charakteryzuje się prostotą, oszczędną linią i formą. Najtrafniejszym kryterium przy wyborze dodatków w ich skromniejszej odsłonie jest zasada: „mniej znaczy więcej”.
Gra w zielone ze SPARK
2017-07-21 15:10
Modowy trend allert – biżuteria w kolorze zieleni
W blasku tego szczególnego dnia – biżuteria ślubna SPARK SILVER JEWELRY
2017-07-21 10:22
W dniu ślubu wszystko powinno być wyjątkowe: pięknie przystrojona sala weselna, klimat miejsca, oryginalne dekoracje, pachnące kwiaty, wymarzona suknia i… dodatki, które tworzą idealną całość. Wspomnienia tego wydarzenia będą powracać po wielu latach, dlatego warto zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.