Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Kanibalizacja treści zagrożeniem dla Twojego SEO?
2019-04-25 15:29
Kanibalizacja słów kluczowych wewnątrz serwisu powoduje fluktuacje i spadki w pozycjach oraz mniejszą widoczność w Google, co w rezultacie prowadzi do tego, że ruch na stronie maleje. Ale czym właściwie jest kanibalizacja i jak ją wykryć?
Twórz content w oparciu o dane! Tylko jakie?
2018-12-05 10:23
Jesteś odpowiedzialny za planowanie i tworzenie contentu w swojej firmie? Bazuj na danych, a osiągane przez Ciebie wyniki będą współmierne do nakładu pracy! O czym pisać? Kiedy publikować? Jaki tytuł nadać treściom? Sprawdź dane, na których powinieneś oprzeć swoją strategię, aby była efektywna!
Jak tworzyć dobry content na mobile?
2018-08-08 13:08
Kiedy rynek jest przesycony treścią, a odbiorca tonie w różnej jakości contencie, elementem który wyróżni markę jest strategia. Liczy się jej holistyczne ujęcie, a nie jednorazowa kampania i kilka postów w socialu. Kluczem jest odpowiedź na pytanie: czego potrzebuje potencjalny klient?
Marketing internetowy - jakie treści są atrakcyjne dla klientów?
2018-04-09 09:24
Tworzenie treści jest jednym z kluczowych elementów odniesienia sukcesu w internetowej branży. Jak jednak wiadomo niektóre treści są lepiej przyswajane przez internautów a niektóre gorzej. W tym poradniku postaramy się podpowiedzieć, które treści są obecnie najbardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów
Jak przygotować tekst pod SEO?
2017-12-20 09:10
Jak wiadomo w internecie obecnie liczy się dobry content. Jak jednak przygotować artykuł aby był on nie tylko interesujący dla czytelnika ale również wartościowy w oczach wyszukiwarek internetowych? Dowiecie się tego z naszego poradnika.
Jak zwiększyć sprzedaż na stronach www? Poznaj 3 sprawdzone sposoby!
2017-06-14 15:08
Jak donosi Gemius, zakupy w sklepach internetowych robi już ponad 12 milionów Polaków. Taka liczba użytkowników to ogromny potencjał sprzedażowy, ale też wyzwanie dla osób działających w branży e-commerce. Jak przebić się z ofertą do użytkowników? Jak osiągnąć wysokie wyniki w wyszukiwarce Google? Oto 3 sposoby na wzrost ruchu w witrynie!