Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Memento 2.0. – Nowa wersja kultowego bestsellera
2019-05-21 15:12
Produkt osiąga status kultowego, kiedy jego cechy wpisują się w oczekiwania konsumentów tak bardzo, że nie wyobrażają sobie oni możliwości korzystania z innej oferty. Kolekcja Memento Villeroy & Boch osiągnęła swój status dzięki minimalistycznemu, ale eleganckiemu projektowi oraz bogatej ofercie funkcjonalnych produktów.
Back to nature, czyli natura w wielkim mieście
2019-05-06 11:49
Żyjemy szybko, pracujemy dużo, często się przemieszczamy – taki obraz jest bliski większości z nas. Dlatego coraz częściej doceniamy chwile spędzone bez pośpiechu, w zgodzie z naturą. Nurt związany z naturalnymi, ekologicznymi rozwiązaniami jest bardzo silny. Obejmuje już nie tylko zdrowe odżywianie, kosmetyki, czy modę, ale także aranżacje wnętrz.
Collaro – Nowa kolekcja z silnym charakterem
2019-04-25 15:52
Silny charakter można wyrazić na wiele sposobów, także poprzez styl, który manifestuje wewnętrzny hart, nie zostawiając przestrzeni na interpretację. To właśnie siła charakteru jest inspiracją stojącą za Collaro, będącą nową kolekcją wanien i umywalek Villeroy & Boch.
Trendy w designie. Klasyka czy moda?
2019-04-03 10:20
Aranżacja wnętrz i moda mają ze sobą wiele wspólnego. Każdy sezon to inne trendy. Czy jednak w wystroju wnętrz kierować się sezonowymi wyznacznikami? Może lepiej postawić na ponadczasowość i wysoką jakość? Szczególnie jeśli dotyczy to tak długofalowej inwestycji jaką jest aranżacja wnętrza płytkami ceramicznymi. Klasyka nie musi oznaczać nudy!
Squaro Infinity - koniec z kompromisami w łazience
2019-03-26 13:35
Aranżacja przestrzeni łazienkowej często wymaga pójścia na kompromisy. Trudne do adaptacji kształty sprawiają, że wymarzony brodzik musi zostać zastąpiony innym modelem. Nigdy więcej! Funkcjonalne rozwiązania mogą być piękne i w pełni dopasować się do każdej przestrzeni. Dzięki Villeroy & Boch dobranie brodzika w łazience nigdy nie było prostsz
BEST BRANDS PR Z MARKAMI VILLEROY & BOCH I ENGERS
2019-03-25 11:12
Agencja Best Brands PR rozpoczęła działania komunikacyjne dla marek płytek ceramicznych – Villeroy & Boch oraz Engers, należących do V&B Fliesen GmbH. Kampania obejmie przede wszystkim współpracę z mediami, social media, działania w internecie oraz influencer relations. Zadaniem Agencji będzie przede wszystkim edukacja oraz inspiracja klien
Subway 2.0 – higiena na mistrzowskim poziomie
2019-03-04 14:05
W myśl współczesnego trendu w budownictwie – architektury 2.0 – nowa zabudowa miejska powinna być otwartą przestrzenią, stworzoną i należącą do wszystkich ludzi. Koncepcja ta zakłada, że miasto nigdy nie przestaje opowiadać swojej historii.
TitanCeram - tytanowa moc zaklęta w delikatnej formie umywalek Villeroy & Boch
2019-02-08 12:45
Tytanowa moc i innowacyjny charakter wymagają najlepszych partnerów. Dlatego Villeroy & Boch powierzył wybitnym projektantom stworzony przez siebie materiał TitanCeram.
Jeden uchwyt, wiele możliwości - armatura kuchenna Villeroy & Boch
2019-01-11 16:49
Jeden uchwyt - wspólny mianownik oferty armatury kuchennej Villeroy & Boch. Poza nim każda z kolekcji wyróżnia się indywidualnym charakterem i funkcjonalnością. Wyciągana wylewka czy możliwość złożenia baterii wystarczą aby codzienne czynności w strefie zmywania były prostsze i przyjemniejsze.
