Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Dzień Rodziny w Lipowym Moście
2017-05-25 11:16
Dzień Matki, Dziecka i Ojca – te trzy piękne święta przypadają na przestrzeni zaledwie kilkunastu dni. Fundacja „Pomóż Im”, która prowadzi jedyne w regionie domowe hospicjum dla dzieci po raz kolejny postanowiła połączyć je i zorganizować swoim podopiecznym wspólny „Dzień Rodziny”.
“A nadzieja może wszystko...”. W niedzielę wielki finał żonkilowej kwesty
2017-05-18 15:01
„Pola Nadziei” - to już siódma edycja kampanii społecznej, którą na Podlasiu organizuje Fundacja „Pomóż Im”, prowadząca jedyne w regionie domowe hospicjum dla dzieci. Hasło jej tegorocznej odsłony brzmi: „A nadzieja może wszystko...”.
Podróże rodzinne
2017-05-12 17:10
Lipiec i sierpień to zawsze najwłaściwszy czas w skali całego roku, aby zrealizować familiarny wypoczynek a także wyjechać z najbliższymi. Przychylną okazją bez wątpienia jest fakt, iż dzieciaki mają dwa m-ce wolnego. a także przerwę od edukacji.
Zdrowy Start w Przyszłość w nowej odsłonie
2017-05-12 09:08
Strona internetowa projektu edukacyjnego Zdrowy Start w Przyszłość jest już dostępna w nowej, odświeżonej wersji, która znacznie lepiej odpowiada na potrzeby współczesnych, mobilnych rodziców.
ZM Henryk Kania partnerem piłkarskich Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka
2017-04-24 14:38
Wiodący polski producent wysokiej jakości kiełbas i wędlin – ZM Henryk Kania S.A. – zostały partnerem piłkarskich Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka organizowanych przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial“. Imprezy odbędą się w Warszawie odpowiednio 29 kwietnia oraz 15 i 16 lipca.
Motocykliści sprawią, że na Rynku Kościuszki poleje się krew
2017-04-20 19:04
Kolejny raz białostoccy motocykliści organizują imprezę, której celem jest zbiórka krwi potrzebnej chorym dzieciom. W najbliższą sobotę, 22 kwietnia dziewiąta edycja „Motoserca” będzie miała miejsce na Rynku Kościuszki w Białymstoku i tradycyjnie już towarzyszyć jej będzie wiele atrakcji.
Napisz opowiadanie i wyjedź z rodziną do Disneylandu. Zapraszają LodyBonano
2017-04-12 17:20
Odrobina wyobraźni, kartka i długopis – to wystarczy aby wziąć udział w kolejnym konkursie, jaki ogłosiła największa sieć lodziarni franczyzowych w Europie. Tym razem jest on dedykowany wszystkim – dzieciom i dorosłym – a polega na stworzeniu interesującego opowiadania o dalszych losach bohaterów marki – Fruzi i Bonanka.
Bayer Liderem Ochrony Zdrowia
2017-04-12 15:16
Przyznano nagrody w ogólnopolskim konkursie Liderów Ochrony Zdrowia Bayer Liderem Ochrony Zdrowia III miejsce w Kategorii Promocja i Profilaktyka Zdrowia dla Salonu Zdrowia Baylab
Wielkanocny Labirynt w Galerii Krakowskiej
2017-04-06 16:33
Które dziecko nie lubi się bawić? A jeśli do zabawy dodać nutę tajemnicy i szereg niespodzianek przygotowanych przez wielkanocnego Zajączka? To właśnie on w świątecznym okresie (w dniach 6 – 15 kwietnia) pojawi się w Galerii Krakowskiej i w niezwykłym Labiryncie Wielkanocnym zostawi słodkie prezenty dla najmłodszych klientów.
