Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Wyjątkowe spotkanie w Rzeszowie ze znanym dominikaninem o. Ludwikiem Wiśniewskim
2018-05-28 11:54
29 maja w auli Klasztoru Ojców Dominikanów w Rzeszowie, odbędzie się wyjątkowe spotkanie z o. Ludwikiem Wiśniewskim OP połączone z promocją najnowszej książki „Nigdy nie układaj się ze złem”, której współwydawcą jest WSIiZ w Rzeszowie.
„Wigilia bez granic" - ogólnopolska akcja na WSIiZ w Rzeszowie
2018-01-02 13:51
"Wigilia bez granic” to ogólnopolska akcja mającej na celu budowanie relacji między ludźmi z różnych krajów poprzez konkretne praktyczne spotkanie na Wigilii. W tym roku rzeszowska edycja tego przedsięwzięcia odbyła się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
„Wielkie pytania w nauce i kulturze” w Rzeszowie
2017-12-15 12:43
Niezwykłe spotkanie z ks. prof. Michałem Hellerem oraz prof. Krzysztofem Jakowiczem zainaugurowało kolejny cykl interdyscyplinarnych wykładów „Wielkie pytania w nauce i kulturze”, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
Kolejan edycja Startup Mixer w Rzeszowie
2017-11-30 12:18
Zbliża się kolejna edycja ciekawego spotkania w Rzeszowie, dla osób zainteresowanych rozwinięciem własnej działalności gospodarczej, czyli Startup Mixer.
"Od Bacha do gwiazd" - niezwykłe spotkanie w Rzeszowie
2017-11-27 14:52
Czy zdarzyło Ci się dyskutować o Kosmosie przy dźwiękach Bacha? Czy zastanawiałeś się czym jest muzyka sfer oraz czy wszechświat śpiewa? Czy w końcu chcesz być świadkiem spotkania, w czasie którego będzie mowa o tym, że nauka i sztuka – dwie najważniejsze domeny kreatywnej aktywności człowieka mają ze sobą wiele wspólnego?
Do czego przygotowują studia na zarządzaniu? Weź udział w Dniu Otwartym w rzeszowskiej WSIiZ
2017-06-14 13:02
Myślisz o założeniu dobrze zarządzanej, własnej firmy? Planujesz pracę w międzynarodowej korporacji? A może po prostu chcesz być w przyszłości dobrym szefem i liderem?
Konferencje w nowej sali krynickiego Hotelu SPA Dr Irena Eris
2017-06-05 14:00
Zakończył się remont sali konferencyjnej w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój. To jedna z większych inwestycji zaplanowanych na ten rok.
Kolejna dawka inspiracji biznesowych podczas Startup Mixer w Rzeszowie
2017-05-30 15:46
8 czerwca br. o godz. 17:00 w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów odbędzie się XIX edycja Startup Mixer organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i Uniwersytecie Rzeszowskim, we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rzeszów