Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

eGobbler infekuje ponad 1 miliard reklam w światowej kampanii
2019-10-08 09:28
Złośliwe oprogramowanie eGobbler powraca, tym razem wykorzystując lukę WebKit wykorzystywaną głównie przez przeglądarkę Safari iPhone'a. Analitycy bezpieczeństwa z Confiant szacują, że od rozpoczęcia najnowszej kampanii eGobbler, 1 sierpnia, doszło do 1,16 miliarda wyświetleń.
Funkcja „Usuń dla wszystkich” WhatsApp potencjalnie zagraża prywatności użytkowników
2019-09-19 09:40
Badacz ostrzegł, że funkcja „Usuń dla wszystkich” WhatsApp, umożliwiająca użytkownikom usuwanie przypadkowo wysłanych plików, działa inaczej na iPhone'ach niż na telefonach z Androidem.Ta rozbieżność może narazić prywatność nadawców na ryzyko, że niektóre pliki multimedialne zostaną usunięte z iPhone'ów odbiorców.
O nie! Apple partaczy aktualizację iOS, pozostawiając iPhone'y otwarte na jailbreak
2019-08-21 10:22
Po raz pierwszy od lat hakerzy stworzyli działający exploit, który potrafi jailbreakować najnowszą, w pełni zaktualizowaną wersję iOS.
Konferencja z iSpot Team – nowości od Apple
2018-09-14 10:43
Na ten dzień czekali wszyscy wielbiciele nadgryzionego jabłka. Gigant z Cupertino zaprezentował swoje premierowe urządzenia, w tym 3 nowe iPhone’y. Relację na żywo z wydarzenia fani marki mogli obejrzeć w salonie iSpot w Centrum Handlowym Arkadia.
Luka w zabezpieczeniach może pozwolić hakerom na dostęp do aplikacji iOS.
2018-05-30 15:34
Niedawno wykryta luka w aplikacjach na iOS może umożliwić hakerom uruchomienie złośliwego kodu w zaatakowanych aplikacjach, pod warunkiem, że urządzenie jest podłączone do sieci Wi-Fi kontrolowanej przez atakującego.
Drewno i anodyzowane aluminium ochronią smartfona dzięki X-Doria Defense Lux Wood.
2017-03-02 15:25
Amerykański producent akcesoriów premium wzbogacił swoją kolekcję Defense Lux o nowe etui wykonane ze starannie dobranych i dopasowanych do siebie materiałów – anodyzowanego aluminium oraz prawdziwego drewna.
Limitowana, świąteczna kolekcja ultra cienkich etui od Puro już w Polsce.
2016-11-28 15:31
Włoska marka Puro słynąca z przygotowywania ciekawych i oryginalnych kolekcji produktów ochronnych, przygotowała na nadchodzące święta Bożego Narodzenia limitowaną serię etui które wyróżniają się bardzo smukłą budową oraz ciekawymi wzorami.
Mobilna stacja dokująca z powerbankiem - PURO Dual iPower
2016-06-20 16:42
Puro - włoski producent eleganckich akcesoriów wprowadza na rynek wyjątkowo innowacyjny pod względem funkcjonalności i możliwości gadżet - mobilną stację, która zatroszczy się o to, aby twoje urządzenie było zawsze gotowe do pracy, która wyróżnia się również świetnym kompaktowym designem
Marka Obliq wchodzi do Polski !
2016-02-25 12:42
Dowiedz się dlaczego marka Obliq zdobyła taką popularność za oceanem i jakie akcesoria ochronne dla smartonów wprowadza na polski rynek.
Incipio - firma zorientowana na zaspokajaniu potrzeb wymagającego klienta
2016-02-05 13:49
Incipio - firma zorientowana na zaspokajaniu potrzeb wymagającego klienta w dziedzinie ochrony urządzeń przenośnych, wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i dostarczaniu najwyższej jakości akcesoriów mobilnych sprawiły iż produkty Incipio stały się synonimem wyjątkowej jakości, perfekcyjnego wykonania oraz świetnego designu wprost z Kalifornii.
Specjalna limitowana edycja świątecznych etui
2015-11-19 16:15
Okres świąteczny już tuż tuż, to wspaniały czas radosnych chwil, które często spędzamy u rodziny czy znajomych. To także gorączkowy czas poszukiwania prezentów, którymi chcemy obdarować bliskie nam osoby a często również samego siebie.
Lingoal w nowej wersji: 138 859 słówek do nauki angielskiego
2012-10-22 13:01
W Apple App Store pojawiła się nowa wersja przeglądarki do nauki angielskiego Lingoal, która została wyposażona w słownik WordNet, stworzony przez jedną z elitarnych uczelni amerykańskich.
„Polska lokalsa” – nowa aplikacja dla miejskich turystów
2012-10-18 12:47
11.10.2012: Jak ominąć najbardziej zatłoczone przez turystów miejsca w Krakowie? Gdzie szukać najlepszych hamburgerów w okolicy? Gdzie umówić się na szybką kawę w centrum? Wiadomo – najlepiej zapytać lokalsa. Dla miejskich turystów poszukujących cennych wskazówek dostępna jest już darmowa aplikacja Polska Lokalsa, w wersji iOS i Android.
LINGOAL - przeglądarka internetowa do nauki angielskiego
2012-08-16 13:50
Czy przeglądając anglojęzyczne strony internetowe chciałbyś móc dotknąć każde nieznane słówko, żeby zobaczyć jego tłumaczenie, posłuchać wymowy oraz zapisać do późniejszego powtórzenia? Wszystko to stało się możliwe za sprawą aplikacji Lingoal na urządzenia z systemem iOS (iPhone, iPad, iPod Touch), której twórcą jest firma Brainglass.