Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Nexity podsumowuje 2017 rok
2018-02-08 12:21
Francuski deweloper należący do globalnej Grupy Nexity zamknął 2017 rok ze sprzedażą mieszkań blisko 12 proc. większą niż 2016 roku. Spółka jest obecna w Polsce na warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od czterech lat i w najbliższym czasie planuje również rozpocząć działalność w większych aglomeracjach w kraju.
Gorąca końcówka roku w Nexity: nowy etap MY Bemowo, początek budowy w Ursusie i start sprzedaży na Ursynowie
2017-11-28 12:47
Nexity Polska przyspiesza i wprowadza do sprzedaży kolejne mieszkania w Warszawie. Od początku 2017r. deweloper rozpoczął dwie nowe realizacje oraz kolejne etapy inwestycji na Woli i Bemowie. W planach spółki są już następne projekty – nie tylko w aglomeracji warszawskiej.
Jezioro na wyłączność, prywatna siłownia i innowacyjne technologie, czyli czym zachęcić klienta do zakupu mieszkania?
2017-11-14 11:53
Prywatne jezioro na osiedlu, siłownia dla mieszkańców, czy mieszkania z systemem Smart Home. To tylko niektóre z nietypowych rozwiązań, które sprawiają, że deweloperski „standard” nabiera nowego znaczenia. Czego może oczekiwać klient, który właśnie poszukuje mieszkania na warszawskim rynku?
Ursynów zawsze modny
2017-10-26 16:55
Sporo ciekawych inwestycji powstaje w jednej z trzech najpopularniejszych warszawskich dzielnic, czyli na Ursynowie. Nic dziwnego – zakup mieszkania w tym miejscu może się zwrócić, a przy tym to doskonałe miejsce do zamieszkania. Wie o tym deweloper Nexity, który swoje nowe osiedle wybuduje przy ul. Kłobuckiej 6.
Warszawski rynek mieszkaniowy: dwójki najczęściej poszukiwane
2017-10-17 10:45
Powszechnie wiadomo, że atrakcyjna lokalizacja jest jednym z najważniejszych czynników wyboru mieszkania. Jesienna edycja „Targów Domów i Mieszkań” pokazała jednak, że na warszawskim rynku mieszkań liczy się jeszcze coś: niewielki metraż i liczba pomieszczeń. W tym roku Warszawiacy ustawiają się w kolejce przede wszystkim po dwupokojowe mieszkania.
Nexity i Orange łączą siły
2017-09-20 16:47
Nowe mieszkanie z superszybkim Internetem – to nowy standard w budownictwie mieszkalnym, który w Warszawie wdrażać będą francuski deweloper Nexity i jeden z dominujących na polskim rynku operatorów telekomunikacyjnych – firma Orange. Obie firmy podpisały właśnie umowę o współpracy.
Mieszkanie w Ursusie – czy to dobry pomysł?
2017-09-05 16:55
Ursus – kameralna dzielnica na obrzeżach Warszawy, kusi nowych mieszkańców licznymi udogodnieniami, które poprawiają standard życia w tej części miasta. Bezpieczeństwo, dobra komunikacja, rozwinięta infrastruktura to tylko niektóre atuty tego miejsca. Czym jeszcze zaskakuje Ursus? Dlaczego warto tu zamieszkać?
Ursus atrakcyjną lokalizacją do życia. Sprzedano 43 mieszkania w 3 dni!
2017-07-07 11:41
W Warszawie szybko przybywa inwestycji mieszkaniowych. Nowe osiedla buduje się zarówno w centrum, jak i na obrzeżach stolicy. W ostatni weekend czerwca odbyły się Dni Otwarte kolejnej inwestycji, tym razem w Ursusie. Mieszkania w inwestycji NextUrsus cieszyły się sporym zainteresowaniem. W ciągu 3 dni aż 43 lokale znalazły swoich właścicieli.
