Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Notatki z okupem strzelają ze szkolnych drukarek, ale okręg odmawia płacenia
2019-09-24 08:52
Operatorzy oprogramowania ransomware zhakowali jeszcze jeden okręg szkolny w Stanach Zjednoczonych, żądając okupu za odblokowanie danych. Ale tym razem okręg szkolny był przygotowany.
Największe zagrożenia Cloud Security Alliance dla Cloud Computing
2019-08-28 10:06
Okresowo Cloud Security Alliance publikuje raport o największych zagrożeniach dla chmurze. Raporty te mają nadzieję zwiększyć świadomość zagrożeń dla danych przetwarzanych w chmurze.
Green design – czyli, jak dbać o zrównoważony rozwój w sektorze zabezpieczeń
2019-06-10 11:49
Nie jest łatwo wdrażać strategie biznesowe z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju. Axis Communications jest jedną z nielicznych firm z branży bezpieczeństwa, której to się udaje.
Nowa generacja procesora ARTPEC - technologiczny przełom?
2019-04-25 10:34
Eksperci są zgodni - wraz z nową, siódmą, generacją procesora ARTPEC, Axis otwiera nowy rozdział w pracach nad super-inteligentnymi systemami zabezpieczeń. Potężne możliwości obliczeniowe oznaczają większą funkcjonalność monitoringu, zwłaszcza w obszarze analityki brzegowej, ale nie tylko.
Monitoring wizyjny i zabezpieczanie strategicznych imprez masowych
2019-03-08 11:50
Masowe imprezy kulturalne bądź wydarzenia religijne – wszystkie one wymagają odpowiedniej skali oraz infrastruktury zabezpieczeń, także w zakresie monitoringu wizyjnego. W tym ostatnim obszarze służby mundurowe i porządkowe od lat wspierane są przez Axis Communications.
Kontrola dostępu dalekiego zasięgu od HID Global
2015-12-07 10:08
HID Global rozbudował swoją platformę iCLASS SE o rozwiązania dalekiego zasięgu w paśmie UHF. Nowe funkcje pozwalają na wygodne, zdalne sterowanie dostępem do drzwi, bram lub innych zapór automatycznych przy wykorzystaniu przez każdego użytkownika tylko jednej zintegrowanej karty dostępowej.
Najlepsze praktyki w zakresie implementacji rozwiązań mobilnych w architekturze kontroli dostępu
2015-11-23 10:02
Mobilny dostęp pokazuje jak radykalnie zmieniło się otwieranie drzwi i interakcja z otoczeniem - używanie urządzenia przenośnego jako narzędzia pozwalającego na dostęp do różnych budynków, to już nie tylko rozwiązanie określonego problemu.
Skuteczna ochrona przed włamywaczem
2015-09-09 11:57
Bogata i różnorodna oferta bezpiecznej i trwałej stolarki okiennej zapewne bardzo cieszy kupujących. Jednak nie wszystkie produkty są w stanie powstrzymać „nieproszonych gości” przed wtargnięciem do domu. Spróbujemy więc pokazać jak rozpoznać najbezpieczniejsze okna antywłamaniowe.