Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Nowe życie elementów drewnianych z Sigma Contour Aqua PU
2019-08-22 14:35
Odświeżenie wnętrza nie zawsze musi wiązać się z kosztownym i czasochłonnym remontem. Czasami wystarczy drobna zmiana, aby otoczenie zmieniło się o 180 stopni. Niekiedy wystarczy skupić się na renowacji kilku elementów, dodając gdzieniegdzie nieco koloru, aby mieszkanie zyskało świeżość i elegancję niczym z wnętrzarskiego katalogu.
Wnętrze z pasją – sposób na niebanalne wykończenie mieszkania
2019-02-05 11:14
Ta realizacja to jak zaproszenie na wernisaż plakatów oraz koncert „live” w klubie muzycznym. Nie brakuje tu kolorystycznych wariacji, inspiracji ze świata rocka, a także geometrycznych form, kontrastów i ducha nowoczesności. Jest eklektycznie, wyraziście, z pasją.
Kolor, który wzmacnia apetyt.
2018-09-14 10:30
Symbolika koloru i jego wpływ nastrój jest nie do pominięcia. Najlepsze i restauracje stawiają taki sam nacisk na jakość serwowanych dań, jak i wystrój. Restauratorzy wiedzą, że je się przede wszystkim oczami, więc to nie tylko smak i zapach potrawy, ale przede wszystkim jej wygląd i stylistyka wnętrza będzie miało wpływ na ocenę posiłku.
Gra w zielone ze SPARK
2017-07-21 15:10
Modowy trend allert – biżuteria w kolorze zieleni
Białe czy w kolorze - jakie okna zdadzą egzamin?
2016-09-06 10:57
Biel to kolor, który przez ostatnie lata niepodzielnie panował w polskiej stolarce okiennej i w gustach klientów. Teraz trend ten zaczyna się zmieniać. Choć białe okna nadal są najchętniej kupowane, to coraz częściej decydujemy się również na kolorowe lub imitujące drewno ramy i skrzydła.
Dekory Pfleiderer w kolorach uni
2015-06-01 11:40
Kolory mają znaczący wpływ na człowieka. Jedne mogą poprawiać nasz nastrój i działać pozytywnie, inne – drażnić i przeszkadzać w skupieniu. Odpowiedni dobór kolorów we wnętrzu nie tylko uchroni nas złym samopoczuciem, ale także, co równie istotne sprawi, że będzie ono stylowe.
Dobre samopoczucie pochodzi z wnętrza. Prawidłowy dobór kolorów według RuckZuck
2014-06-23 10:00
Błękit odpręża, czerwień pobudza, choć może też wzbudzać agresję i złość. Zieleń uspakaja, a żółty rozwesela. Każdy kolor posiada własną symbolikę. W zależności od tego, jakimi barwami się otoczymy, takie może być nasze samopoczucie każdego dnia.