Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Jak wybrać odpowiednie siedzisko do pokoju dziecięcego?
2019-01-09 10:30
Zastanawiacie się co najlepiej sprawdzi się jako siedzisko w pokoju dziecięcym? Zapraszamy zatem do lektury naszego krótkiego poradnika.
Jak wybrać odpowiednią pufę dla dziecka?
2018-12-12 10:17
Szukacie pomysłu na prezent dla dziecka z okazji świąt Bożego Narodzenia? Może warto zamiast tradycyjnych klocków lub zabawek postawić na mebel w postaci pufy?
Czy pufy mogą być przyjazne dla zdrowia?
2018-12-11 12:34
Pufa to bardzo wygodny i stylowy mebel, ale czy może się przysłużyć naszemu zdrowiu? Dowiecie się z poniższego artykułu.
Dlaczego warto mieć pufę czyli o ich zaletach słów kilka
2018-11-14 09:57
Nie jesteście przekonani do zakupu pufy? Nie wiecie jakie korzyści daje jej posiadanie? Zatem zapraszamy was do lektury poniższego artykułu
Jak wybrać odpowiednią pufę dla dziecka?
2018-11-07 11:30
Chcecie zrobić prezent swojemu dziecku? Pufa zatem to znakomity sposób na prezent, który będzie nie tylko funkcjonalny ale również sprawi dużo radości.
Jak wybrać odpowiednio krzesło do toaletki w sypialni?
2018-10-31 08:30
Własny kącik służący do pielęgnacji ciała i aplikacji makijażu to marzenie niemal każdej kobiety. Dobrze zaprojektowana toaletka nie może się jednak obyć bez odpowiedniego krzesła. W tym artykule podpowiadamy jak wybrać właściwe.
Co sprawia, że pufy są takie wygodne?
2018-10-17 12:09
Zastanawiacie się na co sprawia, że używanie puf jest takie przyjemne? Postaramy się wam odpowiedzieć na to pytanie w poniższym artykule.
Modne fotele młodzieżowe dla uczniów
2018-07-30 09:24
Modne fotele młodzieżowe dla uczniów to najnowsza generacja siedzisk, wypełnionych granulatem styropianowym. Producenci w branży meblarskiej już dawno zauważyli, że młodzi ludzie są zwolennikami miękkich i komfortowych foteli relaksacyjnych.
Worki sako i fotele relaksacyjne w strefach kibica
2018-07-02 10:12
Oglądanie rozgrywek w strefach kibica jest bardzo popularne podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Największym hitem tych specjalnych stref dla fanów sportu okazały się worki sako i fotele relaksacyjne.
Etnodesign w aranżacji wnętrz
2018-04-24 11:04
Etnodesign kojarzy się przede wszystkim z motywami folk i stylem wiejskim. W kontekście aranżacji i dekoracji wnętrz warto przyjrzeć się temu, gdzie go najłatwiej dostrzec i zastosować?
Pufy typu kostka i roller: właściwości i zastosowanie
2018-04-16 09:32
Pufy typu kostka i roller to niskie siedziska, które idealnie sprawdzają się jako meble do siedzenia dla dzieci i młodzieży. Kostki i roller nadają się także jako podnóżki do foteli, kanap i sof. Ich dodatkowa funkcja to niski stolik.
Granulat styropianowy: właściwości i zastosowanie w nowoczesnym meblarstwie
2018-03-07 09:27
Producenci nowoczesnych mebli już dawno dostrzegli korzystne właściwości granulatu styropianowego. Obecnie jest on jednym z najpopularniejszych materiałów, używanych jako wypełnienie puf, worków sako i foteli relaksacyjnych.
Fotele młodzieżowe w aranżacji wnętrz
2018-03-01 08:56
Fotele młodzieżowe zostały zaprojektowane z myślą o młodych ludziach, którzy lubią designerskie, oryginalne kształty i nowoczesne wzornictwo. Wypełnienie tych foteli to granulat styropianowy, dzięki któremu siedzisko idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika.
Pufy w poczekalni, czyli jak zrelaksować pacjentów
2018-02-27 10:26
Poczekalnia u lekarza, a zwłaszcza u dentysty, wielu osobom kojarzy się z psychicznym napięciem i ze stresem. Nerwy wynikają oczywiście z niepewności, jak przebiegnie wizyta oraz z konieczności oczekiwania na swoją kolej. Czy istnieje sposób, aby poprzez wystrój wnętrza zrelaksować pacjentów w poczekalni?
Nowoczesne sale zabaw dla dzieci: pomysły aranżacyjne
2018-02-22 09:02
Wiele rodzin z małymi dziećmi planując atrakcje na weekend decyduje się skorzystać z oferty przygotowanej przez sale zabaw. Nowoczesne lokale są wyposażone w zjeżdżalnie, maty, baseny wypełnione piłeczkami, drabinki do ćwiczeń i wszelkie inne sprzęty potrzebne, aby zająć uwagę dziecka, cieszą się znaczną popularnością.
Fotele młodzieżowe: najmodniejsze modele i wzory
2018-02-15 09:38
Fotele młodzieżowe szturmem podbijają serca polskich konsumentów. Ich głównym atutem jest brak sztywnego stelaża, lekkość i niezwykła plastyczność. Te właściwości to zasługa wypełnienia, czyli granulatu styropianowego. Oto krótki przewodnik po najmodniejszych modelach i wzorach foteli młodzieżowych.
Praktyczne sposoby wykorzystania pufy we wnętrzach
2018-02-07 09:23
Pufy kojarzą się wszystkim z niskim, wygodnym i miękkim siedziskiem. Ten popularny dodatek dekoracyjny do wnętrz spełnia nie tylko rolę dekoracji, ale ma także wiele praktycznych zastosowań. Warto przyjrzeć się najpopularniejszym sposobom wykorzystania pufy w aranżacji wnętrz.
Modne fotele młodzieżowe na każdą kieszeń
2018-01-25 08:58
Wśród nowoczesnych mebli relaksacyjnych bardzo popularne są fotele młodzieżowe . Chociaż ich nazwa wskazuje na nastolatków, jako na grupę docelową, to jednak te siedziska mają szerokie, uniwersalne zastosowanie. Coraz częściej kupują je dla siebie dorośli i seniorzy, z uwagi na wysoki komfort użytkowania.