Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Co po maturze? Czyli studia pewniaki, po których znajdziesz pracę?
2018-09-26 04:52
Wielu maturzystów zadaje sobie pytanie, jakie studia wybrać, czy postawić na kierunek zgodny z zainteresowaniami, czy z zapotrzebowaniem na rynku pracy, a może, śladem nastolatków znanych z zagranicznych seriali, ruszyć w podróż lub porzucić edukację… Przyglądamy się badaniom i pytamy ekspertów, po jakich kierunkach absolwenci znajdą zatrudnienie
Jak przygotować się do zawodów przyszłości?
2018-09-26 04:50
Jak zaplanować swoją przyszłość, aby nie martwić się o zatrudnienie? W czym się specjalizować i jakie kompetencje rozwijać? Czy tryb studiów ma znaczenie? Rozmawiamy z ekspertami i odpowiadamy na trudne pytania, by rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc młodym ludziom przygotować się do przyszłego zawodu.
Co studiować? Trzy narzędzia, które ułatwią Ci wybór studiów
2018-05-28 12:10
Inżynieria medyczna? Architektura wnętrz? Dietetyka? A może studia międzywydziałowe? Mając do dyspozycji blisko sześć tysięcy kierunków studiów oferowanych przez ponad czterysta uczelni w całej Polsce, niełatwo podjąć decyzję. Podpowiadamy trzy bezpłatne i dostępne bez wychodzenia z domu narzędzia, które pomogą Wam wybrać kierunek studiów.
Rekrutacja na studia 2017 - wolne miejsca
2017-09-25 14:50
Do 30 września można składać podania, w II turze rekrutacji, na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Oferta edukacyjna uczelni w tym roku jeszcze skuteczniej odpowiada na potrzeby rynku pracy.
Wybierz zawód przyszłości! 9 stycznia rusza rekrutacja zimowa w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
2017-01-03 12:13
Z badań wynika, że absolwenci Informatyki, Fizjoterapii oraz Logistyki są najczęściej poszukiwani na rynku pracy. Dlatego Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie rozpoczyna rekrutację zimową właśnie na te kierunki. Rekrutacja na studia II stopnia rusza 9 stycznia i potrwa do 31 marca 2017 roku.
Jak wybrać uczelnię wyższą? 5 pytań, które musisz sobie zadać
2016-10-31 14:35
Przed maturzystami 2017 trudne wyzwanie - najpierw przygotowanie się do egzaminu maturalnego, następnie - wybór studiów. Z myślą o mierzących się z tą ważną decyzją, młodych osobach - podpowiadamy kilka pytań, które pomogą dokonać wyboru.
Co studiować? 3 internetowe narzędzia dla maturzystów
2016-08-01 13:44
"Twój potencjał", "Wybierz studia", "Studia? Sprawdź, jaki kierunek do Ciebie pasuje" - to niektóre z narzędzi, z jakich mogą korzystać maturzyści aby sprawdzić swoje predyspozycje zawodowe i trafnie wybrać kierunek studiów.