Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Oberon 2.0 - zrelaksuj się w podświetlonej bańce wodnej
2019-10-29 15:50
Wanny inne niż wszystkie – kolekcja Oberon 2.0 od Villeroy & Boch to instalacja artystyczna, dzięki której kąpiel jest doskonała. Niczym obiekty sztuki w przestrzeni definiują łazienkę, podkreślając jej wyjątkowość. Oberon 2.0 przyciąga uwagę delikatnym dizajnem. Jej wyjątkowo cienkie krawędzie unoszą się ponad unikalną obudową Profibox 2.0.
Nowe trendy w kolekcjach płytek ceramicznych marki Villeroy & Boch na 2020 rok
2019-10-08 09:34
Coraz bardziej modna sztuka prostoty to umiejętność wprowadzenia minimalizmu do codziennego życia. Jednym zdaniem - rozstanie się z niepotrzebnymi rzeczami po to, by zrobić miejsce na to co jest ważne i… nowe.
Łazienka na lata z Villeroy & Boch
2019-09-30 13:58
Aranżując łazienkę dziś, postaw na jutro! Wybierz rozwiązania Villeroy & Boch na miarę XXI w. Usprawnią i unowocześnią tę przestrzeń, dzięki czemu będzie ona spełniać swoje funkcje przez lata. Dlatego postaw na półki Finion z ładowaniem indukcyjnym.
Beton we wnętrzu w stylu... nowoczesnym!
2019-09-19 11:27
Beton oraz przypisane mu mgliste oraz ciemne odcienie fascynują i zaskakują.
Drewno – nowoczesny trend w aranżacji wnętrz
2019-09-13 08:34
Popularność materiałów wykończeniowych o wyglądzie naturalnego drewna nadal jest bardzo duża. I nic dziwnego! Są one atrakcyjne zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Ich naturalne wzornictwo wnosi do wnętrza równowagę, którą tak bardzo cenimy.
Nowoczesna, kamienna aranżacja wnętrz
2019-08-02 09:22
Bellagio – nazwa, która przywołuje skojarzenia z miejscowością nad jeziorem Como we Włoszech. Od wieków przyciąga rzesze turystów i celebrytów z całego świata swoim malowniczym widokiem na Alpy. To właśnie ona była źródłem inspiracji dla projektantów Villeroy & Boch przy tworzeniu kolekcji płytek ceramicznych Bellagio.
Proekologiczna łazienka z Villeroy & Boch
2019-07-23 12:11
Walkę o dobro naszej planety powinno się zacząć od zmiany własnego otoczenia. Dlatego Villeroy & Boch tworzy doskonałą płaszczyznę do wprowadzenia ekologicznych rozwiązań w łazience.
Elegancja połączona z funkcjonalnością
2019-07-02 15:15
Faseta – niepozorne, ukośne ścięcie narożnika znane w architekturze i w jubilerstwie. Płaskiej formie nadaje głębi i plastyczności, a diament potrafi zmienić w brylant! Od teraz ten sposób wykończenia jest dostępny również w ceramice łazienkowej – firma Villeroy & Boch, jako pierwsza na rynku wprowadziła szlif fasetowy do umywalek, toalet i wan
Memento 2.0. – Nowa wersja kultowego bestsellera
2019-05-21 15:12
Produkt osiąga status kultowego, kiedy jego cechy wpisują się w oczekiwania konsumentów tak bardzo, że nie wyobrażają sobie oni możliwości korzystania z innej oferty. Kolekcja Memento Villeroy & Boch osiągnęła swój status dzięki minimalistycznemu, ale eleganckiemu projektowi oraz bogatej ofercie funkcjonalnych produktów.
