Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Granulat styropianowy: właściwości i zastosowanie
2018-01-18 09:17
Granulat styropianowy, zwany inaczej granulatem meblarskim to najnowszy rodzaj wypełnienia puf, foteli relaksacyjnych i worków sako. Nowoczesne i designerskie siedziska wymagają nowatorskich rozwiązań, dlatego w branży meblarskiej granulat styropianowy stał się bardzo popularny.
Fotele sportowe: właściwości i zastosowanie
2018-01-16 10:33
Fotele sportowe w kształcie piłki mają kilka zalet: niewygórowaną cenę, wytrzymałość i atrakcyjny wygląd. Dlatego warto zwrócić uwagę na szeroki wybór modeli i kolorów foteli sportowych, ponieważ to świetny pomysł na prezent zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Fotele sportowe o znacznych gabarytach są idealne także dla dorosłych!
Pufa dla dziecka: właściwości i zastosowanie
2018-01-12 08:43
Kupując pufę dla dziecka wielu rodziców ma dylemat: jak wybrać odpowiednie siedzisko? Obecnie mamy szeroki i urozmaicony wybór w tej kategorii nowoczesnych mebli relaksacyjnych.
Pufy Piłki: opinie i oceny konsumenckie
2018-01-04 09:05
Raporty sprzedażowe w branży meblarskiej wskazują, że w ubiegłym roku bestsellerem były przede wszystkim nowoczesne siedziska takie jak pufy, worki sako fotele relaksacyjne i młodzieżowe. Wśród nich prym zdecydowanie wiodły pufy piłki, które klienci najczęściej kupują do pokoi dziecięcych i młodzieżowych.
Fotele młodzieżowe to wygodne i praktyczne siedziska dla każdego!
2017-12-28 15:38
Fotele młodzieżowe są projektowane z myślą o nastolatkach, które lubią nowoczesne kształty i wzory oraz gustują w odważnej kolorystyce. Niemniej jednak z tych siedzisk może z powodzeniem korzystać cała rodzina. Oto kilka uwag na temat właściwości i zastosowania foteli młodzieżowych.
Worki sako: uniwersalne meble do wnętrz i do ogrodu
2017-12-14 09:32
Worki sako to niezwykle uniwersalne meble. Zazwyczaj wykorzystywane są w aranżacjach nowoczesnych wnętrz: w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Jednak ich zastosowanie jest znacznie szersze i nie jest ograniczone do wnętrza domu.
Modne fotele , pufy i worki sako dla każdego!
2017-12-07 09:20
Fotele relaksacyjne, pufy i worki sako kojarzą się z komfortem i wygodą, ale ich zakup nie musi oznaczać dużych wydatków. Sposobem na korzystny zakup jest wybór nowoczesnych siedzisk wypełnionych granulatem styropianowym. Modne fotele są lekkie, wytrzymałe, modne i tanie!
Fotele relaksacyjne i młodzieżowe: szeroki i urozmaicony wybór na pufy.pl!
2017-11-29 09:31
Jeśli interesują cię fotele relaksacyjne lub fotele młodzieżowe, warto zajrzeć do sklepu internetowego pufy.pl, gdzie dostępny jest szeroki i urozmaicony asortyment tych mebli. Obecnie fotele są niezwykle popularne z uwagi na ich uniwersalność – to doskonały pomysł na prezent!
Granulat styropianowy to nowoczesne wypełnienie puf i foteli
2017-11-27 09:00
Jedną z głównych zalet, jakie ma granulat styropianowy, jest niezwykła lekkość. Nawet dzieci i młodzież bez problemu poradzą sobie z przestawieniem siedziska wypełnionego granulatem. Co więcej, dzięki temu, że to nowoczesne wypełnienie puf i foteli jest bardzo plastyczne, fotele i pufy można dowolnie kształtować według własnych potrzeb i gustu.
Promocja Mikołajkowa w sklepie internetowym pufy.pl! Obniżka cen wielu atrakcyjnych produktów!
2017-11-23 10:30
Aż do Świąt Bożego Narodzenia będzie trwać Promocja Mikołajkowa na pufy.pl! W jej trakcie można zakupić wiele atrakcyjnych produktów po obniżonych cenach. Warto skorzystać z tej sezonowej wyprzedaży i sprawić swoim najbliższym oraz przyjaciołom wspaniałe prezenty w postaci puf, foteli lub worków sako!
Pufy, kostki i poduchy – DecoArt24
2016-02-19 12:53
Krzesła i fotele to wdzięczne meble do siedzenia, ale wciąż jednak meble – zabierają sporo miejsca i optycznie zagęszczają przestrzeń. Można wszak siedzieć inaczej…
Vippi Design nie tylko w szafie
2014-10-30 14:05
Marka odzieżowa Vippi Design zdobywa coraz więcej serc mam i córek - nie tylko dzięki ubraniom! Swój asortyment poszerza o elementy użytkowe oraz akcesoria dziecięce. Niebawem będzie można zobaczyć nową kolekcję kocyków, poduszek i puf w niepowtarzalnym zestawieniu barw i wzorów.