Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Lasery z Polski podbijają rynki
2018-07-24 14:12
W Polsce powstają największe w Europie Zachodniej supernowoczesne lasery światłowodowe do wycinania dowolnych kształtów z blach ze stali, aluminium miedzi i mosiądzu. Ich producent - firma KIMLA znalazła swoją receptę na sukces.
Jak złagodzić skutki zabiegów laserowych?
2017-11-13 23:25
Aby usunąć niedoskonałości i wyglądać bardziej młodo, coraz częściej korzystamy z zabiegów laserowych. Jednak pociągają one za sobą skutki uboczne jak zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie czy nawet krwawienie. Aby im zapobiegać należy stosować kremy, które zawierają wyciągi z silnych, roślinnych antyoksydantów.
Nietrzymanie moczu – wstydliwa dolegliwość pań. Wylecz ją laserem
2017-08-23 14:47
Według badań, problem nietrzymania moczu może dotyczyć nawet co ósmej kobiety przed 40-tym rokiem życia i co drugiej po przebytej menopauzie. To problem wyjątkowo wstydliwy. Zdarza się, że panie ukrywają to schorzenie nawet przed własnym lekarzem. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że można je skutecznie leczyć.
Młodość spod lasera
2016-06-30 09:53
Opalona, zrelaksowana, rozluźniona – o ile wypoczynek na słońcu przysłużył się twojemu samopoczuciu, promienie słoneczne mogły uszkodzić skórę. Lekarze coraz częściej proponują leczenie z użyciem nowoczesnych laserów. Powód jest prosty – są bezpieczne i skuteczne, a przy tym oddalają perspektywę nowotworów skóry.
Laserowe cięcie blach najlepszym obecnie sposobem obróbki materiałów
2016-05-24 15:01
Laserowe cięcie blach jest najnowocześniejszą metodą obróbki materiału o parametrach wymiarowych zbliżonych do klasycznej obróbki mechanicznej. Ta metoda jest obecnie wykorzystywana w wielu gałęziach przemysłu i gospodarki.
Technologia cięcia laserem – najnowocześniejszy sposób na pokonanie spójności materiału
2016-04-27 12:26
Cięcie laserem to najnowocześniejsza oraz najpopularniejsza obecnie metod pokonania spójności materiału, która aktualnie jest stosowana w wielu gałęziach przemysłu. Proces ten wymaga dostarczenia odpowiedniej ilości energii, która umożliwia wycinanie w metalu dowolnych kształtów.
Technologia laserowa w projektorach instalacyjnych NEC
2014-11-27 14:07
NEC Display Solutions wprowadza na rynek zaawansowane projektory PX602UL i PX602WL z laserowym źródłem światła. Innowacyjne podświetlenie, jakim jest niebieski laser, zapewnia projektorom wydajność, wysoką jakość obrazu, oszczędność energii oraz brak konieczności wymiany lampy.
Nowość od Nova Group - Mediostar Next Pro
2014-11-24 12:12
Niezależnie od koloru karnacji, czy pory roku już w 5 minut można skutecznie usunąć zbędne owłosienie. Z pomocą Mediostar Next Pro, najnowszej wersji lasera diodowego, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Nova Group, całkowicie bezbolesna epilacja stała się faktem.