Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Przedświąteczne oblężenie księgarń
2018-12-14 13:37
Ruch jaki panuje w branży księgarskiej przed świętami przeczy poglądowi, że czytelnictwo wymiera. Świadczy też o tym, że książka to nadal idealny prezent. Poza literaturą w księgarniach można znaleźć wiele innych ciekawych propozycji na gwiazdkowy prezent.
Pomysł na trafiony i praktyczny prezent
2018-12-13 10:30
Święta za pasem i brak pomysłu na prezent? Z pomocą przychodzi nowa propozycja Serenady – Karta Podarunkowa. To nie tylko praktyczny, świąteczny podarunek, dający możliwość samodzielnego wyboru, ale również elegancki upominek, odpowiedni na niemal każdą okazję.
Jak wybrać odpowiednią pufę dla dziecka?
2018-12-12 10:17
Szukacie pomysłu na prezent dla dziecka z okazji świąt Bożego Narodzenia? Może warto zamiast tradycyjnych klocków lub zabawek postawić na mebel w postaci pufy?
Pomysł na nietypowy prezent
2018-12-11 11:36
A gdyby tak w tym roku postawić na prezent, który sprawi radość obdarowywanemu nie tylko w święta, ale da mu już na zawsze wolność i swobodę życia?
Edukacyjny prezent dla dzieci w wieku szkolnym
2018-10-17 15:25
Szukacie prezentu dla waszego dziecka który jednocześnie będzie pomocny w jego edukacji? Jeżeli tak to koniecznie zapoznajcie się z naszym artykułem.
Jaki prezent na dzień chłopaka wybrać?
2018-10-01 10:02
Dzień chłopaka to jedno z mniej popularnych świąt w kalendarzu. Jeżeli jednak chcecie okazać swojemu mężczyźnie jak bardzo wam na nim zależy to warto mu z tej okazji wręczyć jakiś upominek. W tym artykule podpowiemy jaki prezent wybrać.
Dwa oblicza porcelany
2018-06-12 15:09
Porcelana towarzyszy nam praktycznie każdego dnia, sprawiając, że nasza codzienność staje się wyjątkowa. Wciąż jest jednym z najpiękniejszych prezentów, który po latach staje się nośnikiem wspomnień. Czemu nie zabrać jej także na… piknik? Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” udowadniają, że „białe złoto” niejedno ma imię.
Jaki prezent na Dzień Ojca wybrać?
2018-06-11 08:42
Wielkimi krokami zbliża się święto każdego taty czyli Dzień Ojca. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na prezent dla swojego ukochanego taty to zapraszamy was do zapoznania się z naszym artykułem.
Jaki prezent na dzień dziecka wybrać?
2018-05-28 09:02
Dzień dziecka to święto w którym możemy pokazać naszym maluchom jak bardzo nam na nich zależy. Wybierając odpowiedni prezent będziemy w stanie wywołać na ustach dziecka uśmiech który pozostanie na bardzo długo. Nie wszyscy rodzice wiedzą jednak jaki prezent wybrać. W tym poradniku postaramy się zatem rozjaśnić tą kwestię.
Pierwsza komunia: prezent praktyczny i w dobrym stylu
2018-04-27 13:59
Szczególnym wydarzeniem w życiu wielu polskich dzieci jest I komunia. Przygotowanie do tej uroczystości to duże przedsięwzięcie dla rodziców i ich pociech.
Jaki wielkanocny prezent wybrać dla małego chłopca? Poradnik
2018-03-26 09:18
Wielkanoc to bez dwóch zdań czas radości. A co może sprawić nam więcej szczęścia niż obdarowanie bliskich osób wspaniałym prezentem? W tym artykule podpowiemy jaki prezent z okazji Wielkanocy sprawić małemu chłopcu.
Pudełko na każdą okazję
2018-02-06 13:18
Kwiaty od wieków są wspaniałym sposobem na obdarowanie bliskich przy różnych okazjach. Są też idealne, by wyrazić wdzięczność, miłość lub po prostu, by sprawić komuś przyjemność.
Mikołajki z dietetykiem
2017-12-04 23:17
6 grudnia to dzień kiedy zasypujemy się prezentami. W tym roku może być on idealną okazją do tego, by zadbać o zdrowie zarówno własne jak i swoich najbliższych. Centrum Dietetyki Stosowanej w Białymstoku zaprasza na bezpłatne konsultacje z dietetykiem połączone z analizą składu ciała dla osób z BMI powyżej 30.
Prezent dla ukochanej na Mikołajki? Może bielizna?
2017-12-04 22:13
Panowie! To już ostatni moment, by wybrać prezent mikołajkowy swojej wybrance. Pewnie wielu z was ma z tym ogromny problem. Kolczyki, odzież, kosz słodkości? Co wybrać by kobieta była zadowolona i szczęśliwa? Może tym razem zdecydować się na unikalny komplet bielizny? Oto kilka wskazówek, jak wybrać tę naj...
Lodziarnie z sieci LodyBonano zapraszają na swoje urodziny.
2017-06-28 00:47
Zwykle jest tak, że na urodzinowe przyjęcie to goście przychodzą do solenizanta z prezentami. Jednak w przypadku urodzin lodziarni działających w sieci LodyBonano będzie dokładnie… na odwrót! Każdy, kto odwiedzi lodziarnię w swoim mieście w dniu jej urodzin może liczyć na miły prezent – niespodziankę.
Wyjątkowy Dzień Dziecka z LodamiBonano
2017-05-26 16:02
Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Zapewne większość rodziców będzie dwoić się i troić, aby uczynić swoim pociechom miłą niespodziankę. Wszak taka okazja zdarza się tylko raz do roku! Lodziarnie działające w ramach sieci LodyBonano, nie mogą przejść wobec takiej okazji obojętnie.
Kwiaty na Walentynki – co króluje w tym roku?
2017-02-10 18:41
Święto zakochanych tuż tuż... W tym dniu, jak co roku, wielu panów uda się do kwiaciarni w poszukiwaniu prezentu dla swoich wybranek. Na co się zdecydować? Które kwiaty i kolory dominować będą w tym sezonie? I wreszcie – jak dodatkowo zaskoczyć swoją drugą połówkę? Podpowiadamy, co warto wiedzieć, by nasz podarunek okazał się trafiony.
Kwiaty w pudełku – idealny podarunek na wiele okazji
2017-02-01 14:49
Kwiaty to bez wątpienia jeden z najczęściej kupowanych upominków. Chętnie wręczamy je przy wielu okazjach. Urodziny, imieniny czy rocznica – powodów, by kogoś w ten sposób uszczęśliwić jest wiele. Co ciekawe, w ostatnim czasie coraz częściej zamiast tradycyjnych bukietów i wiązanek wybieramy piękne kompozycje kwiatowe w pudełkach.