Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Ketchupik Kielecki nie tylko do szkolnych kanapek
2019-09-10 10:40
Letnie upały wreszcie ustąpiły łagodnej, jesiennej aurze, a to znak, że nasze pociechy mogą z powrotem zasiąść za szkolną ławką. Cały dzień intensywnych zajęć, zbierania nowych doświadczeń i nawiązywania nowych znajomości na pewno wymaga wielkich pokładów energii.
Ketchupowe nowości od WSP „Społem”
2019-09-03 09:30
Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem”, odpowiadając na potrzeby konsumentów, rozszerza swoją ofertę o dwa nowe warianty Ketchupów Kieleckich – Ketchup Kielecki baaardzo ostry oraz Ketchup Kielecki meksykański.
Lekkie potrawy – idealne na zakończenie wakacji
2019-08-06 09:05
Końcówka sierpnia to dla wielu z nas czas powrotów z urlopów, wakacji, wyjazdów w różne zakątki świata. Wracamy naładowani pozytywną energią, bogatsi o nowe doświadczenia, piękne wspomnienia, ciekawe znajomości, a czasem także przepyszne przepisy kulinarne.
Czas na wykorzystanie sezonowych warzyw!
2019-07-12 10:00
Świeże rzodkiewki i marchewki, sezonowa botwinka, egzotyczne kiełki, młoda kapusta oraz ogórki gruntowe – to one znajdą się w głównej obsadzie sezonowego pokazu pyszności. Tym, co je połączy będzie Ocet Kielecki – w towarzystwie szczypty soli, główki czosnku, kawałka imbiru oraz kolendry.
Majonez Kielecki doceniony przez uznanych szefów kuchni!
2019-07-04 13:35
Marka Majonez Kielecki została wyróżniona kolejną prestiżową nagrodą – uzyskaną na podstawie badań profesjonalistów. Wyróżnienie Superior Taste Award przyznane przez International Taste Institute, o którym mowa, otrzymują marki na podstawie testów smakowych przez ponad 200. wykwalifikowanych szefów kuchni i sommelierów.
Przysmak Świętokrzyski – przekąska dla każdego!
2019-06-05 14:09
Świętokrzyskie są góry. I województwo. A świętokrzyski? Przysmak! Pszenny oraz ziemniaczany, bez dodatku przypraw i aromatów, dzięki czemu doprawisz go do smaku tak, jak lubisz. Szczypta szczypiorku, kilka krążków cebuli, świeżo mielony pieprz lub kolendra z ogródkowej rabatki. A może sos? Albo dip?
Jak grillowanie to z musztardą!
2019-05-28 10:14
Coraz dłuższe i cieplejsze dni, nadchodzące lato… Wszystko wskazuje na to, że sezon grillowy już się rozpoczął! Nadchodzi czas, by zaprosić przyjaciół, włączyć dobrą muzykę i rozpalić grilla. Co zrobić, aby potrawy, takie jak karkówka czy szaszłyki z warzywami nabrały wyrazistego smaku? Na wszystko znajdzie się sposób!
Podkręć smak niecodziennych potraw
2019-05-09 11:27
Trudno kłócić się z tradycją – szczególnie jeśli dotyczy ona potraw, które goszczą w naszych domach od lat. A jednak może się zdarzyć, że stół wydaje się monotonny. Nie musi tak być - w końcu ile osób tyle znajdziemy przepisów. Czy da się je jeszcze trochę podkręcić?
Czas na wiosenne przekąski!
2019-04-08 12:05
Wiosna kojarzy nam się z lekkością. Delikatnie zielenią się drzewa, nieśmiało rozkwitają pierwsze kwiaty, na ulicach widać więcej aktywnych fizycznie osób. Nie myślimy o ciężkich potrawach. I słusznie! Wiosna to doskonały czas, by zadbać o fantazyjne i szybkie przekąski.
Majonez Kielecki – uniwersalny dodatek do sałatek
2019-02-20 12:43
Każda porcja warzyw w naszej diecie jest na wagę złota. A jak warzywa to najlepiej w sałatkach. Dlaczego? Bo łącząc je z różnymi składnikami, komponujmy wartościowy i smaczny posiłek. I co ważne urozmaicony! Kombinacji jest tak dużo, że na nudę na talerzu na pewno nie będziemy narzekać.
Aromatyczne przekąski na święto zakochanych
2019-02-14 09:11
Każda okazja do wyrażania uczuć jest dobra, ale jeszcze lepiej, gdy robimy to w tym samym czasie, co miliony ludzi na całym świecie. Dlatego z okazji Dnia Zakochanych podpowiadamy, jak zadbać o najbliższą osobę. A jak wiadomo, jednym ze sprawdzonych sposobów jest troska „przez żołądek do serca”.
Nieodłączny element przyjęcia
2019-02-06 11:14
Jak domówka, to koniecznie z przekąskami. Najlepiej chrupiącymi i dobrze przyprawionymi. A do tego podanymi niestandardowo. Dlatego dziś mamy dla Was pomysł, jak przygotować przystawki na bazie Snack’u Przysmaku Świętokrzyskiego. Szybko, autorsko i smacznie.
Białe sosy w kolorowych potrawach
2019-01-21 10:25
Kuchnia uwielbia kontrasty, zarówno te smakowe, jak i wizualne. Dlatego przygotowując dania warto łączyć delikatne smaki z wyrazistymi. Ta sama zasada obowiązuje również w doborze składników. Zestawmy zatem kolorowe produkty z białymi sosami i zaskoczmy swoich gości smakowitymi przekąskami. Szczególnie teraz, gdy zaczynamy karnawał.
Ciepłe dania na chłodne wieczory
2019-01-14 09:06
Znacie to uczucie, gdy w chłodne wieczory nie możecie oprzeć się ciepłym i pożywnym daniom? Bo my tak! I wtedy najlepsze okazują się przepisy znane od lat, pielęgnowane przez nasze mamy i babcie.
Smaczne, sylwestrowe przekąski
2018-12-18 09:43
Jeśli organizujesz domową imprezę sylwestrową, nie może na niej zabraknąć dobrego jedzenia - idealnie dopasowanego do okazji i oczywiście smacznego. W tym roku proponujemy Wam menu przekąskowe. Sprawdzi się podczas szalonej zabawy, a do tego będzie urozmaicone.
Lekkie potrawy wigilijne? To możliwe!
2018-12-07 10:51
Potrawy wigilijne kojarzą Ci się z ciężkostrawnymi daniami? Nic bardziej mylnego. Z założenia powinny być lekkie i postne. Wystarczy wprowadzić kilka zdrowych zasad żywieniowych i zmodyfikować listę składników. Tym sposobem tradycyjne dania będą apetyczne i delikatne.
Grudniowa kampania WSP „Społem”
2018-11-22 09:34
Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” rusza z kolejną kampanią reklamową Majonezu Kieleckiego. Zaplanowane działania mają za zadanie podkreślić jego wysoką jakość, tradycyjny smak oraz zachęcić konsumentów do zakupu produktu, który doskonale sprawdzi się do świątecznych potraw.
Majonez Kielecki na świątecznym stole
2018-11-19 09:36
Święta kojarzą nam się z tym, co najlepsze. Do przygotowania Bożonarodzeniowych potraw oraz smakołyków używamy tylko sprawdzonych składników i dodatków.