Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Wnętrze z pasją – sposób na niebanalne wykończenie mieszkania
2019-02-05 11:14
Ta realizacja to jak zaproszenie na wernisaż plakatów oraz koncert „live” w klubie muzycznym. Nie brakuje tu kolorystycznych wariacji, inspiracji ze świata rocka, a także geometrycznych form, kontrastów i ducha nowoczesności. Jest eklektycznie, wyraziście, z pasją.
Natchnieni Szkłem – miejsce pełne pasji
2018-08-21 13:08
Natchnieni Szkłem to nowe miejsce w sieci, które zrodziło się z pasji do szkła. Powstało dla wszystkich szukających inspiracji i ciekawostek, a także pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat szkła, jego obróbki oraz technologii produkcji.
Eksperci Starbucks w kraju „tysiąca wzgórz” – poznaj kawę z Rwandy
2018-07-07 22:22
Od wielu lat jednym z istotnych dostawców kawy dla Starbucks jest Rwanda. Ziarna pochodzące z kraju „tysiąca wzgórz i tysiąca uśmiechów” charakteryzują się unikalnymi nutami cytrusowo-czekoladowymi, którym zachwycili się eksperci Starbucks. W kawiarniach Starbucks w Polsce dostępne są ziarna „Rwanda Umushanana”.
Nie czytasz książek? Lecz się!
2018-04-27 17:14
Statystyki czytelnictwa w Polsce od lat są alarmujące. Ale raporty czytają tylko ci... którzy czytają. Nie przekonają tych, którym drukowane litery kojarzą się tylko z nudą. Internetowa księgarnia TaniaKsiazka.pl wymyśliła więc „Pogotowie Czytelnicze”.
Sukces w biznesie odniosła dzięki swojej pasji, teraz założycielka szkół tańca I Love Dance Studio bierze udział w dużej kampanii reklamowej
2017-11-21 13:37
Zamiłowanie do tańca Paula Ostalska zamieniła w sposób na życie. Własną firmę założyła w 2011 roku i od tego czasu zdążyła już otworzyć dwie siedziby szkoły oferującej zajęcia taneczne, stworzyć własną markę ubrań dostępnych na Facebooku i zachęcić do treningów dojrzałe kobiety unikające klubów fitness.
WIŚNIOWSKI wspiera dziecięce pasje
2016-09-12 11:54
Firma WIŚNIOWSKI, sponsor polskiej reprezentacji w piłce nożnej, nie zapomina także o młodych amatorach boiska. Marka postanowiła wesprzeć dzieci w realizacji ich sportowych pasji, stając się sponsorem dziecięcych turniejów piłkarskich.
Rusza I edycja konkursu ŻYJ Z PASJĄ oraz VIII edycja konkursu ELEKTRYZUJĄCA PASJA
2014-06-17 11:17
We wrześniu ELEKTROTIM S.A., wraz z partnerami społecznymi, rozpocznie poszukiwania największych pasjonatów. Młodzi zostaną zaproszeni do udziału w 2 konkursach, w których będą mieć za zadanie pokazać swoje pasje i przekonać jury konkursowe, że jest to wyjątkowe hobby. Najlepsi wygrają stypendia oraz wartościowe nagrody.
Biznes, w którym pasja łączy się z zyskiem
2013-03-20 10:47
Do prowadzenia własnego biznesu nie wystarczą dobre chęci. Potrzebny jest trafiony pomysł, plan, trochę kapitału, determinacja w dążeniu do celu i pasja, która w trudnych momentach przypomina o sensie całego przedsięwzięcia… A może warto skorzystać z gotowych, sprawdzonych koncepcji?