Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Czysto w każdym rogu! Odkurzacz workowy SVC51 marki PRIME3
2019-10-03 08:37
Osobom ceniącym porządek w domu i regularnie dbającym o czystość podłóg, dywanów, mebli czy ścian, trudno wyobrazić sobie sprzątanie bez pomocy odkurzacza. Urządzenie to pozwala bowiem zaoszczędzić sporo czasu podczas prac porządkowych, szybko i skutecznie usuwając brud, kurz czy sierść naszych pupili.
Sposób na idealne porządki. Odkurzacz workowy VCB301 marki Blaupunkt
2019-09-30 15:30
Dzisiaj nie wyobrażamy sobie możliwości dbania o podłogi, dywany, meble, a nawet ściany, bez pomocy odkurzacza. Jest to obecnie standardowy element wyposażenia każdego domu...
Czyste Tatry z Janem Niezbędnym po raz ósmy!
2019-07-25 15:45
Już 26 i 27 lipca setki wolontariuszy pod przewodnictwem Jana Niezbędnego spotkają się w Zakopanem, aby razem wyruszyć na górskie szlaki i zadbać o nasze najcenniejsze bogactwo narodowe – Tatry. Ty też możesz zostać opiekunem przyrody! Dołącz do ósmego finału akcji Czyste Tatry – największej akcji sprzątania gór w Polsce!
Sprzątanie w Polsce – czy dzielimy się obowiązkami? [RAPORT]
2019-04-24 11:36
Za porządki domowe w Polsce odpowiedzialne są głównie kobiety - wynika z najnowszego raportu serwisu Fixly.pl. W zakres ich obowiązków wchodzi sprzątanie kuchni, czyszczenie łazienki, odkurzanie, mycie podłóg oraz wykonywanie gruntownych porządków. Nic dziwnego zatem, że 67% Polek ma poczucie, że obowiązek sprzątania spoczywa na ich barkach.
Jak utrzymać porządek w sypialni i pokoju dziennym? Poradnik
2018-02-28 08:30
Kto nie chciałby mieszkać w pięknym i posprzątanym mieszkaniu? Zapewne jest to marzenie nas wszystkich. W tym poradniku podpowiemy jak spełnić to marzenie i w łatwy sposób cieszyć się czystym domem
Bezprzewodowy pogromca sierści – poznaj odkurzacze GEN10 PET od Black and Decker
2017-12-19 11:12
Zwierzęta to nie tylko przyjemności – trzeba także po nich sprzątać. Black and Decker przychodzi z pomocą wszystkim opiekunom naszych braci mniejszych i to niezależnie od gatunku. Poznaj nowe odkurzacze bezprzewodowe GEN10 PET!
Odkurzacz odzyskujący czas
2017-11-23 15:05
Koniec z marnowaniem czasu na odkurzanie! Wyposażony w filtr HEPA odkurzacz automatyczny BLACK+DECKER™ RVA425B sam posprząta dom omijając przeszkody. Można go obsługiwać za pomocą intuicyjnej aplikacji, połączyć się z nim przez Bluetooth, personalizować kolorem, a nawet sterować osobiście. Poznajcie się bliżej!
Brud ma pozamiatane!
2017-10-20 13:15
Brud i kurz pojawiają się w naszym domu zaskakująco często. Na szczęście powstała nowa szczotka akumulatorowa BLACK+DECKER™. Szczotka łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnej „Kaśki” oraz odkurzacza, jednocześnie zyskując przewagę, gdy chodzi o wygodę i szybkość sprzątania!
5 powodów, dla których powinieneś kupić odkurzacz pionowy VAX
2016-10-12 15:28
Odkurzacze pionowe szczególną popularnością cieszą się na zachodzie, jednak i u nas zaczęto doceniać korzyści płynące z zakupu takiego sprzętu, przez co urządzenia tego typu zaczęły pojawiać się w ofertach producentów skierowanych na rynek europejski. Poniżej przedstawiamy 5 argumentów, dla których warto rozważyć zakup takiego odkurzacza.
10 korzyści sprzątania odkurzaczem bezprzewodowym
2016-10-10 15:24
Wszyscy cieszymy się, kiedy coś, czego używamy na co dzień zostaje ulepszone i czyni nasze życie łatwiejszym. Dlatego technologia odkurzaczy bezprzewodowych jest obecnie tak popularna. Poznaj powody, dlaczego odkurzanie bezprzewodowe to zmiana stylu życia.
Węgrzy posprzątają Polakom mieszkania
2016-09-29 16:20
Węgierski startup MyRendi wchodzi na polski rynek firm sprzątających mieszkania. Oferując wysoki poziom usług, chcą zawalczyć o rynek warty 2 mld zł, który funkcjonuje również w szarej strefie. Pierwsze polskie mieszkania MyRendi posprząta w stolicy już we wrześniu.
W Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach o ład i porządek dbają profesjonaliści z grupy Impel
2016-05-05 09:07
– Za monitoring, ochronę, utrzymanie czystości i pielęgnację zieleni Międzynarodowego Centrum Kongresowego (MCK) oraz Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach, od 2 maja br. odpowiadają firmy z grupy Impel. Wyboru partnerów dokonała zarządzająca obiektami spółka PTWP Event Center.
Jak zrobić, żeby się nie narobić – radzi Jan Niezbędny
2016-03-23 13:18
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc już za chwilę zaczniemy realizować nasze ambitne plany związane z tradycyjnymi potrawami i świątecznymi porządkami. Co zrobić, aby zachować jeszcze mnóstwo siły, kiedy już dom wypełni się cudownymi zapachami, a po kurzu zostanie tylko wspomnienie?
Przygotowania do wiosennego sprzątania, czyli jak wyczyścić łazienkę aby było skutecznie, ekologicznie i tanio?
2016-03-10 12:31
Wiosna za rogiem i wiosenne porządki coraz bliżej. Warto przygotować się do nich już wcześniej, sprawdzić najskuteczniejsze sposoby zmagania się z uporczywym brudem i jak tylko przyjdzie czas, rozpocząć z energią i entuzjazmem. Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego niektórzy ludzie uwielbiają sprzątanie...
Święta bez niespodzianek, czyli jak zadbać o sprzęt AGD z Ludwikiem
2015-12-16 10:19
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Gorączka przygotowań do wigilijnej kolacji jest prawdziwym testem dla naszych sprzętów AGD. Czy można o nie zadbać tak, aby uniknąć przykrych niespodzianek? Podpowiadamy, jak zrobić to wraz z produktami marki Ludwik, które od ponad 50 lat towarzyszą Polakom w przygotowaniach do Bożego Narodzenia.
4 sposoby na czystą toaletę
2015-08-26 16:03
Łazienka to pomieszczenie, w którym spędzamy wiele czasu dbając o higienę, relaks i dobry wygląd. Z toalety korzystają wszyscy domownicy, często wiele razy dziennie.
Jan Niezbędny wraca do Tatr
2015-07-08 09:18
Jan Niezbędny sponsoruje kolejną edycję „Czystych Tatr” – największego w Polsce przedsięwzięcia oczyszczania tatrzańskich szlaków, mającego również na celu podnoszenie świadomości ekologicznej turystów. Marka bierze udział w akcji już po raz czwarty, czyli od samego początku jej istnienia.
Firma sprzątająca
2015-02-26 08:36
Sprzątanie to czynność do której wracamy wielokrotnie i to zazwyczaj na przestrzeni tygodnia. Staramy się zawsze przynajmniej raz w tygodniu posprzątać nasz dom oraz jeżeli posiadamy tereny zielone przyległe do naszego domu.