Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Styl industrialny nie musi być nudny
2017-08-01 12:04
Styl industrialny narodził się w USA w wyniku ogarniającej kraj recesji. Od kilku lat ten minimalistyczny i z pozoru surowy design króluje w katalogach wnętrzarskich. Jeżeli marzysz o tym, aby urządzić swój dom w industrialnym stylu, ale chcesz zachować przytulny klimat wnętrz i ich indywidualny charakter, mamy dla Ciebie kilka wskazówek.
Ciesz się pełnią lata na tarasie
2017-08-01 11:40
Sezon wakacyjny to czas, w którym każdy z nas szuka wytchnienia i miejsca do relaksu na świeżym powietrzu. Przyjemne i komfortowe miejsce do wypoczynku na co dzień, możemy wykreować sami. Większość z nas do dyspozycji ma taras lub balkon. Jak zaaranżować tę przestrzeń?
Czym jest bezpieczne okno?
2017-08-01 10:50
W odniesieniu do okien bezpieczeństwo kojarzy się przede wszystkim z ochroną przed włamaniem. Jest to jedna z najistotniejszych kwestii, ale nie jedyna. Na co zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że do naszego domu nie dostaną się nieproszeni goście, a nasze pociechy będą mieć możliwość swobodnej i bezpiecznej zabawy? Odpowiedź prezentujemy poniżej.
Raw Materials – autentyczność w domu
2017-08-01 10:42
Trend powrotu do materiałów naturalnych obserwujemy od kilku lat. Coraz chętniej podczas wykańczania wnętrz sięgamy po kamień, drewno czy metal. Surowce te wyróżniają się elegancją, pasują do minimalistycznych aranżacji, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród architektów oraz inwestorów.
Jak wybrać okna odpowiednie do stylu naszego domu?
2017-08-01 09:39
Niezależnie od tego, czy budujemy nowy dom, czy dokonujemy renowacji, czeka nas wiele ważnych decyzji. Możliwości często wydają się nieograniczone a wybór trudny. Niezmiernie istotne jest odpowiednie dopasowanie okien – nie tylko pod kątem przeznaczenia czy funkcjonalnych parametrów, ale także stylu i designu.
Ocieplamy wnętrza – wiosna w domu według Pinterest
2017-05-25 10:16
Pinterest to jeden z najbardziej opiniotwórczych i popularnych serwisów oraz źródło inspiracji dla ludzi na całym świecie. W ciągu roku publikuje i aktualizuje raporty dotyczące trendów na podstawie aktywności swoich użytkowników. W wiosennym raporcie Pinterest ujawnił listę najgorętszych trendów dotyczących wyposażenia wnętrz. Co jest na topie?
Jak rozmieścić okna w domu? Patrz od wewnątrz!
2017-05-04 12:59
Okna odgrywają kluczową rolę w trzech najważniejszych wymiarach projektu wymarzonego domu. Pierwszy to wygląd zewnętrzny budynku. Drugi, widok i połączenie naszego domowego azylu ze światem zewnętrznym i naturą. Trzeci – komfort i bezpieczeństwo domowników.
Dobierz okna na miarę swoich potrzeb i oczekiwań - drewno czy pcv?
2017-05-02 22:52
W większości polskich domów królują okna plastikowe o białych ramach, co niekoniecznie wygląda atrakcyjnie. Obserwuje się więc na nowo powrót do drewnianych okien, które prezentują się korzystniej i są bardziej funkcjonalne. Przeszkodą może być jednak ich wyższa cena, dlatego też nadal dominują okna PCV. Na które rozwiązanie więc się zdecydować?
Jakie okna wybrać do domu lub mieszkania?
2015-05-21 18:16
Każde pomieszczenie mieszkalne ma drzwi i okna. To po prostu niezbędne wyposażenie domu/mieszkania.