Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Blachodachówki w ofercie Braas
2018-05-09 14:02
Marka Braas doskonale znana z wysokiej jakości dachówek ceramicznych i betonowych, wprowadza do swojej oferty nowość – blachodachówki panelowe.
Polka stworzyła innowacyjną metodę nauki języka– Raczkuj z angielskim
2018-04-26 10:10
Wielu z nas zachodzi w głowę jak nauczyć dziecko mówić w obcym języku lub jak ćwiczyć język obcy z dzieckiem w domu. Filolog angielski i pedagog Agnieszka Andrys, stworzyła innowacyjną metodę nauki języka, która jest nie tylko bardzo skuteczna, ale też jako jedyna na rynku bezpłatna, bo nauczycielem jest… rodzic.
Urządź się na wiosnę!
2018-04-04 09:38
Właśnie wystartowała zupełnie nowa platforma sprzedaży mebli i nietuzinkowych akcesoriów wyposażenia wnętrz: www.makehome.pl.
Jak utrzymać porządek w sypialni i pokoju dziennym? Poradnik
2018-02-28 08:30
Kto nie chciałby mieszkać w pięknym i posprzątanym mieszkaniu? Zapewne jest to marzenie nas wszystkich. W tym poradniku podpowiemy jak spełnić to marzenie i w łatwy sposób cieszyć się czystym domem
Rosa na szkle – jak radzić sobie zimą z zaparowanymi oknami
2018-01-31 14:35
Od jesieni do wiosny częstym zjawiskiem obserwowanym w naszych domach jest kondensacja. To proces skraplania pary wodnej i osadzania jej na wewnętrznej stronie szyb okiennych. Jak się okazuje powodem kondensacji nie zawsze jest zła jakość lub ukryta wada okien. Co ją zatem powoduje i jak sobie z tym problemem radzić?
Mieszkanie dla Młodych – wygodnie i funkcjonalnie na 50 metrach
2018-01-31 11:56
Tylko 2 dni zajęło wykorzystanie ostatniej puli środków z programu Mieszkanie dla Młodych. Czas na kolejne etap na drodze po wymarzone „M” - jak urządzić kilkudziesięciometrowe mieszkanie, by było w pełni wygodne i funkcjonalne?
RuckZuck prezentuje nową kolekcję paneli laminowanych Garden
2018-01-26 15:25
Ogród zachwyca różnorodnością kwiatów, drzew i krzewów. Dostarcza nie tylko doznań wizualnych i zapachowych, ale jest też idealnym miejscem na odpoczynek w ciepłe dni. Właśnie to miejsce stało się inspiracją do stworzenia kolekcji paneli laminowanych Garden, dostępnych od lutego w salonach RuckZuck.
Dobre meble… muszą mieć swoją cenę
2018-01-25 20:24
Określenie „meble klasyczne” to atrakcyjne sformułowanie, chętnie używane w kampaniach reklamowych. Co jednak tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Czy klasyczne równa się drogie? I wreszcie: czy takie meble naprawdę warte są swojej ceny?
Budowa domu w 2018 roku będzie dużo droższa
2018-01-16 21:52
Ostatni rok w budownictwie to coraz lepsza koniunktura i wzrosty cen. Według GUS produkcja budowlano-montażowa wzrosła w I połowie 2017 roku o 7,6%, a druga połowa roku po podliczeniu danych nie powinna być gorsza. Znów mamy coraz więcej dróg w budowie, a deweloperzy oddają rekordową liczbę mieszkań.
Meble klasyczne - zmierzch czy… renesans?
2017-12-20 21:32
Hurra! Mamy nowy dom. Zaczynamy z największą dbałością przygotować własne gniazdko. Ale entuzjazmowi często towarzyszy rozdarcie: czy wybrać bezpieczną i ponadczasową klasykę, czy może pójść w designerskie – aktualne - trendy, które tak kusząco wyglądają w katalogach wnętrzarskich.
Tropikalna aura wnętrza o każdej porze roku
2017-11-22 09:43
Leżakowanie w cieniu palmy, kosztowanie soczystych owoców, nurkowanie w oceanie – kto nie marzy o przeniesieniu się na jedną z rajskich wysp w szare, jesienne dni? Tropikalne upały dawno minęły, jednak za pomocą odpowiedniej aranżacji można sprawić, że egzotyczna aura zadomowi się we wnętrzu na dobre.
Brud ma pozamiatane!
2017-10-20 13:15
Brud i kurz pojawiają się w naszym domu zaskakująco często. Na szczęście powstała nowa szczotka akumulatorowa BLACK+DECKER™. Szczotka łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnej „Kaśki” oraz odkurzacza, jednocześnie zyskując przewagę, gdy chodzi o wygodę i szybkość sprzątania!
Polak pragnie luksusu. Rośnie rynek nieruchomości ekskluzywnych
2017-10-19 10:31
Raport KPMG „Rynek dóbr luksusowych” szacuje, że w Polsce mieszka ponad milion osób zamożnych i bogatych. Do 2019 roku ich liczba prawdopodobnie wzrośnie do 1,3 mln, a dochód netto tej grupy sięgnie 220 mld zł. To sprawi, że rynek nieruchomości ekskluzywnych będzie rósł w siłę.
Nowość od RuckZuck – drzwi zewnętrzne marki SENTIS
2017-09-21 13:39
Poczucie bezpieczeństwa, trwałość konstrukcji, estetyczny wygląd – to kluczowe czynniki, którymi kierujemy się przy wyborze drzwi zewnętrznych do domu. Jakie skrzydła spełnią te wymagania? Postawić na konstrukcję drewnianą czy metalową?
Co należy wiedzieć o bezpiecznych przewodach?
2017-08-23 10:53
Przewody to najtrudniejszy do wymiany element instalacji elektrycznej. Choć ich nie widać, ich jakość w kluczowym stopniu wpływa na nasze codzienne bezpieczeństwo. Wadliwa lub źle zaprojektowana instalacja elektryczna może nie tylko spowodować usterki domowych urządzeń, lecz nawet pożar, dlatego warto zainwestować w produkty sprawdzonej jakości.
Styl industrialny nie musi być nudny
2017-08-01 12:04
Styl industrialny narodził się w USA w wyniku ogarniającej kraj recesji. Od kilku lat ten minimalistyczny i z pozoru surowy design króluje w katalogach wnętrzarskich. Jeżeli marzysz o tym, aby urządzić swój dom w industrialnym stylu, ale chcesz zachować przytulny klimat wnętrz i ich indywidualny charakter, mamy dla Ciebie kilka wskazówek.
Ciesz się pełnią lata na tarasie
2017-08-01 11:40
Sezon wakacyjny to czas, w którym każdy z nas szuka wytchnienia i miejsca do relaksu na świeżym powietrzu. Przyjemne i komfortowe miejsce do wypoczynku na co dzień, możemy wykreować sami. Większość z nas do dyspozycji ma taras lub balkon. Jak zaaranżować tę przestrzeń?
Czym jest bezpieczne okno?
2017-08-01 10:50
W odniesieniu do okien bezpieczeństwo kojarzy się przede wszystkim z ochroną przed włamaniem. Jest to jedna z najistotniejszych kwestii, ale nie jedyna. Na co zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że do naszego domu nie dostaną się nieproszeni goście, a nasze pociechy będą mieć możliwość swobodnej i bezpiecznej zabawy? Odpowiedź prezentujemy poniżej.