Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Sam zrób sobie gładkie ściany
2018-09-12 12:27
Gładź na ścianach? Samemu? Pewnie – to do zrobienia. Wystarczy odpowiednio się do tego przygotować pod względem logicznym. I zaopatrzyć w duży zapas… cierpliwości oraz precyzji.
Jesienna kosmetyka ukochanego trawnika
2018-09-05 11:14
Jeśli mam być piękny cały rok, we wrześniu zadbaj o mnie szczególnie – powiedziałby przydomowy trawnik, gdyby tylko umiał mówić. Właściwie to umie, ale za całą jesienną troskę odwdzięczy się za kilka miesięcy – „dobrym słowem” i soczystym, wiosennym uśmiechem.
Inteligentne oświetlenie w domu
2018-08-28 11:55
Światło samo włączy się, gdy czujnik wykryje człowieka albo zapadające ciemności. Inteligentne sterowanie oświetleniem pozwala sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd, przepłoszyć złodzieja i zapewnić sobie komfort życia.
Sam połóż płytki na balkonie
2018-08-22 11:33
Dużo satysfakcji, spora oszczędność – to zalety samodzielnego ułożenia płytek na podłodze. Ale to też wyzwanie, które wymaga wielkiej cierpliwości. Warto więc zacząć tę przygodę od balkonu, bo tam ewentualne niedoróbki nie będą się tak bardzo „bolały”.
Wiele satysfakcji z majsterkowania z mikronarzędziami Proxxon
2018-08-21 12:10
Pomogą stworzyć zabawkę dla dzieci, ułatwią zrealizowanie pasji rzeźbiarskiej, zadbają o bezpieczeństwo likwidując ostre krawędzie w metalowych listwach w łazience. Nowoczesne mikronarzędzia to urządzenia, bez których ciężko się obejść.
Sierpień - pracowity czas dla ogrodników
2018-08-09 11:54
Dużo radości, ale i pracy wiele – sierpień to dla wszystkich, którzy mają ogród, wyjątkowy miesiąc. Nareszcie można zebrać soczyste owoce kilkumiesięcznej pracy, ale właśnie teraz trzeba też solidnie się zabrać się za przygotowanie ogrodu do następnego sezonu.
Jak samemu ułożyć panele i zrobić to dobrze?
2018-08-01 10:14
Są ładne, proste w montażu i wytrzymałe – panele laminowane to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto zamierza samodzielnie wymienić podłogę. Wystarczy kilka narzędzi i wiedza, jak tego nie popsuć.
Mały remont, wielkie wyzwanie
2018-07-26 12:39
Którym wiertłem zrobić otwory w betonie? Czym przycinać panele? Domowe naprawy i renowacje będą efektywne, jeśli do ich wykonania użyjemy odpowiednich narzędzi. Jak je wybrać?
Jak zamienić stary ogród w strefę relaksu
2018-07-20 10:49
Leciwa, sfatygowana działka zamieniona w osobistą, nowoczesną strefę rekreacji i odpoczynku. Żadnych warzywników – tylko trawa, trochę cienia i wypoczynek po dniu intensywnej pracy. Marzenie stanie się faktem, jeśli zmiany zostaną wprowadzone metodycznie.
Biuro zdrowo oświecone
2018-07-13 10:48
Pracownicy zdrowsi i wydajniejsi, a firma oszczędza pieniądze – wiele zalet przy niewielkich wydatkach. By tak się stało, trzeba zadbać o odpowiednie oświetlenie biura. Podpowiadamy, co trzeba brać pod uwagę.
Całe światło na złodzieja!
2018-07-02 11:22
Właścicieli domu nie ma, złodzieje harcują. Zabronić tego nie sposób, ale można włamywaczom radykalnie uprzykrzyć życie, by ich zniechęcić do kradzieży. Jednym z rozwiązań są czujki ruchu, które włączą światło, gdy ktoś spróbuje się wedrzeć na posesję.
Jak staremu tarasowi nadać nowego blasku
2018-07-02 10:56
Zielony nalot, brązowy osad i drobiny piasku wciskające się w szpary między deskami szpecą taras. Pora go gruntownie odświeżyć. Żeby osiągnąć efekt na lata, warto się do tego zabrać metodycznie.
Lampy do ogrodu – które najlepsze?
2018-05-17 14:08
Dla szczęśliwych posiadaczy ogrodów oświetlenie terenu wokół domu jest bardzo istotne. Jak w takim razie dobrze dobrać lampy zewnętrzne i które są najlepsze?
Nowość STARMIX do sprzątania domu i ogrodu
2018-05-14 16:00
Nowa zamiatarka ręczna STARMIX 355 to urządzenie pozwalające niewielkim kosztem utrzymać w czystości mniejsze powierzchnie, np. przydomowe chodniki. Jej zalety to: kompaktowe rozmiary, łatwość obsługi i niezawodność.
Od laika do mistrza, czyli poradnik początkującego majsterkowicza
2018-04-30 14:46
„Będę mistrzem majsterkowania!” – postanowiłeś. Chęci są, pieniądze też. Pora kupić elektronarzędzia. Tylko jak wybrać te odpowiednie? Zebraliśmy garść fachowych podpowiedzi od naszych ekspertów, żeby ułatwić Ci wybór.
Co trzeba wiedzieć o narzędziach akumulatorowych?
2018-04-23 12:46
Są lekkie, wydajne, a przy tym przyjazne środowisku. Elektronarzędzia akumulatorowe – podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając urządzenia do pracy na działce czy w warsztacie.
Wiosenne porządki wokół domu i w ogrodzie – co trzeba zrobić?
2018-04-10 12:47
Czyszczenie, mycie, zamiatanie – wiosna to czas wielkich pozimowych porządków. Zaczynamy przygotowania do nowego sezonu wokół domu i w ogrodzie.
Innowacyjna lampa z Wrocławia – rewolucja dla rolnictwa?
2018-03-23 14:00
Polski projekt, autorska technologia i lampa, która ma zrewolucjonizować rynek upraw. Wrocławski Micoled pracuje nad oświetleniem, które ma gwarantować lepszy wzrost roślin i kwiatów w słabych warunkach oświetleniowych. Słynąca z innowacyjnych projektów firma planuje już eksport swoich produktów.