Ursus się rozrasta. Właśnie rusza nowa inwestycja mieszkaniowa
2017-06-19 12:07
Ursus rośnie w siłę. W tej dzielnicy zajmującej powierzchnię niespełna dziesięciu kilometrów kwadratowych, na każde 1000 mieszkańców przypada aż jedno nowe mieszkanie1, oddane do użytku. Niebawem pojawi się ich jeszcze więcej – właśnie rusza nowa inwestycja mieszkaniowa, a której realizację odpowiada Nexity Polska.
Mieszkanie pod wynajem – czy taka inwestycja się opłaca?
2017-06-14 16:49
Czy kupno mieszkania pod wynajem to zyskowne przedsięwzięcie? I jakie lokalizacje wybierać, by jak najwięcej zarobić? Na te pytania odpowiada firma Nexity, która przeanalizowała ceny mieszkań z rynku pierwotnego w warszawskich dzielnicach i wyliczyła, na jaki zwrot z inwestycji możemy liczyć, decydując się na ulokowanie kapitału w nieruchomościach.
3 powody, dla których warto kupić mieszkanie w Ursusie
2017-06-14 16:45
Deweloperzy zapewniają, że w najbliższej przyszłości powstanie tu kilka tysięcy nowych mieszkań. Tym samym ten region stolicy będzie jednym z najbardziej obleganych adresów do zamieszkania. Dlaczego Ursus staje się modny, budząc zainteresowanie inwestorów i osób poszukujących własnego M.?
Smart osiedla - przyszłość czy już teraźniejszość?
2017-06-09 16:57
Smart – mieszkania stały się synonimem XXI wieku i coraz częściej możemy dostrzec je w naszym sąsiedztwie. Jeszcze w tym roku na warszawskim Ursusie rozpocznie się budowa takiej właśnie inteligentnej inwestycji mieszkaniowej NextUrsus.
Stolica się rozrasta. Gdzie powstaną nowe osiedla mieszkaniowe?
2017-05-15 12:19
Rozwój Warszawy, to w ostatnich tygodniach gorący temat. Politycy prześcigają się w pomysłach na to, jak powinna z czasem zmieniać się stolica. To, czy Warszawa powiększy się o nowe dzielnice, wciąż nie jest pewne. Pewne jest za to, że niebawem lewobrzeżna część miasta zyska nowe mieszkania.
Mieszkania na Woli pilnie poszukiwane. Sprzedano aż 87 mieszkań w 3 dni!
2017-05-15 12:13
Na Woli nowe osiedla mieszkaniowe wyrastają jak grzyby po deszczu. W ostatni weekend marca jeden z warszawskich deweloperów, firma Nexity, zorganizował Dni Otwarte na osiedlu SkyLife.
Następne śniadanie zjedz we własnym M – bądź smart i mieszkaj inteligentnie na Woli
2016-09-14 17:10
Coraz więcej elementów życia staje się częścią świata smart. Nie dotyczą one wyłącznie technologii – obejmują wiele podstawowych aspektów życia, takich jak zdrowie, praca, zakupy czy rozwój osobisty. Znany już na polskim rynku deweloper o francuskich korzeniach – Nexity – przeniósł te oczekiwania na… mieszkania.
Kolejka nie była trikiem promocyjnym! Deweloper oświadcza: „W 3 dni sprzedaliśmy 40% mieszkań”
2015-06-24 12:41
Gdy zdjęcie osób ustawiających się w kolejce po mieszkanie na Woli obiegło najpoczytniejsze media, wszyscy zadawali sobie pytanie, czy mieszkanie na Odolanach to naprawdę tak pożądany towar, czy to jedynie sprytna reklama dewelopera?
Wyjątkowe miejsce do życia na Bemowie
2015-06-22 14:00
Na Bemowie startuje budowa drugiego etapu osiedla Bianco. Nad pracami czuwa deweloper o francuskich korzeniach – firma Nexity. Niebawem powstaną dwa budynki, wpisujące się w filozofię 3E. Bemowo Bianco 2 ma być ergonomiczne, estetyczne i ekonomiczne.