Wygoda i komfort w niewielkiej łazience – kolekcja brodzików Squaro Infinity Villeroy & Boch
2018-11-30 13:22
W niewielkiej łazience liczy się spryt i każdy centymetr! Aby ją optycznie powiększyć uznaj wyższość prysznica nad wanną. Po drugie - postaw na dizajn i funkcjonalność przedmiotów użytkowych. Zamiast tradycyjnego brodzika, zdecyduj się na płaski, który będzie zintegrowany z podłogą.
Wyraź swój styl – brodziki ViPrint Villeroy & Boch
2018-09-11 11:44
Mój prysznic, mój styl – to motto w pełni oddaje charakter ceramicznych brodzików Subway Infinity z unikalnymi dekorami ViPrint. Kolekcja obejmuje cztery linie, dzięki którym wyrazisz siebie, zmieniając strefę prysznica w wyjątkowe i oryginalne miejsce. Wystarczy wybrać jeden z 20. motywów.
Prywatna strefa spa - zewnętrzna wanna Just Silence Compact Villeroy & Boch
2018-08-31 12:59
Just Silence czyli po prostu cisza i błogi odpoczynek w zdrowotnych kąpielach na świeżym powietrzu. Wystarczy, że znajdziesz na swoim tarasie, patio czy w ogrodzie wolne 3,5 mkw. Tyle potrzeba aby rozkoszować się wodnym relaksem chwytając promienie słońca czy obserwując gwiazdy.
Pionierzy, wynalazcy, wizjonerzy – 270 lat Villeroy & Boch
2018-08-07 13:34
Villeroy & Boch to legendarna marka obecna na światowych rynkach od 270 – ciu lat. Jej historia sięga jeszcze czasów rewolucji przemysłowej, kiedy firma jako jedna z pierwszych w Europie rozpoczęła produkcję ceramiki sanitarnej na szeroką skalę.
Relaks wśród zieleni – ogrodowe wanny spa od Villeroy & Boch
2018-06-07 14:25
Nadchodzi lato, a wraz z nim wypoczynek na świeżym powietrzu. Stwórz w swoim ogrodzie prywatne spa. Z wannami Villeroy & Boch jest to możliwe – linie Design, Premium, Comfort i X-Series łączą innowacyjną technologię z wyjątkowym dizajnem, najwyższą jakością i pełnią komfortu.
Piękno nie musi błyszczeć – matowe szkliwo TitanGlaze od Villeroy & Boch
2018-05-25 13:21
Mat w kolorze to już nie tylko domena lakierów nadwozi koni mechanicznych, ale i jeden z najmodniejszych trendów w projektowaniu wnętrz. Urzeka jego pozorna dyskretność, z której wydobywa się nuta drapieżności.
Wyższy poziom relaksu - wanny Oberon 2.0 od Villeroy & Boch
2018-04-26 11:08
Przejrzystość formy i funkcjonalność, czyli nowa odsłona ekskluzywnych wanien Oberon 2.0 Villeroy & Boch. Ich precyzyjne linie i charakterystyczna kompozycja prostokątnych oraz owalnych kształtów tworzą prawdziwą klasykę dizajnu.
Od rodzinnej rezydencji do ekskluzywnego pensjonatu – Villeroy & Boch otwiera podwoje zamku Saareck
2018-04-10 13:19
Marzenia są po to, by je realizować - dlatego spełnij swoje o bajkowym wypoczynku. Oderwij się od codzienności i poczuj wyjątkową atmosferę niezwykłego miejsca, jakim jest zamek Saareck Villeroy & Boch.
Łazienkowy hub luksusu od Villeroy & Boch na lotnisku Mediolan Malpensa
2018-03-20 09:38
Usiądź wygodnie, zapnij pasy i wyrusz w kolejną, ekscytującą podróż z Villeroy & Boch. Poznaj wyjątkową przestrzeń łazienkową na lotnisku Mediolan Malpensa – międzynarodowym porcie lotniczym, zlokalizowanym w północnych Włoszech. To właśnie tam powstała ,,Toaleta Premium od Villeroy & Boch’’.