Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Tupot zdrowych stóp
2019-01-15 15:03
Jeśli twoje dziecko chodząc przekrzywia się, nieustannie niszczy buty czy dziwnie ustawia nogi to może być znak, że coś niedobrego dzieje się z jego stopami. Zamiast zamartwiać się najlepiej skonsultować to ze specjalistą. Od 15 stycznia przez miesiąc będzie można w Białymstoku skorzystać z bezpłatnych badań dla dzieci.
Rozwodzimy się. Święta razem, choć już osobno
2018-12-14 13:12
Nikogo nie trzeba przekonywać, że rozwód to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. Dotyczy całej rodziny, a z pewnością wpływa na dzieci, które – w zależności od wieku – mogą różnie przeżywać rozstanie rodziców.
Polka stworzyła innowacyjną metodę nauki języka– Raczkuj z angielskim
2018-04-26 10:10
Wielu z nas zachodzi w głowę jak nauczyć dziecko mówić w obcym języku lub jak ćwiczyć język obcy z dzieckiem w domu. Filolog angielski i pedagog Agnieszka Andrys, stworzyła innowacyjną metodę nauki języka, która jest nie tylko bardzo skuteczna, ale też jako jedyna na rynku bezpłatna, bo nauczycielem jest… rodzic.
Happy Kids, Happy World. Tato i Mamo musicie się zatrzymać!
2017-08-17 14:50
Szczęśliwe dzieci, szczęśliwy świat - słyszymy w refrenie utworu promującego projekt, który ruszył na Pomorzu. Dzieci i dorośli, razem w jednej piosence rozpowszechniają receptę na szczęśliwe dzieciństwo.
Do szkoły bez śniadania. Co kryją plecaki dzieci?
2016-10-07 16:01
Czy dzieci lubią owoce? Tak. Czy przynoszą je do szkoły? Nie. Jabłka, banany nadal przegrywają ze słodkimi przekąskami. To właśnie te drugie produkty uczniowie częściej zabierają ze sobą do szkoły.
Obserwuj swoje dziecko!
2016-07-27 10:58
Jak wspierać dzieci w zdobywaniu nowych umiejętności? Obserwacja, ćwiczenia i mądre zabawki – zalecają twórcy kampanii Księga Rozwoju Dziecka w bezpłatnym poradniku tworzonym wraz z rodzicami.
Codzienna pielęgnacja niemowląt
2015-11-28 14:35
Codzienna higiena niemowląt jest trudna, szczególnie po narodzinach pierwszego dziecka. Rodzice nie mają jeszcze wprawy w opiekowaniu się maleństwem. Obawy przed zrobieniem krzywdy dziecku czasem skutkują rezygnacją z wykonywania niektórych czynności. Tymczasem więcej szkód może przynieść zaniechanie codziennej pielęgnacji.
Zapraszamy do Galerii Leszno już w najbliższy weekend!
2015-07-02 13:22
Na miejscu bezpłatne badanie USG 4D i konsultanci Möller’s do Twojej dyspozycji. Dowiedz się dlaczego kwasy omega-3 i witamina D3 są tak ważne w rozwoju dziecka i zdrowia kobiety w ciąży.
W nowym roku szkolnym taksówkarze wspierają rodziców
2014-10-01 13:51
Rozpoczął się kolejny rok szkolny, a wraz z nim konieczność dojazdu dzieci do wybranych przez rodziców renomowanych przedszkoli i szkół położonych relatywnie daleko od miejsc zamieszkania, korepetycje i coraz liczniejsze zajęcia dodatkowe. W dzisiejszych czasach, na ogół oboje rodzice realizują się zawodowo.
97% rodziców planuje porozmawiać o tematyce seksu w Internecie
2014-09-09 14:43
Badania przeprowadzone przez AVG – dostawcy rozwiązań antywirusowych dla biznesu AVG CloudCare, wykazały, że z powodu dużego wpływu internetu, rodzice rozpoczynają niezręczne rozmowy ze swoim dzieckiem o wiele za wcześnie. 97% rodziców planuje podjąć ten trudny temat w rozmowach z dziećmi w najbliższej przyszłości.
Czy warto zabierać dziecko na zakupy?
2013-06-20 16:56
Polska rodzina to coraz częściej model 2+1. Niegdyś decyzje w sprawie zakupów podejmowali rodzice, dziś ulegają oni wpływom dzieci, które stały się motorem handlu i inicjatorem większości zakupów. Czy jest to wynik złego wychowania czy też dobrobytu społeczeństwa?
Nowy portal skutecznie doradza rodzicom
2013-04-03 13:19
Wśród osób codziennie poszukujących wiadomości i usług w Internecie, znaczny procent stanowią rodzice małych dzieci. Z powodu swoich obowiązków, wymagających często całodobowego pobytu w domu z maluchem, ojcowie i matki nie mogą inaczej niż za pośrednictwem stron www zdobyć niezbędnej wiedzy lub zakupić najpotrzebniejsze przedmioty.