Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Narzędzia które pomogą znaleźć tematy na firmowego bloga
2017-12-13 08:45
W dobie powszechnego dostępu do sieci każda forma reklamy jest na wagę złota. Nic więc dziwnego, że blogi cieszą się coraz to większą popularnością. W tym artykule podpowiemy jak w internecie szukać inspiracji do tworzenia tematów na firmowego bloga
SMARTFIRMA.EDU.PL NOWY BLOG O ROZWIĄZANIACH TECHNOLOGICZNYCH DLA BIZNESU
2017-11-13 22:59
Jeśli szukasz najnowszych informacji ze świata cyfrowych technologii? Interesujesz się usługami oferowanymi w ramach chmury obliczeniowej i chcesz być na bieżąco z technologicznymi rozwiązaniami biznesowymi - smartfirma.edu.pl to blog, który warto zapamiętać!
Nowa jakość w modowej blogosferze
2017-06-06 16:47
Z okazji powstania nowego bloga o modzie, urodzie i treningu dla mężczyzn Fit&Style zorganizowaliśmy konkurs na stylizacje streetstyle, który zakończy się transmisją live na FB z hucznym otwarciem bloga i wyłonieniem zwycięzców.
5 dolarów – zaskoczy Cię, co za to kupisz na wakacjach!
2017-04-07 12:22
Wyjazd zagraniczny to wydatek, w którym zwykle lwia część to koszty przejazdu, hotel i wyżywienie. W porównaniu do nich drobne kwoty, np. 5 dolarów, wydają się mało znaczące. Jednak nie we wszystkich państwach! Polecamy blog „Ile to jest 5$?”, gdzie znajdziecie sprytne sposoby na wydanie nawet najmniejszych oszczędności w różnych zakątkach świata.
Startuje questus BLOG!
2017-03-27 12:04
Firma questus, Akredytowane Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne brytyjskiego The Chartered Institue of Marketing uruchomiła autorskiego bloga. Od początku marca w wirtualnej przestrzeni funkcjonuje zupełnie nowe miejsce, które w założeniu ma gromadzić treści dotyczące idei, zdarzeń i ludzi, którzy wywarli największy wpływ na otaczającą rzeczywistość.
Czy to koniec epoki blogowania?
2017-02-24 15:20
Czy blogowanie ma jeszcze sens? Może zamiast tego wystarczy post na Facebook’u albo krótki vlog? Co raz tworzą się nowe formy wypowiedzi w internecie, które znają się powoli wypierać blogi. Czy tak się stanie?
Bloguj z Purmo!
2015-05-14 15:01
Purmo, jeden z czołowych producentów systemów grzewczych na świecie, rozpoczyna aktywne działania w blogosferze. „Purmosfera” to serwis poradnikowo-lifestylowy skierowany do czytelników poszukujących modnych i innowacyjnych rozwiązań dla domu.
Firmy chcą promować swoje wyroby. Wnioski z XVI audytu programu „Doceń polskie”
2015-05-08 09:55
29 kwietnia eksperci z branży spożywczej ocenili ponad 200 wyrobów ubiegających się o zdobycie godła „Doceń polskie”. Pierwsze wnioski z audytu są bardzo pozytywne. Żywność prezentuje coraz wyższy poziom, a propozycje wytwórców są ciekawe i różnorodne. Certyfikacja artykułów spożywczych ma dla producentów, jak i konsumentów istotne znaczenie.
Polubisz remont - Soudal w świecie blogosfery
2015-04-17 11:38
Jeden z czołowych producentów chemii budowlanej na świecie wkracza w świat blogosfery. Na budowanie świadomości marki poprzez prowadzenie bloga zdecydowała się firma Soudal. Blog polubiszremont.pl, to serwis poradnikowo-lifestylowy poruszający zagadnienia związane z remontami, dekoracją wnętrz i designem.
Mistrz blogerów poszukiwany!
2013-08-09 10:45
Uważasz się za trendsettera? Chciałbyś, aby inni korzystali z twoich porad? Weź udział w akcji „Śląski Mistrz Zakupów”, a być może to Twój blog stanie się źródłem inspiracji. To pierwsza tego typu inicjatywa na Śląsku. Poszukiwani są kreatywni blogerzy. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nadesłać zgłoszenie i przekonać jury.