Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

DB Schenker uruchomił nową drobnicową linię oceaniczną z Karaczi do Gdańska
2018-05-18 16:15
Nowa drobnicowa linia oceaniczna z Karaczi do Gdańska jest odpowiedzią na potrzeby klientów branży Fashion. Co tydzień z pakistańskiego portu wypływają towary, które po 35 dniach docierają do Polski.
Wystawa Across Europe With Best Fashion Illustration we Wrocławiu
2018-03-14 13:11
Nową odsłonę międzynarodowej wystawy 'Across Europe...' można oglądać w Polsce. Wystawa była prezentowana już w Krakowie, Warszawie i Łodzi, teraz do 31 marca można ją podziwiać we Wrocławiu w Alei Bielany, a następnie odwiedzi ona Gdańsk. Wszyscy zainteresowani modą i sztuką będą mieli okazję obejrzeć prace ilustratorów mody z całego świata.
MODA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI – NADCHODZI NOWA ODSŁONA KATOWICE FASHION WEEK
2017-10-12 11:35
Jesienna odsłona Katowice Fahion Week, już 13 - 14 października w Galerii Katowickiej będzie wyjątkowa – na mieszkańców Katowic i regionu czekać będą wydarzenia aż na trzech scenach, darmowe porady stylistek, promocje, ponad 20 pokazów na pasażach dwóch pięter galerii, elektryzująca muzyka tworzona na żywo oraz transmisja dźwięku i obrazu.
Wrocław Fashion Outlet notuje wzrosty
2017-09-22 13:38
To było dobre, pełne wyzwań półrocze. Tak Wrocław Fashion Outlet podsumowuje pierwsze dwa kwartały 2017 roku. Wraz ze zmianą nazwy - dawniej Factory Wrocław, rozpoczęto intensywne prace przygotowujące obiekt do zmian we wszystkich najważniejszych obszarach jego funkcjonowania. Pierwsze efekty to m.in. wzrosty kluczowych wskaźników sprzedaży
Wrocław Fashion Outlet: za nowe kolekcje nie trzeba przepłacać
2017-08-31 09:04
Kupując jesienne kolekcje nie trzeba przepłacać. Od 1 do 3 września we Wrocław Fashion Outlet można to zrobić jeszcze taniej. Podczas zakupów można tam otrzymać dodatkowe 100 złotych na modowe zakupy z oferty sezonu jesień-zima
Ostatni dzwonek na zakupy do szkoły
2017-08-23 08:27
Plecak? Strój i buty na zajęcia sportowe? Marynarka albo sukienka na rozpoczęcie roku szkolnego? To już ostatni dzwonek na to, aby przed startem roku szkolnego zrobić zakupy do szkoły czy przedszkola. We Wrocław Fashion Outlet można to zrobić tanio i wygodnie. Bo zniżki w tamtejszych sklepach codziennie sięgają do -70%
Bateria wannowo- natryskowa ze składaną wylewką (wannowo-prysznicowa) Udogodnienia i ergonomiczny design dla każdego!
2016-10-27 13:41
Jeśli ponad wszystko zależy Tobie na wygodzie i funkcjonalności w Twojej łazience, warto przyjrzeć się najnowszej baterii wannowo - prysznicowej (wannowo – natryskowej) z serii FASHION marki Sea-Horse. Za pomocą jednego dotknięcia wylewki możesz przełączyć strumień wody między wanną a prysznicem.
Moshi – projektuje wyjątkowe i perfekcyjne produkty, aby poprawić komfort mobilnego stylu życia.
2016-08-29 14:03
Moshi to amerykańska firma, która na poważnie i wyjątkowo traktuje każdy ze swoich produktów, począwszy od jego zaprojektowania, zastosowania opatentowanych rozwiązań czy testowania ich użyteczności.
Factory Fashion Capsule rozbudzi modowe serce Wrocławia
2016-05-10 07:57
Mniej może oznaczać więcej. 30 elementów stroju może dawać nawet 100 stylizacji! O tym, dlaczego warto stworzyć własną kapsułkową szafę, będzie można dowiedzieć się już od piątku podczas akcji organizowanej na placu przed dworcem PKP Wrocław Główny. Od 13 do 15 maja modowe serce stolicy Dolnego Śląska rozbudzi tam Factory Fashion Capsule
Nowa platforma zakupowa z ofertą topowych projektantów pod patronatem współtwórców Fashion Magazine
2014-11-28 13:23
W sieci pojawiła się nowa platforma, która umożliwia projektantom wystawianie ubrań i dodatków do sprzedaży online, a internautom dokonywanie zakupów wyselekcjonowanych marek. Oferta serwisu Fashionality.pl jest o tyle wyjątkowa, że o staranną selekcję projektantów dbają redaktorzy i styliści Fashion Magazine.