Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Sztuczna inteligencja rewolucją dla świata reklamy
2019-06-11 11:12
Sztuczna inteligencja jest tematem nierzadko poruszanym w artykułach pisanych przez branżę marketingu. Mówi się o niej coraz częściej w kontekście rewolucji rynku. Co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Jak AI wpłynie na programmatic?
Wideo marketing – przegląd najważniejszych trendów
2019-05-29 11:06
Jednym z największych trendów marketingowych ubiegłego roku było pojawienie się IGTV. Popularnością cieszyły się również stories na Facebooku czy Instagramie. Pokazuje to, że aby zbudować solidną strategię marketingową, trzeba być na bieżąco z aktualnymi trendami marketingowymi.
twożywo - nowa odsłona agencji 4Frame
2019-05-28 11:10
4Frame przekształca się w twożywo. Agencję kreatywną, która stawia na twórczą pracę i otwarte podejście, bez żadnych ram i ograniczeń.
Najważniejsze czynniki wpływające na popularność cyfrowej reklamy zewnętrznej
2019-05-22 09:32
Jak pokazują najnowsze badania, wydatki przeznaczone na reklamę zewnętrzną stale rosną i trend ten nadal będzie się utrzymywał. Według danych opublikowanych przez Magna i Zenith, w samych Stanach Zjednoczonych, między 2018 a 2021 przewiduje się wzrost wydatków o ponad 4 mld dolarów.
VoD przyszłością cyfrowej reklamy
2019-04-16 16:06
Obecnie 70% osób w wieku 18-34 ogląda telewizję w Internecie. Tylko 33% z nich przyznaje, że zdarza im się oglądać program w telewizji na żywo. Dotyczy to głównie ważnych wydarzeń, np. sportowych. To wyraźny znak, że tradycyjna telewizja za kilka lat przeniesie się do cyfrowego świata.
Reklama responsywna – wszystko co musisz wiedzieć
2019-03-12 15:47
Urządzenia mobilne, a także Internet, który swoim zasięgiem objął już prawie cały świat, wymusiły na reklamodawcach dostosowanie wielkości reklam do ich odbiorców. Formatem, który jest w pełni elastyczny pod tym względem jest format responsywny. Co kryje się pod tą nazwą?
Cyfrowa reklama zewnętrzna – zaskakuje i pobudza wyobraźnię
2019-03-11 16:16
Cyfrowa reklama zewnętrzna to dynamicznie rozwijające się medium, z którym mamy styczność każdego dnia. Co sprawia, że DOOH jest coraz popularniejszy i dlaczego jest tak chętnie wykorzystywany przez reklamodawców?
Jak sztuczna inteligencja wypływa na sprzedaż?
2019-03-06 10:06
W świecie handlu sztuczna inteligencja stała się użytecznym i niezbędnym narzędziem. Jedną z dziedzin działalności, w której bezpośrednio widać efekty AI, jest sprzedaż. Raport Salesforce o stanie sprzedaży w 2018 roku pokazuje, że wykorzystanie technologii AI w tej branży wzrośnie do 2020 roku o 155%. Jak AI wpływa na branżę i jak ją zmienia?
Omnichannel, czyli budowanie doświadczeń klienta
2019-02-15 14:10
Największym wyzwaniem dla sprzedawców, którzy chcą zmaksymalizować potencjał omnichannel są klienci, a dokładniej sprostanie ich oczekiwaniom. Jak skutecznie przeprowadzić konsumenta przez ścieżkę zakupu? Jakie są głównie cele działań wielokanałowych?
Inseo
2019-02-13 14:02
Inseo - Agencja interaktywna zajmująca się SEO/SEM
Co czeka wideo marketing w 2019 roku?
2019-01-21 11:16
W dzisiejszych czasach większość osób korzysta z Internetu głównie na urządzeniach mobilnych, a najchętniej eksplorowanym rodzajem treści jest wideo. Jakie rozwiązania warto wykorzystać w swojej strategii w 2019 roku?
Rola blockchain w reklamie cyfrowej w 2019
2019-01-15 13:13
Przewiduje się, że globalne wydatki na te rozwiązanie, do 2022 roku wyniosą nawet 115,7 mld dolarów. Blockchain coraz silniej zaznacza też swoją pozycję w marketingu cyfrowym. Co jest powodem tak szybko rosnącej popularności? Jakie znaczenie ma dla marek i konsumentów?
Jak pudełka z nadrukiem pozwalają stworzyć tanią i dobrą reklamę?
2018-12-31 09:45
Szukacie sposobu na tanią i sprawdzoną reklamę dla swojej firmy? Najlepszą możliwością okazać się mogą pudełka z nadrukiem.
Siła personalizacji w digital marketingu
2018-12-19 11:04
W personalizacji chodzi o to, aby klienci czuli się związani z marką, która tworzy przekaz dopasowany do ich potrzeb, nie naruszając przy tym ich prywatności. Głównym celem spersonalizowanego marketingu jest dopasowanie do danej osoby właściwego produktu w odpowiednim czasie. Co właściwie daje nam tak starannie dobrany przekaz?
Cykl życia użytkownika aplikacji mobilnej
2018-12-18 14:30
Z danych Adjust wynika, że aż 80% użytkowników przestaje korzystać z aplikacji mobilnej już dzień po jej zainstalowaniu. Czy konsumenci powracają do aplikacji, których nie używali przez długi czas?
Cyfrowa reklama zewnętrzna wychodzi na pozycję lidera
2018-12-14 10:25
W trzecim kwartale 2018 sprzedaż cyfrowej reklamy zewnętrznej na polskim rynku wyniosła ponad 12,8 mln zł. Jest to wzrost o 52,4% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Co sprawia, że format ten staje się coraz popularniejszy? Jak wyglądają prognozy na przyszłe lata?
Grzechy w zarządzaniu cyfrowym produktem
2018-12-12 11:34
W zarządzaniu produktem potrzeba intuicji, która wyjdzie naprzeciw potrzebom oraz dostarczy uniwersalne rozwiązanie. Na co należy uważać chcąc osiągnąć sukces w działaniu?
Trendy, które ukształtują reklamę online w 2019
2018-11-26 11:01
Nadszedł idealny czas na podsumowanie tego, co działo się w branży reklamowej oraz sprawdzenie, co będzie napędzało rynek w nadchodzącym roku. Które trendy z 2018 nie stracą popularności? Jakie nowości nas czekają? Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę podczas planowania budżetów na 2019? Na te pytania odpowiada Mariusz Maksymiuk, CEO Adexon.