Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Wstawać rano i z uśmiechem iść do pracy – czy to możliwe? Pracownicy Motorola Solutions przekonują, że tak!
2019-05-23 13:31
W środę, 22 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbył się Motorola Solutions Day, czyli wydarzenie dedykowane studentom i absolwentom, którzy wkraczają na rynek pracy i myślą o karierze w Centrum Finansowym i Centrum Supply Chain amerykańskiego giganta telekomunikacyjnego.
Motorola Solutions Day dla studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych, finansowych i logistyki
2019-05-21 12:22
Już w środę, 22 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się wydarzenie będące nie lada gratką dla studentów i absolwentów marzących o karierze w Centrum Finansowym i Centrum Supply Chain amerykańskiego giganta telekomunikacyjnego. Na uczestników będzie czekać stanowisko informacyjne oraz warsztaty z Excela i udzielania feedbacku.
Faster Mind Challenge - Sukces polskich studentów w międzynarodowym konkursie
2019-05-10 10:03
Anita Łęgowik i Szymon Jankiewicz z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zwyciężyli w finale międzynarodowego konkursu Faster Mind Challenge. Ich projekt pozyskiwania energii z generatorów Vortex Bladeless na potrzeby platform logistycznych został wysoko oceniony przez międzynarodowe Jury.
iSpot zaprasza studentów do skorzystania z oferty specjalnej
2018-10-30 11:16
Do 10 listopada br. studenci mogą kupić wybrany sprzęt Apple dostępny w salonach iSpot w niższej, promocyjnej cenie. Oferta obejmuje trzy kategorie produktów: MacBook, iMac oraz iPad. Żeby z niej skorzystać należy okazać legitymację studencką lub zaświadczenie o studiowaniu.
Studia modne i niemodne, czyli czego chcemy się uczyć?
2018-10-25 10:49
Czy wiesz, że najnowsze raporty i badania pokazują, że młodzi ludzi coraz rzadziej decydują się na studia? Rok akademicki już się rozpoczął, a my sprawdziliśmy dlaczego tak się dzieje oraz czego najchętniej chcą się uczyć studenci.
Credit Agricole poszukuje kapitalnych studentów
2018-03-06 15:42
Bank Credit Agricole rusza z akcją „Kapitalni”. To szeroko zakrojony program wsparcia dla studentów, który ma pomóc młodym ludziom odkryć ich potencjał zawodowy i wejść na rynek pracy.
Studentki WSIiZ ruszyły z Akademią Mini Projektów
2017-12-21 11:31
„Akademia Mini Projektów” to społeczna inicjatywa, która nauczy młodych ludzi m.in. przedsiębiorczości. Projekt realizują Agnieszka Brągiel, Wiktoria Doroba i Izabella Dłużeń - trzy studentki Aviation Management WSIiZ.
Studencie! Dowiedz się jak znaleźć pierwszą pracę
2017-10-12 15:40
Bezrobocie w Polsce z miesiąca na miesiąc spada, jednak studentom bez doświadczenia zawodowego trudno wejść na rynek pracy. Jak przełamać te trudności uczą eksperci banku Credit Agricole podczas cyklu imprez organizowanych pod hasłem „Odkryj swój kapitał”.
Podlaska KOJA dzieli się wiedzą i doświadczeniem z uczniami
2017-03-28 18:12
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych z Kolna odbywają aktualnie staż w firmie KOJA w Stawiskach. Organizatorem praktyk jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej – Podlaskie Centrum. Szefowie firmy liczą na to, że młodzi ludzie właśnie u nich zechcą rozpocząć swoją przyszłą karierę zawodową.
Rzucić wszystko i zostać programistą?
2017-02-22 08:51
Rynek pracy ery rewolucji cyfrowej wymaga od osób aktywnych zawodowo ciągłego nabywania nowych umiejętności, podnoszenia kwalifikacji czy wręcz zmiany zawodu. Automatyzacja i digitalizacja sprawiają, że niektóre stanowiska tracą na znaczeniu. Z drugiej strony powstają nowe zawody i miejsca pracy, które zawdzięczamy technologii.
Studenci pielęgniarstwa w całej Polsce będą szkolić się w nowoczesnych laboratoriach symulacji medycznych
2017-01-14 17:06
W planie jest uruchomienie 30 specjalistycznych centrów symulacji medycznych, w których przyszłe pielęgniarki i położne będą mogły szlifować swoje umiejętności bez ryzyka i konsekwencji.
Bariery są tylko w twojej głowie – historia niezwykłej wyprawy po marzenia
2016-12-15 16:31
Miałem łzy w oczach, kiedy zobaczyłem ocean. Nawet teraz nie jestem w stanie ująć w słowach tego, co wtedy czułem – powiedział Iwan Masliuk, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, ale mimo problemów zdrowotnych spełnił swoje marzenie i pokonał trasę ze Lwowa do Lizbony.
Aplikacja namierzy idealną imprezę
2016-10-10 16:22
Chcesz iść na imprezę ale nie jesteś pewien którą wybrać? Teraz ten dylemat pomoże rozwiązać aplikacja mobilna. To w niej można sprawdzić jaka jest atmosfera w klubie oraz ile osób się w nim bawi. Narzędzie działa w systemie real-time - oceny imprez w klubach wystawiane są w czasie rzeczywistym. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.
Dachser Złotym Sponsorem VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
2016-03-14 10:58
Dachser, jeden z największych operatorów logistycznych na świecie, jako Złoty Sponsor planuje zaoferować płatne dwuletnie staże również laureatom VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 15 kwietnia w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.
DO CZEGO STUDENTOM FRYTKOWNICE?
2015-12-17 14:41
Dokąd sięga granica inwencji głodnego studenta? Jest to istota niezwykle kreatywna, która w kuchni przypomina alchemika – samozwańca, szalonego badacza – eksperymentatora, czarodzieja, który nie do końca jest zorientowany, jaki ma być finalny efekt jego poczynań. Myliłby się ten, kto uważa, że jedyne, co student potrafi przyrządzić, to frytki.
Tekstyliada - w służbie designu
2015-08-11 12:33
Wiele tradycyjnych wzorów i kształtów. Nowe i niespodziewane formy oraz ciekawe zestawienia kolorystyczne. Tak pokrótce można scharakteryzować prace nadesłane dotychczas na TEKSTYLIADĘ – konkurs dla studentów kierunków związanych z projektowaniem i młodych twórców.
Te gadżety ułatwią Ci powrót na studia
2014-10-03 12:18
Tysiące studentów rozpoczęło właśnie rok akademicki. Nastał koniec słodkiego lenistwa i początek wczesnego wstawania na poranne zajęcia. Perspektywa niezbyt wesoła, dlatego przedstawiamy gadżety, które ułatwią Wam powrót do szarej, akademickiej rzeczywistości.
MojAkademik.pl - prywatne akademiki w najwyższym standardzie
2014-10-01 13:55
W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku akademickiego wielu ze studentów poszukuje nie tylko komfortowych i zadbanych mieszkań ale też pokoi do wynajęcia. Zwracają głównie uwagę na ich cenę – studencki budżet jednak jest ograniczony.