Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Jak skomponować samodzielnie wymarzoną pufę w kształcie piłki?
2018-06-26 10:19
Nowością na rynku meblarskim jest możliwość skomponowania własnej pufy w kształcie piłki. Wybierając dowolne kolory z palety barw materiału ekoskóra, z którego szyte są pufy, projektujemy własne siedzisko. Można także kupić gotowy pokrowiec na pufę i uzupełnić go granulatem, tak aby spełniał nasze oczekiwania.
Pufy typu kostka i roller: właściwości i zastosowanie
2018-04-16 09:32
Pufy typu kostka i roller to niskie siedziska, które idealnie sprawdzają się jako meble do siedzenia dla dzieci i młodzieży. Kostki i roller nadają się także jako podnóżki do foteli, kanap i sof. Ich dodatkowa funkcja to niski stolik.
Pufa piłka to bestseller!
2018-02-26 09:21
Pufa piłka ma kilka zalet: niewygórowaną cenę, wytrzymałość i atrakcyjny wygląd. Dlatego warto zwrócić uwagę na szeroki wybór modeli i kolorów tych foteli sportowych. To świetny pomysł na prezent zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Pufa piłka o znacznych gabarytach jest idealnym siedziskiem także dla dorosłych!
Nowoczesne sale zabaw dla dzieci: pomysły aranżacyjne
2018-02-22 09:02
Wiele rodzin z małymi dziećmi planując atrakcje na weekend decyduje się skorzystać z oferty przygotowanej przez sale zabaw. Nowoczesne lokale są wyposażone w zjeżdżalnie, maty, baseny wypełnione piłeczkami, drabinki do ćwiczeń i wszelkie inne sprzęty potrzebne, aby zająć uwagę dziecka, cieszą się znaczną popularnością.
Pufa piłka: wybieramy odpowiednie siedzisko
2018-02-12 09:52
Pufa piłka to doskonały dodatek dekoracyjny do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Zainteresowanie tego typu siedziskami jest duże, ale wielu rodziców nie wie, jak wybrać odpowiednią pufę dla dziecka. Oto kilka wskazówek, które ułatwią zakup właściwego fotela sportowego.
Pufa piłka to nowoczesne i wygodne siedzisko dla każdego!
2018-01-22 09:26
Pufa piłka jest najczęściej kupowana do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. To nowoczesne i komfortowe siedzisko ma szerokie zastosowanie także w pomieszczeniach publicznego użytku. Na fotelach kibica w kształcie piłki zmieszczą się dorośli i seniorzy, ponieważ te modele mają odpowiednio powiększone gabaryty.
Pufa dla dziecka: właściwości i zastosowanie
2018-01-12 08:43
Kupując pufę dla dziecka wielu rodziców ma dylemat: jak wybrać odpowiednie siedzisko? Obecnie mamy szeroki i urozmaicony wybór w tej kategorii nowoczesnych mebli relaksacyjnych.