Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Odlotowe Angry Birds zapraszają do zabawy w Centrum Handlowym Czyżyny
2018-05-28 04:01
Z okazji Dnia Dziecka Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało dla swoich Klientów i ich pociech wyjątkową atrakcję. W dniach 2 i 3 czerwca (sobota i niedziela) w godzinach od 11:00 do 19:00 w pasażu CH Czyżyny pojawią się wyjątkowi goście. Będzie okazja do wspólnej zabawy z Angry Birds!
Konkurs z okazji Dnia Matki na Facebooku Centrum Handlowego Czyżyny
2018-05-24 12:51
Dzień Matki to wyjątkowe święto zarówno dla wszystkich mam, jak i ich dzieci! Z tej okazji mamy dla Was konkurs. Aby wziąć w nim udział, uczestnik powinien do 27 maja udzielić odpowiedzi pod postem konkursowym na fanpage’u CH Czyżyny na Facebooku.
Rozlicz z nami swój PIT w Centrum Handlowym Czyżyny - ogólnopolska akcja „Szybki PIT w galeriach handlowych”
2018-04-03 15:39
W dniach 6 i 7 kwietnia w godz. 12:00 - 20:00 w Centrum Handlowym Czyżyny odbędzie się Ogólnopolska akcja „Szybki PIT w galeriach handlowych”. Celem akcji organizowanej przez Ministerstwo Finansów jest wsparcie podatników w rozliczeniu rocznej deklaracji PIT i umożliwienie im szybkiego i bezbłędnego złożenia deklaracji podatkowej za ubiegły rok.
Konkurs z okazji Dnia Kobiet na Facebooku Centrum Handlowego Czyżyny
2018-03-06 08:46
8 marca to święto wszystkich Pań! Z tej okazji Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało wyjątkowy konkurs na Dzień Kobiet, w którym nagrodą główną jest voucher o wartości 200 zł na zakupy w perfumerii Douglas w CH Czyżyny.
Poznaj kultowe gry planszowe!
2016-09-05 14:05
Już po raz trzeci w tym roku goście Centrum Handlowego Auchan Gdańsk spróbują swoich sił w popularnych grach planszowych. Z ich zasadami będzie się można zapoznać podczas spotkania, które odbędzie się w pasażu galerii handlowej już w najbliższą sobotę. Wstęp wolny!
Przygotuj się do świąt wielkanocnych! – bezpłatne warsztaty artystyczne
2015-03-25 10:12
Barwne wstążki i kokardy, filcowe naklejki czy konfetti w kształcie kurczaków – te i wiele innych ozdób pójdzie w ruch podczas wielkanocnych warsztatów artystycznych. W najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała zarówno mali, jak i więksi goście będą mogli własnoręcznie wykonać wielkanocne dekoracje. Wstęp wolny!
Przygotuj się do świąt wielkanocnych! – bezpłatne warsztaty artystyczne
2015-03-25 10:09
Barwne wstążki i kokardy, filcowe naklejki czy konfetti w kształcie kurczaków – te i wiele innych ozdób pójdzie w ruch podczas wielkanocnych warsztatów artystycznych. W najbliższą sobotę w trzech śląskich Centrach Handlowych Auchan zarówno mali, jak i więksi goście będą mogli własnoręcznie wykonać świąteczne dekoracje. Wstęp wolny!
Przygotuj się na karnawałowe szaleństwo! – bezpłatne animacje dla dzieci
2015-01-20 16:22
Tworzenie barwnych weneckich masek, nauka samby oraz karnawałowe makijaże - te i wiele innych atrakcji czeka na najmłodszych w Centrum Handlowym Auchan Krasne. W najbliższą sobotę maluchy zasiądą także przed sceną teatralną, aby poznać historię małego Pawełka, który nagle staje się dorosły. Co wyniknie z tej magicznej przemiany?
Zaskocz Mikołaja swoją choinką – bezpłatne warsztaty artystyczne
2014-12-08 15:35
Chciałbyś, aby Twoje bożonarodzeniowe drzewko zachwyciło samego Świętego Mikołaja? Własnoręcznie stwórz świąteczne ozdoby! Okazją do tego będą bezpłatne warsztaty artystyczne, które w najbliższą sobotę odbędą się na terenie galerii handlowej Auchan w Bielsku-Białej.
Zadbaj o swoje serce - bezpłatne badania profilaktyczne
2014-11-25 16:42
W sobotę 29 listopada br. w Centrum Handlowym Auchan w Krasnem koło Rzeszowa wszyscy chętni mogą wykonać BEZPŁATNE badania EKG, zmierzyć poziom cholesterolu oraz zasięgnąć porad lekarza specjalisty i dietetyka.
Zobacz magiczne sztuczki na własne oczy!
2014-11-25 16:40
Zaskakujące pokazy iluzji, zabawy z rozśpiewanymi klaunami, a także tańce i konkursy – to wszystko czeka na gości Centrum Handlowego Auchan Łomianki. W najbliższą sobotę najmłodsi uczestnicy będą się mogli również wcielić pełną humoru cyrkową postać. Udział w animacjach jest bezpłatny!
Znajdź Gwiazdkowe inspiracje! – bezpłatne warsztaty artystyczne
2014-11-25 16:39
Bożonarodzeniowe ozdoby czy oryginalną biżuterię będzie można własnoręcznie wykonać podczas bezpłatnych warsztatów artystycznych, które odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Kreatywne zajęcia stanowią część trzydniowego jarmarku, na którym od najbliższego piątku prezentowane będą oryginalne pomysły na prezenty.
Zaplanuj wymarzoną ceremonię ślubną!
2014-11-03 16:04
Suknie ślubne, sale weselne, limuzyny, kwiaciarnie czy zespoły muzyczne – wszystko, czego potrzeba do zorganizowania wymarzonego ślubu będzie można odnaleźć od najbliższego piątku w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa. Podczas trzydniowych targów na planujące ślub pary czekają także liczne warsztaty, panele eksperckie oraz konkursy z nagrodami.
Poczuj magię tańca!
2014-08-14 11:24
Tańce etniczne z całego świata oraz porywająca muzyka wypełnią w najbliższą środę Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. W ramach 5. Festiwalu Tańców w Kręgu i Tańców Etnicznych goście bydgoskiej galerii handlowej będą mogli nie tylko podziwiać pełne energii pokazy taneczne, lecz także przyłączyć się do wspólnych pląsów!
Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG
2014-07-08 16:39
Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy. Dlatego warto regularnie sprawdzać stan naszego zdrowia. Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Modlińska będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad kardiologa czy dietetyka.
Poznaj wyjątkowe produkty regionalne
2014-04-01 11:11
Ręcznie wykonana artystyczna biżuteria, barwne pluszaki oraz świąteczne dekoracje, a także produkty wytwarzane według tradycyjnej receptury – to wszystko będzie można podziwiać podczas wielkanocnego jarmarku produktów regionalnych. Czterodniowe wydarzenie rozpocznie się w najbliższy czwartek w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo.
Świąteczny jarmark rękodzieła
2013-12-10 11:31
Ręcznie wykonane i zdobione stroiki, bożonarodzeniowe szopki oraz świąteczne dekoracje – te i wiele innych produktów zaprezentują wystawcy podczas świątecznego kiermaszu, który odbędzie się w najbliższy weekend w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa. Jarmark będzie także szansą dla osób poszukujących dla swoich bliskich oryginalnych upominków.