Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

„Spójrz na mnie” ze Sceny w Galerii Katowickiej nagrodzony!
2018-06-11 08:49
Spektakl Teatru Śląskiego „Spójrz na mnie” w reżyserii Adama Ziajskiego, przygotowany specjalnie dla Sceny w Galerii Katowickiej i tylko tu grany, otrzymał Nagrodę Główną Jury oraz Grand Prix, czyli Wielką Nagrodę Publiczności 53 Przeglądu Teatrów Małych Form Kontrapunkt 2018.
BOXALITY by Egurrola. Nowy wymiar teatru tańca
2017-11-13 16:38
Agustin Egurrola stworzył pierwszy w Polsce spektakl w stylu off brodwayowskich wydarzeń ze scen Nowego Jorku. Boxality to mocna historia opowiedziana tańcem. Wyjątkowa okazja, żeby przeżyć niepokojący, prawdziwy spektakl z genialną choreografią Agustina Egurroli i emocjonującą muzyką Smolika. Premiera 21 listopada w Teatrze Palladium.
„Płaczki” przed Galerią Krakowską
2017-05-10 11:08
Utalentowane tancerki, niezwykła choreografia i przedstawienie na świeżym powietrzu – w najbliższy piątek (12 maja 2017 r.) o godz. 20.00 mieszkańcy Krakowa będą mogli zobaczyć spektakl Grupy Wokół Centrum, Krakowskie Centrum Choreograficzne-NCK pt. „Płaczki” na placu przed Galerią Krakowską.
Odkryj magiczny świat elfów i wróżek – bezpłatne animacje dla dzieci
2015-04-21 14:34
Nauka tańca elfów, tworzenie skrzydełek wróżek czy czarodziejskie zabawy – między innymi takie atrakcje czekają najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Krasne. W najbliższą sobotę maluchy przeniosą się do pełnego baśniowych postaci świata, a także zasiądą przed sceną teatralną. Wstęp wolny!
Złota rybka spełnia życzenia – bezpłatny spektakl teatralny
2015-04-15 11:11
O co poprosi rybak Jakub, gdy złapie w sieć spełniającą życzenia rybkę? Przekonają się o tym najmłodsi, którzy w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w Parku Handlowym Auchan Bielany. Podczas spotkania teatralnego mali widzowie wyruszą w morską wyprawę, aby dowiedzieć się, jak dokonywać w życiu trafnych wyborów.
Poznaj wilka ekologa – bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci
2015-04-15 11:10
Jak potoczy się klasyczna opowieść o trzech świnkach, kiedy ich bajkowy przeciwnik okaże się… ekologiem? Przekonają się o tym najmłodsi, którzy w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Podczas edukacyjnego spektaklu mali widzowie dowiedzą się także, jak dbać o środowisko i co jest przyjazne naturze.
Pomóż Królowej Ziemi odzyskać uśmiech – bezpłatny spektakl dla dzieci
2015-04-15 11:09
Czemu Królowa Ziemia jest smutna i w jaki sposób ją rozweselić? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w pasażu Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Podczas spektaklu „Łza Ziemi” mali widzowie dowiedzą się, jak zadbać o naszą planetę, aby z radością się zieleniła i służyła nam na długie lata.
Pomóż Panu Puszce uratować ekosystem! – bezpłatny spektakl dla dzieci
2015-04-15 11:08
Jakie niebezpieczeństwo grozi środowisku, gdy wysypiskiem śmieci zawładnie Król Szczur? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Port Rumia. Podczas spektaklu teatralnego widzowie nie tylko dowiedzą się, czy mieszkańcom Śmieciolandii uda się pokonać władcę, lecz także poznają zasady recyclingu.
Wiosenne spotkanie teatralne dla najmłodszych
2015-03-25 10:08
Historię ziejącego ogniem smoka oraz odważnego i pomysłowego Dratewki poznają mali widzowie, którzy w najbliższą sobotę zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec. Wiosennemu spotkaniu z bajką towarzyszyć będą także kreatywne warsztaty, podczas których każdy stworzy wielkanocne dekoracje. Wstęp wolny!
