Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Nowości w ofercie deweloperów
2017-05-24 11:50
Jakie inwestycje przygotowują deweloperzy? W jakich cenach będzie w nich można kupić mieszkania? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl
Czy kupujemy mieszkania z wykończeniem pod klucz
2017-05-15 13:17
Czy wzrasta zainteresowanie zakupem mieszkań deweloperskich z wykończeniem pod klucz? Kto decyduje się na taką opcję? Jakie pakiety wykończeniowe oferują deweloperzy? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl.
Kompaktowe mieszkania w cenie
2017-05-08 12:14
Jak kształtują się ceny nowych mieszkań dwu i trzypokojowych o najmniejszych powierzchniach? O ile wyższe są stawki za metr w przypadku takich lokali w porównaniu z cenami podobnych mieszkań o większych metrażach? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl.
Gdzie deweloperzy oferują gotowe mieszkania
2017-04-26 10:14
W których inwestycjach kupimy gotowe mieszkania? Jakie lokale znajdziemy jeszcze w ukończonych projektach? Czy dostaniemy rabat przy zakupie? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl.
Czy REIT-y mieszkaniowe sprawdzą się na polskim rynku
2017-04-21 11:28
Na ile, zdaniem deweloperów, REIT-y mieszkaniowe mogą okazać się atrakcyjną formą inwestowania dla osób lokujących obecnie kapitał w nieruchomości na wynajem? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl.
Jak deweloperzy oceniają sprzedaż w I kwartale br.
2017-04-13 15:57
Ile mieszkań sprzedało się w pierwszych trzech miesiącach tego roku? Czy w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku wyniki są lepsze? Jakimi mieszkaniami jest największe zainteresowanie? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl.
W którym osiedlu kupisz lokal usługowy
2017-04-04 16:26
W których osiedlach deweloperzy oferują lokale handlowo-usługowe? W jakich cenach można je kupić? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl.
Coraz więcej mieszkań wynajmujemy
2017-03-31 11:59
Dzięki szerokiemu strumieniowi kapitału płynącemu od inwestorów indywidualnych do deweloperów tworzy się w naszym kraju skonsolidowany rynek najmu
Banki ziemi na wyczerpaniu
2017-03-28 13:55
Czy deweloperzy mają problem z zakupem gruntów pod inwestycje mieszkaniowe? Jak kształtują się ceny ziemi? Czy poszerzenie granic Warszawy może mieć wpływ na rynek gruntów inwestycyjnych w aglomeracji? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl.
Najtańsze mieszkania w ofercie deweloperów
2017-03-23 14:02
Jakie najtańsze mieszkania znajdziemy w ofercie deweloperów? W których inwestycjach? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl.
Jak deweloperzy oceniają program Mieszkanie Plus
2017-03-17 16:32
Czy w opinii deweloperów rządowy program Mieszkanie Plus będzie miał wpływ na rynek mieszkaniowy w naszym kraju? Czy spowoduje zmiany na rynku najmu? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl.
Czy dostaniemy rabat od dewelopera
2017-03-06 14:22
Czy możemy dziś liczyć na rabat przy zakupie nowego mieszkania? W których projektach deweloperzy oferują bonusy? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl.
Czy zielone budownictwo to przyszłość segmentu mieszkaniowego
2017-02-28 15:09
Czy na rynku mieszkaniowym będą pojawiać się certyfikowane projekty ekologiczne? Czy deweloperzy planują tego typu inwestycje? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl
Co utrudnia deweloperom budowę mieszkań