Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Jakie rozwiązania ekologiczne znajdziemy w nowych osiedlach
2019-05-17 10:34
Czy deweloperzy wprowadzają ekologiczne rozwiązania w realizowanych inwestycjach? Jakie? W których osiedlach? Czy w segmencie mieszkaniowym planowana jest realizacja budynków z zielonymi certyfikatami? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl
Jaki metraż mają największe mieszkania deweloperskie
2019-05-07 13:21
Jak duże mieszkania znajdziemy w ofercie deweloperów? W których projektach je kupimy? Ile kosztują? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl
Jak wielu obcokrajowców kupuje mieszkania w Polsce
2019-04-17 12:46
Jak dużo cudzoziemców jest wśród klientów deweloperów? Z których krajów pochodzą? Jakie mieszkania kupują? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl
Ile kosztuje nowe mieszkanie z ogródkiem?
2019-04-10 16:33
Czy mieszkania z ogródkami usytuowane na parterze są droższe od lokali znajdujących się na piętrach? Ile trzeba dopłacić za ogródek u dewelopera? W których inwestycjach znajdziemy takie oferty? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl
Ile trzeba dopłacić za widok z okna
2019-04-04 12:31
Czy mieszkania znajdujące się na najwyższych piętrach w budynkach są droższe od lokali usytuowanych niżej? Czy ceny uzależnione są od piętra, na którym się znajdują? Ile trzeba zapłacić za mieszkania oferujące panoramiczne widoki?
Za ile wykończenie mieszkania od dewelopera
2019-03-29 11:52
Czy deweloperzy oferują pakiety wykończenia mieszkań i systemy inteligentny dom? W jakich cenach? W których projektach są dostępne? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl
Czy rynek mieszkaniowy hamuje
2019-03-22 10:18
Prognozy wskazują na dalszy spadek podaży nowych mieszkań. Jakie czynniki mają decydujący wpływ tempo wprowadzania na rynek nowych inwestycji i wielkość oferty mieszkaniowej.
Jakie inwestycje mieszkaniowe planują deweloperzy
2019-03-13 11:20
Jakie projekty mieszkaniowe zamierzają wprowadzić na rynek deweloperzy? Jakie lokale w nich zaoferują? W jakich cenach? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl
Jaka grupa klientów kupuje pierwsze mieszkanie
2019-03-06 13:56
Czy na przestrzeni ostatnich lat zmienił się profil osoby poszukującej swojego pierwszego mieszkania? W jakim wieku są kupujący, którzy planują zamieszkać na swoim? Jakie mieszkania zwykle wybierają? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl.
O ile poszły w górę ceny gruntów pod budowę mieszkań
2019-02-27 12:55
O ile wzrosły ceny gruntów inwestycyjnych w ostatnim czasie? Jaki udział w całości nakładów na realizację inwestycji mieszkaniowych ma koszt zakupu ziemi? Czy rosnące stawki na rynku gruntów przełożą się na ceny mieszkań? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl.
Ile kosztują najtańsze mieszkania u deweloperów
2019-02-20 11:26
W jakiej cenie oferowane są najtańsze mieszkania na rynku deweloperskim? Jaką mają powierzchnię? W których osiedlach je znajdziemy? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl.
Ile kosztują lokale usługowe w inwestycjach mieszkaniowych
2019-02-14 15:31
W których osiedlach deweloperzy oferują lokale usługowe? W jakich cenach je kupimy? Czy w planowanych inwestycjach przewidziane są lokale użytkowe? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl.
Czy zmniejsza się metraż budowanych mieszkań
2019-02-07 11:58
Czy w nowych inwestycjach projektowane są mieszkania o mniejszej powierzchni niż dotąd, by nadal były dostępne dla szerokiej grupy nabywców przy rosnących cenach za metr? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl.
Jakie mieszkania miały największe wzięcie w 2018 roku
2019-01-31 11:48
Jakie mieszkania były najczęściej wybierane przez kupujących na rynku deweloperskim w minionym roku? O jakim metrażu? W jakiej cenie? Jak wiele osób kupowało lokale inwestycyjnie? Jakie osiedla cieszyły się największym uznaniem nabywców? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl.
Rynek mieszkaniowy a Deweloperski Fundusz Gwarancyjny
2019-01-24 12:08
Co rynkowi mieszkaniowemu przyniesie Deweloperski Fundusz Gwarancyjny?
Pod jakim znakiem upłynął rok 2018 w mieszkaniówce
2019-01-17 16:49
Jakie główne tendencje rynkowe zarysowały się w segmencie mieszkaniowym w 2018 roku? Co najbardziej rzutowało na działalność deweloperów? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl
Czy w 2019 roku rynek nowych mieszkań wyhamuje
2018-12-18 13:04
Czy w przyszłym roku popyt i podaż na rynku nowych mieszkań utrzyma się na wysokim poziomie? Jakie czynniki mogą, zdaniem deweloperów, zadecydować o spadku wskaźników rynkowych? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl.
Co planują deweloperzy
2018-12-14 12:35
Jaką strategię przyjęły firmy budujące mieszkania na 2019 rok? Jakiego rodzaju inwestycje zamierzają wprowadzać? Czy deweloperzy planują dywersyfikować portfele inwestycyjne i realizować projekty w innym segmencie niż mieszkaniowy?