Czy czarownicy zdarzają się gafy? – bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci
2015-03-10 15:05
Czas ponownie odwiedzić świat fantazji i niezwykłych przygód! Już w najbliższą niedzielę wszystkie maluchy po raz trzeci w tym roku zasiądą przed sceną teatralną w Porcie Rumia w ramach spotkań z cyklu „Bajeczne niedziele”. Tym razem zaprezentowany zostanie spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy”.
Zaceruj niebo z krawcem Niteczką – bezpłatny spektakl dla dzieci
2015-03-10 15:05
Wesołą i barwną opowieść o losach dzielnego krawca poznają najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz, którzy w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną. Podczas spotkania z cyklu „Bajeczne niedziele” widzowie odwiedzą miasteczko, w którym nieustannie pada deszcz. Czy bohaterowi spektaklu uda się temu zaradzić? Wstęp wolny!
Pomóż krasnalowi Milusiowi zadbać o zdrowie – edukacyjny spektakl dla dzieci
2015-03-10 15:04
Dlaczego warto jeść owoce i warzywa, czemu niezbędny jest ruch i co by się stało, gdybyśmy żywili się tylko słodyczami – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą najmłodsi goście Parku Handlowego Auchan Bielany. W najbliższą niedzielę podczas bezpłatnego spektaklu mali widzowie przyłączą się do teatralnej opowieści o niesfornym krasnalu.
Przeżyj morską przygodę! – bezpłatne przedstawienie dla dzieci
2015-03-10 15:03
Czas spakować walizki i wyruszyć w pełną magii teatralną podróż. Podczas interaktywnego spektaklu maluchy przeżyją wraz z klaunem Pinezką pełną przygód morską wyprawę. Rejs rozpocznie się już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Wejście na pokład jest bezpłatne!
Koziołek Matołek zawita do Piaseczna! – bezpłatny spektakl dla dzieci
2015-03-10 15:02
W swojej wędrówce po całym świecie w poszukiwaniu bajkowego Pacanowa, Koziołek Matołek dotrze aż do… Piaseczna! W najbliższą niedzielę w podwarszawskiej galerii handlowej Auchan rogaty bohater spotka się z małymi widzami podczas bezpłatnego spektaklu teatralnego. Jakie przygody maluchy przeżyją wraz z Koziołkiem?
Odkryj magiczny świat elfów i wróżek – bezpłatne animacje dla dzieci
2015-02-23 16:04
Nauka tańca elfów, tworzenie skrzydełek wróżek czy czarodziejskie zabawy – takie atrakcje czekają najmłodszych gości CH Auchan Sosnowiec. W najbliższą sobotę maluchy przeniosą się do baśniowego świata, a także zasiądą przed sceną teatralną, na której zaprezentowane zostanie przedstawienie „W zdrowym skrzacie, zdrowy duch”. Wstęp wolny!
Odkryj magiczny świat elfów i wróżek – bezpłatne animacje dla dzieci
2015-02-23 16:02
Nauka tańca elfów, tworzenie skrzydełek wróżek czy czarodziejskie zabawy – takie atrakcje czekają najmłodszych gości CH Auchan Częstochowa. W najbliższą niedzielę maluchy przeniosą się do baśniowego świata, a także zasiądą przed sceną teatralną, na której zaprezentowane zostanie przedstawienie „W zdrowym skrzacie, zdrowy duch”. Wstęp wolny!
Bajkowe opowieści św. Mikołaja
2014-12-08 15:34
Wszystkie dzieci wiedzą, że w świątecznym worku Mikołaj kryje wspaniałe prezenty. Jednak gwiazdkowe upominki to nie wszystko, co można w nim znaleźć. Przekonają się o tym maluchy, które w najbliższą sobotę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec. Specjalnie dla nich w galerii handlowej zostanie odegrany bezpłatny świąteczny spektakl.
Bajkowe opowieści św. Mikołaja
2013-12-10 11:28
Wszystkie dzieci wiedzą, że w świątecznym worku Mikołaj kryje wspaniałe prezenty. Jednak gwiazdkowe upominki to nie wszystko, co można w nim znaleźć. Przekonają się o tym maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Port Rumia CH Auchan.