Kup zajączka – wspomóż dziecięce hospicjum. Fundacja „Pomóż Im” na Jarmarku Wielkanocnym
2017-04-06 15:42
Wielobarwne stragany, a na nich mnóstwo ludowego rękodzieła, lokalne przysmaki, palmy, stroiki, pisanki i wiele innych świątecznych ozdób. Tak przez najbliższy tydzień będzie wyglądał plac przed białostockim Ratuszem. Od 7 do 14 kwietnia organizowany jest tam doroczny Jarmark Wielkanocny.
Prawie 1000 maskotek od Grupy Europa dla chorych dzieci
2017-03-28 08:52
Aż 951 maskotek zebrali pracownicy Grupy Ubezpieczeniowej Europa w ramach akcji „Pluszak w pogotowiu”. Przytulanki zostaną przekazane do wrocławskich karetek i szpitali, gdzie będą pocieszać chore dzieci. To kolejne przedsięwzięcie charytatywne, w które zaangażowali się pracownicy Europy.
Dzień niezwykłych kobiet. Fundacja „Pomóż Im” pamiętała o mamach swoich podopiecznych
2017-03-08 18:25
Na co dzień nie mają lekko, bo zmagają się ciężkimi i przewlekłymi chorobami swoich pociech, a także z trudnościami dnia codziennego. To mamy dzieci, które są pod opieką domowego hospicjum, Fundacji „Pomóż Im” oraz te, które ze swymi maluchami przebywają w Klinice Onkologii i Hematologii w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym.
Warzywa i owoce – skarbnica witaminy C
2017-03-08 14:30
Świeże owoce i warzywa odgrywają istotną rolę w zapewnieniu maluszkom odpowiedniej podaży ważnej dla odporności witaminy C. W okresie, gdy dostęp do nich jest utrudniony, warto sięgać po stworzone z myślą o najmłodszych soki, w których zamknięte zostały pyszne owoce i warzywa.
Dzień niezwykłych kobiet. Mamy chorych dzieci dostaną kwiaty
2017-03-06 17:38
8 marca - w Dzień Kobiet - mamy podopiecznych domowego hospicjum, które prowadzi Fundacja „Pomóż Im” i te, które razem ze swoimi dziećmi przebywają w Klinice Onkologii i Hematologii w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym otrzymają kwiaty.
Ekologiczna edukacja dzieci. Najlepszy sposób, by zadbać o przyszłość natury
2017-03-06 12:30
Zła jakość powietrza, kurczące się zasoby wody pitnej, rabunkowa gospodarka leśna, góry śmieci i ginące gatunki roślin i zwierząt – to efekt działań człowieka na Ziemi. Ich skutki odczuwać będą przyszłe pokolenia. Edukacja proekologiczna dzieci to najlepsza droga do tego, by w przyszłości przyroda otrzymała pomoc ze strony człowieka.
„Kot w butach” wesprze Fundację „Pomóż im”. W szpitalu dziecięcym powstanie plac zabaw
2017-03-03 18:06
Któż nie zna „Bajki o kocie w butach”? Ale warto ją sobie przypomnieć i wybrać się na spektakl do Opery i Filharmonii Podlaskiej. I warto to zrobić 2 kwietnia, ponieważ całkowity dochód ze sprzedaży biletów tego dnia zasili konto Fundacji „Pomóż im”.
Walentynkowy prezent od Śnieżki dla pacjentów z Sanoka
2017-02-16 09:15
Przed niespełna dwoma miesiącami wnętrza sanockiego oddziału dziecięcego wypełniły radosne kolory i barwne postaci od Śnieżki. Już wtedy organizatorzy akcji zapowiedzieli, że dla placówki przygotowywana jest jeszcze jedna niespodzianka. Jej wręczenie nastąpiło w walentynkowe przedpołudnie, 14 lutego 2017 roku.
Pierwsza na świecie makieta z deszczem
2017-01-12 08:33
Przerwa od szkoły, czy przedszkola może być czasem pełnym przygody. Na własne oczy będzie można przekonać się o tym w Europie Centralnej. W Kolejkowie na odkrycie czeka między innymi pierwsza na świecie makieta z padającym deszczem