Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Dwa oblicza porcelany
2018-06-12 15:09
Porcelana towarzyszy nam praktycznie każdego dnia, sprawiając, że nasza codzienność staje się wyjątkowa. Wciąż jest jednym z najpiękniejszych prezentów, który po latach staje się nośnikiem wspomnień. Czemu nie zabrać jej także na… piknik? Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” udowadniają, że „białe złoto” niejedno ma imię.
Jaki prezent na Dzień Ojca wybrać?
2018-06-11 08:42
Wielkimi krokami zbliża się święto każdego taty czyli Dzień Ojca. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na prezent dla swojego ukochanego taty to zapraszamy was do zapoznania się z naszym artykułem.
Jaki prezent na dzień dziecka wybrać?
2018-05-28 09:02
Dzień dziecka to święto w którym możemy pokazać naszym maluchom jak bardzo nam na nich zależy. Wybierając odpowiedni prezent będziemy w stanie wywołać na ustach dziecka uśmiech który pozostanie na bardzo długo. Nie wszyscy rodzice wiedzą jednak jaki prezent wybrać. W tym poradniku postaramy się zatem rozjaśnić tą kwestię.
Pierwsza komunia: prezent praktyczny i w dobrym stylu
2018-04-27 13:59
Szczególnym wydarzeniem w życiu wielu polskich dzieci jest I komunia. Przygotowanie do tej uroczystości to duże przedsięwzięcie dla rodziców i ich pociech.
Jaki wielkanocny prezent wybrać dla małego chłopca? Poradnik
2018-03-26 09:18
Wielkanoc to bez dwóch zdań czas radości. A co może sprawić nam więcej szczęścia niż obdarowanie bliskich osób wspaniałym prezentem? W tym artykule podpowiemy jaki prezent z okazji Wielkanocy sprawić małemu chłopcu.
Pudełko na każdą okazję
2018-02-06 13:18
Kwiaty od wieków są wspaniałym sposobem na obdarowanie bliskich przy różnych okazjach. Są też idealne, by wyrazić wdzięczność, miłość lub po prostu, by sprawić komuś przyjemność.
Mikołajki z dietetykiem
2017-12-04 23:17
6 grudnia to dzień kiedy zasypujemy się prezentami. W tym roku może być on idealną okazją do tego, by zadbać o zdrowie zarówno własne jak i swoich najbliższych. Centrum Dietetyki Stosowanej w Białymstoku zaprasza na bezpłatne konsultacje z dietetykiem połączone z analizą składu ciała dla osób z BMI powyżej 30.
Prezent dla ukochanej na Mikołajki? Może bielizna?
2017-12-04 22:13
Panowie! To już ostatni moment, by wybrać prezent mikołajkowy swojej wybrance. Pewnie wielu z was ma z tym ogromny problem. Kolczyki, odzież, kosz słodkości? Co wybrać by kobieta była zadowolona i szczęśliwa? Może tym razem zdecydować się na unikalny komplet bielizny? Oto kilka wskazówek, jak wybrać tę naj...
Lodziarnie z sieci LodyBonano zapraszają na swoje urodziny.
2017-06-28 00:47
Zwykle jest tak, że na urodzinowe przyjęcie to goście przychodzą do solenizanta z prezentami. Jednak w przypadku urodzin lodziarni działających w sieci LodyBonano będzie dokładnie… na odwrót! Każdy, kto odwiedzi lodziarnię w swoim mieście w dniu jej urodzin może liczyć na miły prezent – niespodziankę.
Wyjątkowy Dzień Dziecka z LodamiBonano
2017-05-26 16:02
Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Zapewne większość rodziców będzie dwoić się i troić, aby uczynić swoim pociechom miłą niespodziankę. Wszak taka okazja zdarza się tylko raz do roku! Lodziarnie działające w ramach sieci LodyBonano, nie mogą przejść wobec takiej okazji obojętnie.
Kwiaty na Walentynki – co króluje w tym roku?
2017-02-10 18:41
Święto zakochanych tuż tuż... W tym dniu, jak co roku, wielu panów uda się do kwiaciarni w poszukiwaniu prezentu dla swoich wybranek. Na co się zdecydować? Które kwiaty i kolory dominować będą w tym sezonie? I wreszcie – jak dodatkowo zaskoczyć swoją drugą połówkę? Podpowiadamy, co warto wiedzieć, by nasz podarunek okazał się trafiony.
Kwiaty w pudełku – idealny podarunek na wiele okazji
2017-02-01 14:49
Kwiaty to bez wątpienia jeden z najczęściej kupowanych upominków. Chętnie wręczamy je przy wielu okazjach. Urodziny, imieniny czy rocznica – powodów, by kogoś w ten sposób uszczęśliwić jest wiele. Co ciekawe, w ostatnim czasie coraz częściej zamiast tradycyjnych bukietów i wiązanek wybieramy piękne kompozycje kwiatowe w pudełkach.
Czekolada Toblerone – słodki dodatek do świątecznego prezentu
2016-10-13 09:31
Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez zapachu i smaku bakalii. Rodzynki, migdały i miód to nieodłączne składniki większości świątecznych smakołyków. Teraz odnajdziemy je także w czekoladzie Toblerone Fruit&Nuts, która sprawdzi się idealnie jako dodatek do świątecznego prezentu.
Uczucia zaklęte w barwach – Villeroy & Boch dla naszych Mam
2016-05-18 10:36
W barwach zaklęta jest moc – mogą stworzyć nastrój, poprawić samopoczucie, a także… przywołać wspomnienia! Dlatego 26 maja podaruj mamie upominek, który przypomni Wam wspólnie spędzone chwile. Może być ubrany w jedną barwę lub ozdobiony kolorowym dekorem. I niech będzie trwały jak porcelana Villeroy & Boch!
Maskotki pluszowe wręczane na różne okazje
2016-03-15 21:41
Pomysłów na prezent może być bardzo dużo. Wyszukując na ten temat informacji w internecie można znaleźć strony zatytułowane 101 pomysłów, 1000 pomysłów na prezent, pomysły oryginalne, lub znajdź pomysł na prezent. Właściciele stron prześcigają się w publikowaniu pomysłów, w temacie co i komu można wręczyć z danej okazji.
WARSZTATY AFRODYZUJĄCE Z OKAZJI DNIA KOBIET
2016-02-24 17:28
Co roku mężczyźni prześcigają się w pomysłach, jak zaskoczyć wybrankę serca oryginalnym prezentem i co zaproponować z okazji Dnia Kobiet.
LovelyLASH RevitaLash® Walentynkowy prezent dla Twoich oczu!
2016-02-12 15:08
Jeśli marzysz o zalotnym spojrzeniu, pełnym blasku możesz poprosić osobistego Walentego o zakup zestawu upominkowego LovelyLASH RevitaLash®. Specjalnie na Dzień Zakochanych marka RevitaLash® przygotowała limitowany zestaw upominkowy, który sprawi, że nasze rzęsy będą efektowne i długie.
8 pomysłów na kobiece prezenty na każdą okazję
2016-01-11 07:47
Co podarować kobiecie? To pytanie spędza sen z powiek niejednemu mężczyźnie. Gdy jednak wchodzi w grę prezent dla mamy lub teściowej – do sprawy należy podejść z rozwagą. Dekoria.pl podpowiada, jak znaleźć wyjątkowe prezenty na każdą okazję, nie tylko od święta.