Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Jak dobrze przygotować paczkę do wysyłki?
2018-10-22 09:18
Zdarza się, że wysłana przez was paczka dociera do adresata w uszkodzonym stanie? Może źle ją zapakowaliście? W tym poradniku postaramy się wam podpowiedzieć jak należy prawidłowo przygotować paczkę do wysyłki.
Jak zminimalizować ilość zwrotów w sklepie internetowym?
2018-10-15 12:33
Prowadzisz sklep internetowy i chcesz ograniczyć koszty związane ze zwrotami produktów przez klientów? Zapraszamy zatem do lektury naszego artykułu.
Jak zapakować duży gabarytowo prezent?
2018-09-24 09:28
Zamierzacie wręczyć bliskiej osobie upominek który nie zmieści się do tradycyjnej torebki prezentowej? Zapraszamy was zatem do lektury poniższego artykułu.
Jak usprawnić logistykę zwrotów w sklepie www?
2018-09-03 08:41
Jeżeli prowadzisz sklep internetowy to jak każdy przedsiębiorca musisz respektować prawo klienta do zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od zakupu. Wysoki współczynnik zwrotów może być jednak bardzo szkodliwy dla biznesu. W tym poradniku podpowiemy jak go zmniejszyć.
Jak profesjonalnie przygotować się do przeprowadzki
2018-08-20 08:44
Przeprowadzka potrafi dla niektórych osób być bardzo stresująca. Jeżeli jednak zastosujecie się do naszych porad to sprawicie, że cały ten proces będzie maksymalnie prosty i nieskomplikowany.
Rodzaje opakowań przyjaznych dla środowiska
2018-08-13 08:40
Stan naszego środowiska naturalnego pogarsza się z roku na rok. Jeżeli zatem zależy nam na naszej planecie to warto postarać się zadbać o jej stan. Można tego dokonać poprzez świadomy wybór opakowań produktów które kupujemy. W tym artykule przedstawimy zatem rodzaje opakowań przyjaznych dla środowiska.
Rodzaje kartonów i ich zastosowanie
2018-07-23 08:48
Kartonowe pudełka to obecnie najpopularniejszy sposób pakowania różnego rodzaju produktów. W tym artykule zastanowimy się jakie rodzaje kartonów można obecnie wyróżnić na rynku oraz jak wygląda ich zastosowanie.
Jaki pojemnik do przechowywania żywności wybrać?
2018-06-25 08:43
Świeża żywność to klucz do udanych doznań smakowych. Aby jednak zawsze można było się cieszyć świeżym jedzeniem trzeba wiedzieć jak odpowiednio je przechowywać. W tym artykule podpowiemy jaki pojemnik do przechowywania żywności dobrać.
Czy opakowanie wpływa na sprzedaż produktu?
2018-06-18 08:44
Konkurencja na rynku sprzedaży jest olbrzymia. Producenci konkurują między sobą już nie tylko na cenę i funkcjonalność ale również na innych polach. W tym artykule zastanowimy się jaką rolę w sprzedaży produktu pełni obecnie jego opakowanie.
Bezpieczne transportowanie towarów
2018-06-04 08:42
Transport towarów to obecnie dziedzina która bardzo prężnie się rozwija. Jak w każdym przypadku gdy mamy do czynienia z przesyłaniem przedmiotów o sporej wartości również w przypadku transportu ogromne znaczenie ma bezpieczeństwo. W tym artykule omówimy zatem temat bezpieczeństwa przesyłek.
Znaczenie opakowania w marketingu
2018-05-14 08:45
Wszyscy wiedzą iż opakowanie ma za zadanie chronić zawartość danego produktu. Nie wszyscy jednak są świadomi, że w obecnych czasach dużej konkurencji opakowanie ma również ogromne znaczenie dla marketingu.
Jak zapakować i przygotować rower do transportu?
2018-04-30 09:17
Rower to znakomity środek transportu zarówno w mieście jak i poza nim. Ułatwia nam przemieszczanie się w korkach oraz sprawia olbrzymią satysfakcję z użytkowania. Nieco inaczej ma się jednak kwestia z jego transportem. Szczególnie w przypadku firm kurierskich. W tym poradniku podpowiemy zatem jak zapakować rower do transportu.
Jak działa prawo konsumenta do zwrotu towaru?
2018-02-21 08:47
Na pewno zdarzyła ci się sytuacja iż towar który zakupiłeś po sprawdzeniu w domowych warunkach już ci nie odpowiadał. Co wtedy zrobić? Czy możesz go oddać sprzedawcy i liczyć na zwrot gotówki? Dowiesz się z naszego poradnika.
Jakie opakowanie tekturowe wybrać?
2018-01-29 08:51
Chcąc wysłać coś za pośrednictwem firmy kurierskiej czy też Poczty Polskiej musimy nie jednokrotnie zapakować daną przesyłkę w opakowanie tekturowe. W tym artykule podpowiemy czym kierować się wybierając pudełka.
Jak przechowywać ważne dokumenty w domu?
2018-01-18 09:06
Prowadząc dom nie można pozbyć się problemu jakim jest gromadzenie różnego rodzaju dokumentów. W tym artykule podpowiemy jak w skuteczny sposób przechowywać i archiwizować tego rodzaju dokumentację.
Jak przechowywać zimowe ubrania? Poradnik
2018-01-17 08:35
Wiosna zbliża się do nas coraz to bardziej. W związku z tym już za niedługo przyjdzie czas aby zrobić coś z zimową garderobą. W tym poradniku podpowiemy jak i gdzie należy przechowywać zimowe ubrania aby dotrwały do następnego sezonu.
Przechowywanie dokumentów - poradnik
2018-01-15 08:52
Prowadzenie firmy czy też jedno osobowej działalności związane jest z dokumentowaniem różnego rodzaju działań i transakcji. Przepisy prawne wymagają aby tego rodzaju dokumenty składować minimum przez pięć lat do ewentualnego wglądu organów rządowych. Podpowiemy wam jak sprawnie przechowywać tego rodzaju dokumenty w biurze.
Świąteczny prezent dla rodziców - krótki poradnik
2017-12-20 08:36
Wybór świątecznego prezentu dla rodziców to dla większości z nas bardzo trudna kwestia. Z tego też względu prezentujemy wam kilka pomysłów na to jaki prezent będzie najlepiej wybrać.