Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Apartament w stylu soft loft
2019-11-18 10:06
W latach sześćdziesiątych opuszczone fabryki stanowiły centrum życia bohemy artystycznej. Z racji, że ich mieszkańcy nie mieli zazwyczaj środków na urządzenie tak ogromnych przestrzeni, często pozostawiali postindustrialne budynki w nienaruszonym stanie.
Loft pełen blasku z materiałami Technistone w tle
2018-11-08 10:34
Mogłoby się wydawać, że loft pełen blasku to oksymoron, jednak wprost przeciwnie – to jeden z największych obecnie trendów wnętrzarskich. Surowy styl industrialny opływający w srebrne dodatki kusi i zachwyca. A elementy z konglomeratów kwarcytowych Technistone w szarych odcieniach stanowią dla nich ponadczasowe i niezwykle eleganckie tło.
Classen radzi, jak urządzić wnętrze w stylu nowojorskim
2017-08-29 16:06
Surowe wnętrza, otwarta przestrzeń, wysokie pomieszczenia – oto loft w wielkomiejskim wydaniu. Dawniej tworzone z potrzeby adaptacji opuszczonych budynków poprzemysłowych, dziś świadczą o prestiżu i luksusie.
Ogrzewanie w biurze
2017-01-09 10:56
Nowoczesne pomieszczenia biurowe, które charakteryzują się przestronnością i dużymi przeszkleniami, wymagają zastosowania przemyślanych rozwiązań grzewczych. W portfolio marki Purmo bez trudu znajdziemy propozycje odpowiednie dla lokali użytkowych narażonych na większe straty ciepła.
Rusza Tydzień Wrocławskich Loftów i konkurs fotograficzny
2015-08-21 10:08
Loft z widokiem na dachy wrocławskich kamienic, aranżacja wnętrz z designerskimi meblami, wysokie mieszkania w industrialnym klimacie. To będzie wielki Tydzień Wrocławskich Loftów Nowej Papierni, które powstały w historycznej fabryce na Przedmieściu Oławskim. Akcji towarzyszy konkurs fotograficzny.
Loftowe wnętrze tkwi w szczegółach
2015-07-31 09:03
Słynny mural przeniesiony z kamienicy w Białymstoku, huśtawka w kształcie cyrkowego trapezu, czaszka wołu przywieziona z Teksasu – to przykłady elementów, które tworzą charakter loftów. Industrialne wnętrza są wdzięczne podczas aranżacji, ale wyjątkowego klimatu nadają im dopiero szczegóły.