Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Sprzątanie od A do Z. Co wybrać do warsztatu i domu?
2018-10-04 10:01
Pracować trzeba mądrze, a nie ciężko. Jak więc skutecznie, sprawnie i bez wielkiego zmęczenia posprzątać nasze otoczenie? To proste – wystarczy sięgnąć po pomoc specjalistów w tej dziedzinie.
Nowość STARMIX do sprzątania domu i ogrodu
2018-05-14 16:00
Nowa zamiatarka ręczna STARMIX 355 to urządzenie pozwalające niewielkim kosztem utrzymać w czystości mniejsze powierzchnie, np. przydomowe chodniki. Jej zalety to: kompaktowe rozmiary, łatwość obsługi i niezawodność.
Produkty czyszczące Classen pomagają w przygotowaniach do świąt
2016-12-12 16:04
Zanim na niebie zalśni pierwsza gwiazdka i zasiądziemy do wigilijnego stołu, czeka nas intensywny okres przygotowań. Oprócz pakowania prezentów i zdobienia choinki, na liście przedświątecznych obowiązków znajdą się: pieczenie, gotowanie oraz... sprzątanie.
Jakim sposobem usunąć uporczywe plamy z wykładziny?
2016-09-06 17:52
Niejednemu spośród nas zdarzyło się pobrudzić wykładzinę dywanową bardzo trudnym do usunięcia winem czy czekoladą. Takie plamy są mocno ciężkie do sprania występuje niemniej kilka zabiegów, jakie mogą w tym pomóc Przecież jak wiadomo, najodpowiedniejsze metody to te najpowszechniejsze sfokusujmy się dlatego dokładnie na tych.
Jak wywabić ciężkie smugi z wykładziny dywanowej?
2016-08-10 15:19
Pewnie każdemu spośród nas przytrafiło się ochlapać wykładzinę dywanową ciemnym winem, ewentualnie innym uciążliwym do sprania produktem. Takiego rodzaju plamy są szalenie kłopotliwe do sprania występuje jednakże garść trików, które nam w tym pomogą.
Bakterie w Twoim domu – które miejsca lubią?
2016-06-02 12:56
W nawet najczystszym domu znajdzie się wiele miejsc, gdzie ciepłe gniazdko uwiły sobie bakterie. Warto wiedzieć, że te małe, nie bez powodu nielubiane żyjątka, mają swoje ulubione miejsca siedlisk. Gdzie w swoim domu z pewnością znajdziemy bakterie?
Porządki i remonty niekoniecznie wiosenne
2016-04-18 14:56
Aż 75% badanych nie uzależnia przeprowadzania gruntownych porządków od nadejścia wiosny. Za to prawie połowa uznaje lato za najlepszy czas na remont domu. A jak to wygląda w szczegółach? Poniżej przedstawiamy wyniki ankiety PAYBACK Opinion Poll.
Święta bez niespodzianek, czyli jak zadbać o sprzęt AGD z Ludwikiem
2015-12-16 10:19
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Gorączka przygotowań do wigilijnej kolacji jest prawdziwym testem dla naszych sprzętów AGD. Czy można o nie zadbać tak, aby uniknąć przykrych niespodzianek? Podpowiadamy, jak zrobić to wraz z produktami marki Ludwik, które od ponad 50 lat towarzyszą Polakom w przygotowaniach do Bożego Narodzenia.