Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Co sprawia, że pufy są takie wygodne?
2018-10-17 12:09
Zastanawiacie się na co sprawia, że używanie puf jest takie przyjemne? Postaramy się wam odpowiedzieć na to pytanie w poniższym artykule.
Jak urządzić idealny pokój dla dziewczynki
2018-09-19 10:13
Odpowiednia aranżacja pokoju według naszego własnego gustu jest nie lada wyzwaniem. Poprzeczka zostaje podniesiona znacznie wyżej jeżeli mowa o pokoju dziecięcym. Jak bowiem możemy wiedzieć jak idealnie dopasować pokój do gustu naszego dziecka? My postaramy się wam podpowiedzieć poniższą publikacją
Worki sako i fotele relaksacyjne w strefach kibica
2018-07-02 10:12
Oglądanie rozgrywek w strefach kibica jest bardzo popularne podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Największym hitem tych specjalnych stref dla fanów sportu okazały się worki sako i fotele relaksacyjne.
Jak skomponować samodzielnie wymarzoną pufę w kształcie piłki?
2018-06-26 10:19
Nowością na rynku meblarskim jest możliwość skomponowania własnej pufy w kształcie piłki. Wybierając dowolne kolory z palety barw materiału ekoskóra, z którego szyte są pufy, projektujemy własne siedzisko. Można także kupić gotowy pokrowiec na pufę i uzupełnić go granulatem, tak aby spełniał nasze oczekiwania.
Granulat styropianowy: właściwości i zastosowanie w nowoczesnym meblarstwie
2018-03-07 09:27
Producenci nowoczesnych mebli już dawno dostrzegli korzystne właściwości granulatu styropianowego. Obecnie jest on jednym z najpopularniejszych materiałów, używanych jako wypełnienie puf, worków sako i foteli relaksacyjnych.
Pufy w poczekalni, czyli jak zrelaksować pacjentów
2018-02-27 10:26
Poczekalnia u lekarza, a zwłaszcza u dentysty, wielu osobom kojarzy się z psychicznym napięciem i ze stresem. Nerwy wynikają oczywiście z niepewności, jak przebiegnie wizyta oraz z konieczności oczekiwania na swoją kolej. Czy istnieje sposób, aby poprzez wystrój wnętrza zrelaksować pacjentów w poczekalni?
Pufa piłka to bestseller!
2018-02-26 09:21
Pufa piłka ma kilka zalet: niewygórowaną cenę, wytrzymałość i atrakcyjny wygląd. Dlatego warto zwrócić uwagę na szeroki wybór modeli i kolorów tych foteli sportowych. To świetny pomysł na prezent zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Pufa piłka o znacznych gabarytach jest idealnym siedziskiem także dla dorosłych!
Pufa piłka: wybieramy odpowiednie siedzisko
2018-02-12 09:52
Pufa piłka to doskonały dodatek dekoracyjny do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Zainteresowanie tego typu siedziskami jest duże, ale wielu rodziców nie wie, jak wybrać odpowiednią pufę dla dziecka. Oto kilka wskazówek, które ułatwią zakup właściwego fotela sportowego.
Praktyczne sposoby wykorzystania pufy we wnętrzach
2018-02-07 09:23
Pufy kojarzą się wszystkim z niskim, wygodnym i miękkim siedziskiem. Ten popularny dodatek dekoracyjny do wnętrz spełnia nie tylko rolę dekoracji, ale ma także wiele praktycznych zastosowań. Warto przyjrzeć się najpopularniejszym sposobom wykorzystania pufy w aranżacji wnętrz.
Pufa piłka to nowoczesne i wygodne siedzisko dla każdego!
2018-01-22 09:26
Pufa piłka jest najczęściej kupowana do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. To nowoczesne i komfortowe siedzisko ma szerokie zastosowanie także w pomieszczeniach publicznego użytku. Na fotelach kibica w kształcie piłki zmieszczą się dorośli i seniorzy, ponieważ te modele mają odpowiednio powiększone gabaryty.
Granulat styropianowy: właściwości i zastosowanie
2018-01-18 09:17
Granulat styropianowy, zwany inaczej granulatem meblarskim to najnowszy rodzaj wypełnienia puf, foteli relaksacyjnych i worków sako. Nowoczesne i designerskie siedziska wymagają nowatorskich rozwiązań, dlatego w branży meblarskiej granulat styropianowy stał się bardzo popularny.
Fotele sportowe: właściwości i zastosowanie
2018-01-16 10:33
Fotele sportowe w kształcie piłki mają kilka zalet: niewygórowaną cenę, wytrzymałość i atrakcyjny wygląd. Dlatego warto zwrócić uwagę na szeroki wybór modeli i kolorów foteli sportowych, ponieważ to świetny pomysł na prezent zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Fotele sportowe o znacznych gabarytach są idealne także dla dorosłych!
Fotele młodzieżowe to wygodne i praktyczne siedziska dla każdego!
2017-12-28 15:38
Fotele młodzieżowe są projektowane z myślą o nastolatkach, które lubią nowoczesne kształty i wzory oraz gustują w odważnej kolorystyce. Niemniej jednak z tych siedzisk może z powodzeniem korzystać cała rodzina. Oto kilka uwag na temat właściwości i zastosowania foteli młodzieżowych.
Worki sako: uniwersalne meble do wnętrz i do ogrodu
2017-12-14 09:32
Worki sako to niezwykle uniwersalne meble. Zazwyczaj wykorzystywane są w aranżacjach nowoczesnych wnętrz: w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Jednak ich zastosowanie jest znacznie szersze i nie jest ograniczone do wnętrza domu.
Modne fotele , pufy i worki sako dla każdego!
2017-12-07 09:20
Fotele relaksacyjne, pufy i worki sako kojarzą się z komfortem i wygodą, ale ich zakup nie musi oznaczać dużych wydatków. Sposobem na korzystny zakup jest wybór nowoczesnych siedzisk wypełnionych granulatem styropianowym. Modne fotele są lekkie, wytrzymałe, modne i tanie!
Granulat styropianowy to nowoczesne wypełnienie puf i foteli
2017-11-27 09:00
Jedną z głównych zalet, jakie ma granulat styropianowy, jest niezwykła lekkość. Nawet dzieci i młodzież bez problemu poradzą sobie z przestawieniem siedziska wypełnionego granulatem. Co więcej, dzięki temu, że to nowoczesne wypełnienie puf i foteli jest bardzo plastyczne, fotele i pufy można dowolnie kształtować według własnych potrzeb i gustu.