Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Ciesz się pełnią lata na tarasie
2017-08-01 11:40
Sezon wakacyjny to czas, w którym każdy z nas szuka wytchnienia i miejsca do relaksu na świeżym powietrzu. Przyjemne i komfortowe miejsce do wypoczynku na co dzień, możemy wykreować sami. Większość z nas do dyspozycji ma taras lub balkon. Jak zaaranżować tę przestrzeń?
Dr Dolittle rusza na ratunek małpom – bezpłatny spektakl teatralny
2014-07-16 09:44
Długa i pełna niebezpieczeństw morska podróż, groźni piraci oraz rekiny – czy takie przeciwności losu są w stanie zatrzymać dzielnego lekarza zwierząt, doktora Dolittle? Przekonają się o tym maluchy, które wraz z bohaterem spektaklu wyruszą na skomplikowaną misję. Wyprawa startuje już w najbliższą niedzielę z Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan!
Wybierz króla i królową łąki! – bezpłatny spektakl dla dzieci
2014-07-14 13:06
Jaki owad najlepiej nadaje się do tego, aby władać łąką? Zadecydują o tym najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo, którzy letni wypoczynek spędzają w mieście. W niedzielę 20 lipca podczas bezpłatnego przedstawienia teatralnego maluchy pomogą polnym bohaterom wybrać odpowiedniego kandydata. Czy zazdrosna Mucha im w tym przeszkodzi?
Wakacyjny weekend pełen atrakcji!
2014-07-14 13:05
Zaskakujące eksperymenty chemiczne, pokazy iluzji, a także liczne zabawy i konkursy z nagrodami – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają w najbliższy weekend na najmłodszych gości dwóch śląskich galerii handlowych Auchan. Maluchy, które letni wypoczynek spędzają w domu, będą miały także okazję zwiedzić cały świat nie odrywając nóg od ziemi!
Szalony weekend z Angry Birds!
2014-07-08 16:37
Potrafiący nieźle przyspieszyć żółty zwierzak, a może klasyczny, lecący po łuku czerwony ptak – którym bohaterem kultowej gry Angry Birds najlepiej trafia się do celu? Sprawdzą to najmłodsi goście Portu Rumia, którzy w najbliższy weekend będą mogli zdobyć cenne punkty, niszcząc drewniane konstrukcje za pomocą pluszowych rozsierdzonych ptaszyn.
Żongluj z nami! – bezpłatne warsztaty cyrkowe dla dzieci
2014-07-02 11:04
Żonglowanie piłeczkami czy kręcenie talerzami – to tylko niektóre ze sztuczek, jakie będą mogli poznać najmłodsi goście CH Auchan Częstochowa. W najbliższą niedzielę podczas cyrkowych warsztatów maluchy spotkają się z zabawnym klaunem oraz wezmą udział w licznych konkursach i zabawach. Nie zabraknie także pełnego magii przedstawienia teatralnego.
Wakacje z Domino’s Pizza
2013-07-17 13:31
W wakacje Domino’s Pizza przygotowała dla Warszawiaków wiele atrakcji – smakiem doskonałej pizzy można się cieszyć nie tylko w lokalu i we własnym domu, ale także w innych, zaskakujących miejscach – na przykład podczas projekcji filmowych w plenerze i w sali kinowej.