Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Jak dobrać opakowanie w przypadku księgarni internetowej?
2019-03-11 09:52
Wysyłka książki lub komiksu za pośrednictwem firmy kurierskiej wiąże się z ryzykiem jej uszkodzenia. Trzeba zatem zadbać o jej odpowiednie zabezpieczenie. Jak wybrać optymalne opakowanie? Podpowiadamy w poniższej publikacji
Na co zwrócić uwagę podczas zakupu ekologicznych opakowań?
2019-01-23 12:33
Opakowania są wszędzie wokół nas. Jak jednak wybrać takie które nie będą szkodzić środowisku naturalnemu? Dowiecie się czytając dalej.
Jakie cechy powinno posiadać idealne opakowanie?
2019-01-21 11:31
Czy istnieje pudełko idealne a jeżeli tak to jakie powinno mieć cechy? Rozważania na temat tej kwestii znajdziecie w poniższej publikacji.
W jakim celu można wykorzystać koperty bąbelkowe?
2018-11-28 11:19
Zastanawiacie się do czego mogą okazać się przydatne koperty bąbelkowe? Zapraszamy zatem do lektury naszego artykułu.
Jak dobrać odpowiednie opakowanie?
2018-11-26 11:26
Nie wiecie jak przygotować paczkę do wysyłki? Jak najlepiej będzie zabezpieczyć produkt przez uszkodzeniami? Sprawdźcie zatem jak dobrać odpowiednie opakowanie.
Folia stretch - rodzaje i zastosowanie
2018-11-21 12:19
Zastanawiacie się jaki produkt jest najbardziej przydatny podczas przygotowania towaru do wysyłki? Oczywiście będzie to folia stretch. W tym artykule przedstawimy jej rodzaje oraz omówimy zastosowanie.
Jak dobrze przygotować paczkę do wysyłki?
2018-10-22 09:18
Zdarza się, że wysłana przez was paczka dociera do adresata w uszkodzonym stanie? Może źle ją zapakowaliście? W tym poradniku postaramy się wam podpowiedzieć jak należy prawidłowo przygotować paczkę do wysyłki.
Czym dokładnie jest tektura i jakie ma zastosowanie?
2018-10-08 10:09
Otaczamy się różnego rodzaju opakowaniami nawet nie zdając sobie dobrze z tego sprawy. Czy jednak wiemy z czego są one wykonane i jakie mogą mieć zastosowanie?
Rodzaje opakowań przyjaznych dla środowiska
2018-08-13 08:40
Stan naszego środowiska naturalnego pogarsza się z roku na rok. Jeżeli zatem zależy nam na naszej planecie to warto postarać się zadbać o jej stan. Można tego dokonać poprzez świadomy wybór opakowań produktów które kupujemy. W tym artykule przedstawimy zatem rodzaje opakowań przyjaznych dla środowiska.
Skuteczne pakowanie paczki – poradnik
2018-07-30 08:38
Wysłanie towaru za pośrednictwem kuriera wydaje się rzeczą prostą. Jednak źle zapakowana przesyłka to duża szansa na to, że towar ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. W tym poradniku postaramy się wam podpowiedzieć jak do tego nie dopuścić.
Czy opakowanie wpływa na sprzedaż produktu?
2018-06-18 08:44
Konkurencja na rynku sprzedaży jest olbrzymia. Producenci konkurują między sobą już nie tylko na cenę i funkcjonalność ale również na innych polach. W tym artykule zastanowimy się jaką rolę w sprzedaży produktu pełni obecnie jego opakowanie.
Znaczenie opakowania w marketingu
2018-05-14 08:45
Wszyscy wiedzą iż opakowanie ma za zadanie chronić zawartość danego produktu. Nie wszyscy jednak są świadomi, że w obecnych czasach dużej konkurencji opakowanie ma również ogromne znaczenie dla marketingu.
Do jakich celów zastosować koperty bąbelkowe?
2018-05-07 08:54
Istnieje wiele sposobów na przygotowanie towaru do wysyłki. Jednym z nich jest zastosowanie kopert bąbelkowych. W tym artykule skupimy się na zastosowaniu tego rodzaju opakowania oraz jego zaletach.
SILBO Gazelą Biznesu 2017
2018-02-12 09:21
Firma SILBO Sp. z o.o. – producent opakowań – otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2017. Wyróżnienie to odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność małych i średnich przedsiębiorstw, które odznaczają się dynamicznym rozwojem i systematycznym, corocznym wzrostem obrotów.
SILBO z certyfikatem JAKOŚĆ ROKU® 2017
2018-02-12 09:20
Firma SILBO Sp. z o.o. – producent opakowań – po raz trzeci z rzędu uzyskała certyfikat JAKOŚĆ ROKU® w kategorii INNOWACJA.
Jakie opakowanie tekturowe wybrać?
2018-01-29 08:51
Chcąc wysłać coś za pośrednictwem firmy kurierskiej czy też Poczty Polskiej musimy nie jednokrotnie zapakować daną przesyłkę w opakowanie tekturowe. W tym artykule podpowiemy czym kierować się wybierając pudełka.
Nowe szaty królów, czyli Fixy w nowych opakowaniach
2016-10-07 09:05
Odkąd Knorr wprowadził na rynek Fixy, a stało się to w 1993 roku, produkty te zyskały ogromne grono wiernych konsumentów, pomagając Polakom przygotowywać szybko i prosto doskonałe w smaku dania. Teraz produkty zyskują nowy wygląd, gwarantując ten sam doskonały smak. Oto Fixy Knorr w nowych opakowaniach.
Żyj i pracuj w zgodzie z naturą – ekologiczne rozwiązania firmy RAJAPACK
2016-05-04 12:12
Większość akcji społecznych promujących ekologię kierowana jest do klientów indywidualnych. Tymczasem znaczący wpływ na stan środowiska mają również przedsiębiorstwa, których zapotrzebowanie na np. różnego typu materiały opakowaniowe jest znacznie większe.