Back to nature, czyli natura w wielkim mieście
2019-05-06 11:49
Żyjemy szybko, pracujemy dużo, często się przemieszczamy – taki obraz jest bliski większości z nas. Dlatego coraz częściej doceniamy chwile spędzone bez pośpiechu, w zgodzie z naturą. Nurt związany z naturalnymi, ekologicznymi rozwiązaniami jest bardzo silny. Obejmuje już nie tylko zdrowe odżywianie, kosmetyki, czy modę, ale także aranżacje wnętrz.
Collaro – Nowa kolekcja z silnym charakterem
2019-04-25 15:52
Silny charakter można wyrazić na wiele sposobów, także poprzez styl, który manifestuje wewnętrzny hart, nie zostawiając przestrzeni na interpretację. To właśnie siła charakteru jest inspiracją stojącą za Collaro, będącą nową kolekcją wanien i umywalek Villeroy & Boch.
Trendy w designie. Klasyka czy moda?
2019-04-03 10:20
Aranżacja wnętrz i moda mają ze sobą wiele wspólnego. Każdy sezon to inne trendy. Czy jednak w wystroju wnętrz kierować się sezonowymi wyznacznikami? Może lepiej postawić na ponadczasowość i wysoką jakość? Szczególnie jeśli dotyczy to tak długofalowej inwestycji jaką jest aranżacja wnętrza płytkami ceramicznymi. Klasyka nie musi oznaczać nudy!
Squaro Infinity - koniec z kompromisami w łazience
2019-03-26 13:35
Aranżacja przestrzeni łazienkowej często wymaga pójścia na kompromisy. Trudne do adaptacji kształty sprawiają, że wymarzony brodzik musi zostać zastąpiony innym modelem. Nigdy więcej! Funkcjonalne rozwiązania mogą być piękne i w pełni dopasować się do każdej przestrzeni. Dzięki Villeroy & Boch dobranie brodzika w łazience nigdy nie było prostsz
BEST BRANDS PR Z MARKAMI VILLEROY & BOCH I ENGERS
2019-03-25 11:12
Agencja Best Brands PR rozpoczęła działania komunikacyjne dla marek płytek ceramicznych – Villeroy & Boch oraz Engers, należących do V&B Fliesen GmbH. Kampania obejmie przede wszystkim współpracę z mediami, social media, działania w internecie oraz influencer relations. Zadaniem Agencji będzie przede wszystkim edukacja oraz inspiracja klien
Subway 2.0 – higiena na mistrzowskim poziomie
2019-03-04 14:05
W myśl współczesnego trendu w budownictwie – architektury 2.0 – nowa zabudowa miejska powinna być otwartą przestrzenią, stworzoną i należącą do wszystkich ludzi. Koncepcja ta zakłada, że miasto nigdy nie przestaje opowiadać swojej historii.
TitanCeram - tytanowa moc zaklęta w delikatnej formie umywalek Villeroy & Boch
2019-02-08 12:45
Tytanowa moc i innowacyjny charakter wymagają najlepszych partnerów. Dlatego Villeroy & Boch powierzył wybitnym projektantom stworzony przez siebie materiał TitanCeram.
Jeden uchwyt, wiele możliwości - armatura kuchenna Villeroy & Boch
2019-01-11 16:49
Jeden uchwyt - wspólny mianownik oferty armatury kuchennej Villeroy & Boch. Poza nim każda z kolekcji wyróżnia się indywidualnym charakterem i funkcjonalnością. Wyciągana wylewka czy możliwość złożenia baterii wystarczą aby codzienne czynności w strefie zmywania były prostsze i przyjemniejsze.
Wygoda i komfort w niewielkiej łazience – kolekcja brodzików Squaro Infinity Villeroy & Boch
2018-11-30 13:22
W niewielkiej łazience liczy się spryt i każdy centymetr! Aby ją optycznie powiększyć uznaj wyższość prysznica nad wanną. Po drugie - postaw na dizajn i funkcjonalność przedmiotów użytkowych. Zamiast tradycyjnego brodzika, zdecyduj się na płaski, który będzie zintegrowany z podłogą.