Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Tydzień Świadomości Niepłodności w białostockiej Artemidzie
2018-11-05 16:07
Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji Nasz Bocian wraz z europejską organizacją Fertility Europe już po raz trzeci organizuje Tydzień Świadomości Niepłodności, który w tym roku obchodzony będzie w dniach od 5 do 11 listopada. Po raz pierwszy do akcji przyłącza się białostocka klinika Artemida.
Niepłodność męska nie boli i w XXI wieku to wciąż temat tabu...
2018-06-29 12:06
- Kobieto! Ja jestem facetem i nie mogę być bezpłodny. Przebadaj się sama! – takie słowa nieraz słyszał w zaciszu swojego gabinetu dr n. med. Jan Domitrz, specjalista położnictwa, ginekologii i endokrynologii z Centrum Medycznego Artemida.
Bielizna – walentynkowy prezent dla dwojga
2018-02-08 13:08
Niebawem Walentynki. Zarówno panowie jak i panie zastanawiają się, jaki prezent sprawi największą radość ukochanej osobie. Czekoladki i kwiaty są przereklamowane i mogą stanowić jedynie dodatek do niespodzianki.
Rosa na szkle – jak radzić sobie zimą z zaparowanymi oknami
2018-01-31 14:35
Od jesieni do wiosny częstym zjawiskiem obserwowanym w naszych domach jest kondensacja. To proces skraplania pary wodnej i osadzania jej na wewnętrznej stronie szyb okiennych. Jak się okazuje powodem kondensacji nie zawsze jest zła jakość lub ukryta wada okien. Co ją zatem powoduje i jak sobie z tym problemem radzić?
Metamorfoza dla Pary z Galerią Krakowską
2016-06-01 10:22
Wspólna zmiana wizerunku, nowa fryzura, wyjątkowe stylizacje oraz profesjonalna sesja zdjęciowa – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki dla każdej pary dzięki konkursowi Galerii Krakowskiej.
Para w domu
2012-11-22 15:25
Para w celach zdrowotnych i kosmetycznych wykorzystywana była od dawna. Dziś używana jest także w nowoczesnych urządzeniach AGD. Pranie parowe skutecznie niszczy alergeny, gotowanie - pozwala zachować wartości odżywcze potraw, prasowanie z użyciem pary ułatwia uwanie zagnieceń.