Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Łatwe przekąski do przygotowania w ciągu dnia
2019-11-18 07:54
Życie w ciągłym biegu, mnogość zajęć, napięty kalendarz wypełniony spotkaniami, a do tego domowe obowiązki – przy takim natłoku zajęć ciężko znaleźć czas na przygotowanie pełnowartościowego posiłku. Zamiast sięgać po niezdrowe fast foody, warto pomyśleć o ciekawej alternatywie w postaci szybkich, domowych przekąsek.
3 pomysły na mięsne dania z dodatkiem aromatycznego sosu
2019-10-28 09:47
Czy zwyczajny niedzielny obiad może przemienić się w kulinarną podróż pełną zaskakujących smaków i niestandardowych rozwiązań? Tak! Wystarczy zadbać o odpowiednie przyprawy.
Jesienne, kulinarne eksperymenty w kuchni
2019-09-19 11:21
Grzybobrania nastał czas! Grzybiarze już cieszą się na wysyp prawdziwków, kurek oraz borowików. Pierwsze tygodnie września to w polskich lasach prawdziwy czas żniw dla wszystkich miłośników grzybów.
Ketchupik Kielecki nie tylko do szkolnych kanapek
2019-09-10 10:40
Letnie upały wreszcie ustąpiły łagodnej, jesiennej aurze, a to znak, że nasze pociechy mogą z powrotem zasiąść za szkolną ławką. Cały dzień intensywnych zajęć, zbierania nowych doświadczeń i nawiązywania nowych znajomości na pewno wymaga wielkich pokładów energii.
Ketchupowe nowości od WSP „Społem”
2019-09-03 09:30
Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem”, odpowiadając na potrzeby konsumentów, rozszerza swoją ofertę o dwa nowe warianty Ketchupów Kieleckich – Ketchup Kielecki baaardzo ostry oraz Ketchup Kielecki meksykański.
Lekkie potrawy – idealne na zakończenie wakacji
2019-08-06 09:05
Końcówka sierpnia to dla wielu z nas czas powrotów z urlopów, wakacji, wyjazdów w różne zakątki świata. Wracamy naładowani pozytywną energią, bogatsi o nowe doświadczenia, piękne wspomnienia, ciekawe znajomości, a czasem także przepyszne przepisy kulinarne.
Czas na wykorzystanie sezonowych warzyw!
2019-07-12 10:00
Świeże rzodkiewki i marchewki, sezonowa botwinka, egzotyczne kiełki, młoda kapusta oraz ogórki gruntowe – to one znajdą się w głównej obsadzie sezonowego pokazu pyszności. Tym, co je połączy będzie Ocet Kielecki – w towarzystwie szczypty soli, główki czosnku, kawałka imbiru oraz kolendry.
Majonez Kielecki doceniony przez uznanych szefów kuchni!
2019-07-04 13:35
Marka Majonez Kielecki została wyróżniona kolejną prestiżową nagrodą – uzyskaną na podstawie badań profesjonalistów. Wyróżnienie Superior Taste Award przyznane przez International Taste Institute, o którym mowa, otrzymują marki na podstawie testów smakowych przez ponad 200. wykwalifikowanych szefów kuchni i sommelierów.
Przysmak Świętokrzyski – przekąska dla każdego!
2019-06-05 14:09
Świętokrzyskie są góry. I województwo. A świętokrzyski? Przysmak! Pszenny oraz ziemniaczany, bez dodatku przypraw i aromatów, dzięki czemu doprawisz go do smaku tak, jak lubisz. Szczypta szczypiorku, kilka krążków cebuli, świeżo mielony pieprz lub kolendra z ogródkowej rabatki. A może sos? Albo dip?
Jak grillowanie to z musztardą!
2019-05-28 10:14
Coraz dłuższe i cieplejsze dni, nadchodzące lato… Wszystko wskazuje na to, że sezon grillowy już się rozpoczął! Nadchodzi czas, by zaprosić przyjaciół, włączyć dobrą muzykę i rozpalić grilla. Co zrobić, aby potrawy, takie jak karkówka czy szaszłyki z warzywami nabrały wyrazistego smaku? Na wszystko znajdzie się sposób!
Podkręć smak niecodziennych potraw
2019-05-09 11:27
Trudno kłócić się z tradycją – szczególnie jeśli dotyczy ona potraw, które goszczą w naszych domach od lat. A jednak może się zdarzyć, że stół wydaje się monotonny. Nie musi tak być - w końcu ile osób tyle znajdziemy przepisów. Czy da się je jeszcze trochę podkręcić?
Czas na wiosenne przekąski!
2019-04-08 12:05
Wiosna kojarzy nam się z lekkością. Delikatnie zielenią się drzewa, nieśmiało rozkwitają pierwsze kwiaty, na ulicach widać więcej aktywnych fizycznie osób. Nie myślimy o ciężkich potrawach. I słusznie! Wiosna to doskonały czas, by zadbać o fantazyjne i szybkie przekąski.
Majonez Kielecki – uniwersalny dodatek do sałatek
2019-02-20 12:43
Każda porcja warzyw w naszej diecie jest na wagę złota. A jak warzywa to najlepiej w sałatkach. Dlaczego? Bo łącząc je z różnymi składnikami, komponujmy wartościowy i smaczny posiłek. I co ważne urozmaicony! Kombinacji jest tak dużo, że na nudę na talerzu na pewno nie będziemy narzekać.
Aromatyczne przekąski na święto zakochanych
2019-02-14 09:11
Każda okazja do wyrażania uczuć jest dobra, ale jeszcze lepiej, gdy robimy to w tym samym czasie, co miliony ludzi na całym świecie. Dlatego z okazji Dnia Zakochanych podpowiadamy, jak zadbać o najbliższą osobę. A jak wiadomo, jednym ze sprawdzonych sposobów jest troska „przez żołądek do serca”.
Nieodłączny element przyjęcia
2019-02-06 11:14
Jak domówka, to koniecznie z przekąskami. Najlepiej chrupiącymi i dobrze przyprawionymi. A do tego podanymi niestandardowo. Dlatego dziś mamy dla Was pomysł, jak przygotować przystawki na bazie Snack’u Przysmaku Świętokrzyskiego. Szybko, autorsko i smacznie.
Białe sosy w kolorowych potrawach
2019-01-21 10:25
Kuchnia uwielbia kontrasty, zarówno te smakowe, jak i wizualne. Dlatego przygotowując dania warto łączyć delikatne smaki z wyrazistymi. Ta sama zasada obowiązuje również w doborze składników. Zestawmy zatem kolorowe produkty z białymi sosami i zaskoczmy swoich gości smakowitymi przekąskami. Szczególnie teraz, gdy zaczynamy karnawał.
Ciepłe dania na chłodne wieczory
2019-01-14 09:06
Znacie to uczucie, gdy w chłodne wieczory nie możecie oprzeć się ciepłym i pożywnym daniom? Bo my tak! I wtedy najlepsze okazują się przepisy znane od lat, pielęgnowane przez nasze mamy i babcie.
Smaczne, sylwestrowe przekąski
2018-12-18 09:43
Jeśli organizujesz domową imprezę sylwestrową, nie może na niej zabraknąć dobrego jedzenia - idealnie dopasowanego do okazji i oczywiście smacznego. W tym roku proponujemy Wam menu przekąskowe. Sprawdzi się podczas szalonej zabawy, a do tego będzie urozmaicone.